Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Herbalife  (Прочетена 1501 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Herbalife
« -: 30-10-2010, 18:27:46 »

тази тема не я пускам защото искам да чуя полезно ли е, не е ли да гълташ тия техните шейкове и хапчета, аз за себе си съм убедена... а защото се вкарах в един спор във фейсбук... имам си едно старо другарче, което им е дистрибутор, сложил снимки на някви продукти за деца, викам я да видя кво съдържат, и то излиза ей тоя списък с екстракти и химии:

Isolated Soy Protein, Fructose, Sugar, Dextrin, Whey Protein, Natural Flavor, Potassium Phosphate, Calcium Phosphate, Guar Gum, Beta Carotene, Soy Lecithin, Magnesium Oxide, Xanthan Gum, Ascorbic Acid, DL-Alpha Tocopheryl Acetate, Biotin, Niacinamide, Zinc Oxide, Ferrous Fumarate, D-Calcium Pantothenate, Vitamin D, Folic Acid, Pyridoxine Hydrochloride, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Cyanocobalamin, Acerola, Rose Hips, Chamomile Extract and Ginger

та това, което исках да питам е, има ли в този списък всъщност полезни съставки, щото аз се затрудних да намеря такива... викам да не би да било нещо полезно, пък аз да не знам и да се излагам tooth

та тоя пич и другите дистрибутори ме нападнаха здраво и твърдят, че хората били в перфектно здраве като консумират тия чудесии, някои по 30 години вече даже пиели... ???
« Последна редакция: 30-10-2010, 20:40:04 от marulka »
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Herbalife
« Отговор #1 -: 30-10-2010, 18:44:41 »

цитат:

"OMG, it´s like you´re wearing horse-glasses... the fact is, i know there are a lot of sources where you can get calcium, it´s not only the calcium that was a problem. and yeah, i don´t really like eating fruits for example so i prefer i get my supplement, and secure my nutrients for the day. or is it better by your standards not to take the supplement either and maybe fall off my feet in the middle of the street? what would you choose? and if my body had so much toxines that it wouldn´t take in anything from what i ate, what should i have done? stay like that?"

аз пък какво споря с хора дето пият добавки щото разбираш ли не обичали да ядат плодове... то и аз много не ги обичам, по тая логика трябва да се тъпча и аз с някви химии да не вземе да ми стане нещо... :Appetit_4:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re:Herbalife
« Отговор #2 -: 30-10-2010, 19:03:21 »

Ех, сега съм доста изморена, но някой път трябва да ви разкажа как ме изгониха от семинар на Herbalife  :Content_4 - emotloader:
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Herbalife
« Отговор #3 -: 30-10-2010, 19:47:40 »

та тоя пич и другите дистрибутори ме нападнаха здраво и твърдят, че хората били в перфектно здраве като консумират тия чудесии, някои по 30 години вече даже пиели... ???
Което говори, колко е издръжливо човешкото тяло!

Аз пък, се забърках преди години в Amway, ама то беше заради една мацка ;D Никога, не съм си помислял да им "придвижвам"(там няма "продажби") стоката :Content_4 - emotloader:
Активен
 

Страницата е създадена за 0.08 секунди с 22 запитвания.