Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тема-чесалка 2  (Прочетена 248074 пъти)

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #280 -: 27-03-2012, 22:50:12 »

добре че не всички са така tooth
Активен

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #281 -: 28-03-2012, 19:51:27 »

Активен

барбаронка

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 82
    • Най-красивото място- вкъщи
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #282 -: 29-03-2012, 12:56:39 »

http://dnesplus.bg/News.aspx?n=561712

има ли луди tooth
Има има, и вегани и суровоядци и други такива неопределени.Вегетарианци, дето не ядат пържено, печено и варено...:) Просто ме срази тази статия....... :surpris_22:
Активен
"Най- необходимото познание е да се научиш да забравяш ненужното."Антистен

vogon

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #283 -: 30-03-2012, 01:23:43 »

 Според мене тая страна е спокойно място в което процъфтява само трупната фауна/флора.Тука каквото и да прави човек,колкото и да им дава,те труп го искат и тва е,друго няма.Убедени са и толкоз,за победата на патогените,тва е страната,ние,опитващите се да живеем нямаме голям шанс,а и от кого.Аз лично добре че нямам взаимоотношения с държавата,освен паразитите и разбира се.Нито изкарвам пари,нито плащам на някого,вие глупак и луд си знаете и толкова,това им убеждението,вероятно калцирано.Живея с малко средства от заплатите на родителите.Не желая никакви определения от никого,нито милост нито жалост нито хвалебствия нито други лайна.Колкото по-далеч от народа,толкова по добре.Не крада,не извършвам престъпления,от няколко години имам хубаво колело,въпреки че съм  вече по-голям,на кола или мотор не ща да се качвам.Всъщност нямам нищо защото не се чувствам собственик на нищо,имам няколко хубави предмета,широка стая и интернет.Архитекта който е правил блока е психично болен,щом такива ви трябват,зли утайки,и не само този а и други блокове и обществени сгради.Не мога да ви трая,българи,мизерни или чисти,правите така че всичко да губя,ама всичко.Искам си карането на колелото,пиенето на зеолит и всичко което съм споделил тука,тея неща не съм ги гепил от труп и раздал всеобщо ако можете да чатнете.Също така не съм дашен нито доша ако е възможно де.Можеше да си живея и така спокойно без да се изявявам публично,ама и това не можело,нищо не може,само гробища и тва е.От бг магазин нищо не бих си купил,щото така,дори не искам да минавам,такова ми е отвращението от бг - рите нямате си на идея,вече нищо не е останало от това ама вие по традиция,сега вече ви е трудно и да ме разболеете сериозно,не че предизвиквам някого,аз нямах патогенни свойства,дори секс не съм правил от десетина години,щото не съм в нужда,ама тва не струва нищо.Нямате си на идея какво насилие сте,като трупна флора с наглостта си да твърди - месото е мое,само че съм жив.Никой не ви обвинява в нищо просто информативно.Ако някога успея да се изтръгна от вкопчената сган и се разкарам от земите и,добре.Не може на ми казвате долу или горе щото така,аз си скъсах отдавна дипломата от средното образование поради стойността и.Не ща нищо да знам за вас,въпреки че разбрах доста неща и за естеството на човеците и на акарите и социалната им връзка.Вие просто се нуждаете от некви които да ви пълнят кирливите сгради,които да държите.Не можете без това.Вие сте безумен страх,нищо че и тук са намесени акарите.Просто извинявайте че не съм ви съсипал бе ге-йци,че да съм нещо или някой.Едно време ви се заканих че нищо след мене няма да ви се остави,наблюдавайки какво правите с животите.Не ми пука за нито един бг-човек,не за милост или омраза а ей така.На мене ми е забранено всичко тука,мога без толкова много работи,и лубов не ми трябва,нищо не искам,ако получа всичко,няма да го взема,така че айде(от англ - крий - hide - ай къде е,представяте ли си - казват ми че не могат да разберат това) да затворя вратата и тука,чао.
 
то си е ясно кво сте - тема чесалка,нямате явно грам дисциплина(дисциплина понякога е необходима за да се отървеш от някои работи като чесъне) за да не присъства такава тема,също така не искате някой да има грам дисциплина.Eб,еб  и толкова,не мога да ви понасям за това което правите със себе си и другите,ако искате си направете един турнир по казване на думата луд с убеждение,тренирайте се.Всичко е ффффанато(казва се със течаща слюнка от устата,при акарите - ензим)

при думата прости/проси и подобни се има впредвид просо,ама както ви е удобно
« Последна редакция: 30-03-2012, 01:25:46 от vogon »
Активен

eula

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 135
  • В крак с природата ...
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #284 -: 30-03-2012, 13:24:13 »

Според мене тая страна е спокойно място в което процъфтява само трупната фауна/флора.Тука каквото и да прави човек,колкото и да им дава,те труп го искат и тва е,друго няма.Убедени са и толкоз,за победата на патогените,тва е страната,ние,опитващите се да живеем нямаме голям шанс,а и от кого.Аз лично добре че нямам взаимоотношения с държавата,освен паразитите и разбира се.Нито изкарвам пари,нито плащам на някого,вие глупак и луд си знаете и толкова,това им убеждението,вероятно калцирано.Живея с малко средства от заплатите на родителите.Не желая никакви определения от никого,нито милост нито жалост нито хвалебствия нито други лайна.Колкото по-далеч от народа,толкова по добре.Не крада,не извършвам престъпления,от няколко години имам хубаво колело,въпреки че съм  вече по-голям,на кола или мотор не ща да се качвам.Всъщност нямам нищо защото не се чувствам собственик на нищо,имам няколко хубави предмета,широка стая и интернет.Архитекта който е правил блока е психично болен,щом такива ви трябват,зли утайки,и не само този а и други блокове и обществени сгради.Не мога да ви трая,българи,мизерни или чисти,правите така че всичко да губя,ама всичко.Искам си карането на колелото,пиенето на зеолит и всичко което съм споделил тука,тея неща не съм ги гепил от труп и раздал всеобщо ако можете да чатнете.Също така не съм дашен нито доша ако е възможно де.Можеше да си живея и така спокойно без да се изявявам публично,ама и това не можело,нищо не може,само гробища и тва е.От бг магазин нищо не бих си купил,щото така,дори не искам да минавам,такова ми е отвращението от бг - рите нямате си на идея,вече нищо не е останало от това ама вие по традиция,сега вече ви е трудно и да ме разболеете сериозно,не че предизвиквам някого,аз нямах патогенни свойства,дори секс не съм правил от десетина години,щото не съм в нужда,ама тва не струва нищо.Нямате си на идея какво насилие сте,като трупна флора с наглостта си да твърди - месото е мое,само че съм жив.Никой не ви обвинява в нищо просто информативно.Ако някога успея да се изтръгна от вкопчената сган и се разкарам от земите и,добре.Не може на ми казвате долу или горе щото така,аз си скъсах отдавна дипломата от средното образование поради стойността и.Не ща нищо да знам за вас,въпреки че разбрах доста неща и за естеството на човеците и на акарите и социалната им връзка.Вие просто се нуждаете от некви които да ви пълнят кирливите сгради,които да държите.Не можете без това.Вие сте безумен страх,нищо че и тук са намесени акарите.Просто извинявайте че не съм ви съсипал бе ге-йци,че да съм нещо или някой.Едно време ви се заканих че нищо след мене няма да ви се остави,наблюдавайки какво правите с животите.Не ми пука за нито един бг-човек,не за милост или омраза а ей така.На мене ми е забранено всичко тука,мога без толкова много работи,и лубов не ми трябва,нищо не искам,ако получа всичко,няма да го взема,така че айде(от англ - крий - hide - ай къде е,представяте ли си - казват ми че не могат да разберат това) да затворя вратата и тука,чао.
 
то си е ясно кво сте - тема чесалка,нямате явно грам дисциплина(дисциплина понякога е необходима за да се отървеш от някои работи като чесъне) за да не присъства такава тема,също така не искате някой да има грам дисциплина.Eб,еб  и толкова,не мога да ви понасям за това което правите със себе си и другите,ако искате си направете един турнир по казване на думата луд с убеждение,тренирайте се.Всичко е ффффанато(казва се със течаща слюнка от устата,при акарите - ензим)

при думата прости/проси и подобни се има впредвид просо,ама както ви е удобно

Боже, колко мъка има на този свят, Боже!  :pensif_29:


Предполагам какви титанични усилия е положил нашия изстрадал съфорумец за да сътвори епохалния си пост и сподели с нас (омразните бг-ри) своите безценни откровения. Хвала на такива люде!!!  :thankyou:
Представям си и вътрешната му борба, защото ако ще и да се съдере отвътре, той пак ще си остане един от така мразените от него бг-ри. Чудя се как ли се гледа в огледалото при наличието на такова патологично отвращение към тези, към които за негова жалост и той принадлежи. Не е лесно наистина...  :weight_lift:

Лично аз му пожелавам от сърце следните неща:

1. Да са живи и здрави родителите му колкото се може по-дълго време, че без тях е жив зян.  :Confus_34:
2. Като стане още по-голям (Дай Боже да порасне беззпроблемно) мама и тати да му купят най-хубавото колело.  :Content_14:
3. Да се премести в жилище, където в района наоколо няма да има нито един омразен бг- рин, освен него самия и родителите му (при условие, че и те са от това „омразно“ племе). :Content_14:
4. Да построят досами жилището му не-бг-рски магазин, че ще вземе да се изприщи от отвращение от бг-рските такива.  :Appetit_4:
5. Никой никога да няма каквито и да са претенции към месото му, било то живо или мъртво. То да си е завинаги само негово. Viva la Vogon Мръвка!  :thankyou:
6. Да не му се налага изобщо по никакъв повод да общува с омразни бг-ри, освен със себе си, с мама и с тати (по принуда, няма как да се избегне).  :police:
7. Успешно и дай Боже завинаги да успее да се разкара от така мразените от него земи и да отиде там, където си умират направо за него. Колкото по-скоро, толкова по-добре.  :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
8. Да съумее да се опази и да контролира нивата на омраза/погнуса/отвращение, за да не му навредят по някакъв начин на здравеето му.  :pensif_29:
9. Да спре да бъде тотален лузър („Не мога да ви трая,българи,мизерни или чисти,правите така че всичко да губя,ама всичко. “)  tooth tooth tooth


Между другото, форумът не е ли посещаван изцяло от така мразените от него бг-ри?  :)

Чисто любопитство, Vogon, ти на кой етаж живееш?  :Confus_3:

Но аз съм възхитен от откровенността на нашия съфорумец, просто шапка му свалям. Жив и здрав да е и все така да ни обогатява с ценните си постове, мнения, съвети и препоръки!  :thankyou: :thankyou: :thankyou:
Активен
И най-хубавият утрешен ден няма да ни върне вчерашния!

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #285 -: 30-03-2012, 14:02:09 »

Този Vogon се нуждае от спешна психиатрична помощ.Ама много, много спешна! :o :o :o
« Последна редакция: 30-03-2012, 14:15:09 от Kalia »
Активен

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #286 -: 30-03-2012, 14:28:03 »

Този Vogon се нуждае от спешна помощ от психиатър.Ама много,много спешна! :o :o :o
Аз мисля, че просто е прекалил с бг-ракията снощи.
 А от омразата психиатър няма да го спаси. Не знам какво са му причинили майка му и баща му, но очевидно щетите не са малки. Няма поука за него отвън, докато той не разбере, че в живота не всички са като майка му и баща му. И това естествено е трудно за прилагане, защото ще се чуди дали той има нужните качества да предостави удовлетворение на хора с по-висок ранг. С морал.
 Вогон, живееш в огромна заблуда, пич! Ако си мислиш, че не се изхранваш с български пари. Щом имаш претенции за достойно неизползване на български пари и вещи, не виждам на практика да си го постигнал. Половината ти поуст се обезмисля в този ред на мисли. Другата половина е явна, затова как човек е способен да мрази нещо у друг, а да го допуска със смирение в себе си.
 
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #287 -: 30-03-2012, 14:30:12 »

Хора, не се хабете да отговаряте. Вогонът се забавлява на наш гръб, но вече няма да може да го прави.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #288 -: 30-03-2012, 14:34:30 »

Той всъщност е "оня" , който винаги се е забавлявал по този начин чрез различни профили. Това е неговата дрога.  Признавам си , не знам какво е лечението за такава патология :(  
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Kalia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 274
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #289 -: 30-03-2012, 14:34:45 »

Мисля си, че този пич сигурно фигурира в доста форуми.Дано не направи някоя беля :Confus_3: :Confus_3: :Confus_3:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #290 -: 30-03-2012, 14:41:09 »

Да разведрим положението с една забавна статия (англ.): "Вегетарианството, атеизмът и мастурбацията - новата тройна мода заплашваща американския морал"


Забележка: ChristWire.org е сайт-гавра с псевдорелигиозни и надуто-звучащи статии и не трябва да се взима насериозно. Но пък е адски смешен.  tooth tooth tooth
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Discworld

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 258
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #291 -: 30-03-2012, 18:23:29 »

галактическият стопаджия е тъпа книга,това е моето мнение  :Confus_3:
Активен

purelove

  • Гост
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #292 -: 31-03-2012, 16:40:06 »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4683611 Някой смята ли да се присъедини към инициативата?  :Content_22:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #293 -: 31-03-2012, 16:58:12 »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4683611 Някой смята ли да се присъедини към инициативата?  :Content_22:

Преди участвах, вече - не. Не съм на 100% съгласен с този блог, но като цяло той обяснява защо не съм навит.

Винаги съм казвал на хората около мен, че ако искат да пестят ресурси, могат просто един ден в седмицата да не ядат месо. Ще има повече файда от 20 часа на земята. Със сегашният си формат, това събитие е чиста проба индулгенция - "спирам си тока за 1 час и съм *чист*".
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #294 -: 31-03-2012, 17:00:51 »

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4683611 Някой смята ли да се присъедини към инициативата?  :Content_22:
Аз със сигурност.
Активен

com_pot

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #295 -: 31-03-2012, 20:45:47 »

Аз не се присъединявам към това!

Христо е постнал чудесен текст, който обяснява какъв проблем създава тая глупост за енергетиката на страната. Те ТЕЦ-овете не са като копчето на телевизора - цъкаш и веднага тръгва, цъкаш - и веднага спира. Там трябват часове, за да пуснеш и спреш. Страшна драма би настанала, ако масата народ се повлече по подобни непремислени инициативи, като нетният ефект накрая няма да е много екологичен.

Не може ли да го правиш всеки ден под някаква форма, ами така шоково трябва да гасиш тока един път годишно? То е като диетите - муфаш донъти и кока кола лайт цяла година и за една седмица караш на чай. И после кво? Всички знаем кво. Същото като с Часът на Земята.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #296 -: 01-04-2012, 10:27:50 »

Освен изброените доводи, има и още един момент, който както обикновено се пропуска да се зебележи ..:)
Това е поредният шум, чрез който се цели да се вмени чувство на вина у обикновените хора. Че само те са виновни , а не  "ония" горе, които изпокриха чистите и безплатни източници на енергия. Не стига , че правят от това милиарди ( докато има нефт, безплатните източници на енергия ще си останат само в кабинетите на физиците)  ами и допълнително товарят населението с акцизи и  еко такси.  
Смисълът на акциза нали е точно това - глоба "вредност". Ток, горива ... нали и затова са допълнително оскъпени , защото си плащаме за масрафа да ги потребяваме. каквота са ни "отпуснали" - такова потребяяваме..Но и това не им стига.. трябва още и още  да се обложи населението, например с въглероден данък..  
И за да се приеме охотно  и този пореден данък ( както и следващите , които чакат ред..) трябва да се шуми, да се шуми.. :)
Ако не изплашат населението с поредния ужасен грип, нали никой няма да отиде да си купи ваксина.. :)
От грип по света умират годишно цели няколко хиляди човека. :)   А от сърдечни болести - няколко десетки милиона.. Обаче никой не те съветва - върви потичай в парка, вместо да се гипсираш за по 6 часа на ден пред телевизора с една тава пържоли :)  
Нали има една такава крилата мисъл: " Каквото и да ти говорят , знай че става дума за пари" :)
Особено ако ти говори правителството :)
« Последна редакция: 01-04-2012, 10:32:04 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #297 -: 18-04-2012, 19:22:53 »

Още едно образователно клипче за вечния спор - вегетарианец или хищник е човека:
http://vbox7.com/play:051e0ad2f2
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

zzaska

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 54
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #298 -: 24-04-2012, 13:58:03 »

Роси , в десятката си. :)  Аз също съм го подушил този похват ..:)
Ето моят профил ( работеше отлично и като филтър), с който навремето ловувах в сайта за запознанства  :essen:

ИМЕ    Демократичен вълшебник
Заглавие:     дори и да е било илюзия ,не съжаляваме, ако сме се чувствали добре...
Как описва себе си:     Винаги съм се имал за интелигентен, но напоследък не съм съвсем сигурен, защото установих, че не ми пасва латиното , както и това,че съм излишно компетентен по някои въпроси. Понякога не съм на фокус, но се старая да го компенсирам с проницателност. Напоследък съм доволен от интуицията си, но не и от постоянния си доход. Твърде "постоянен" е. Обичам да ходя на лов за фантазии, освен това забелязах, че ефект винаги има ако се изразяваш шепнешком..

( Някой ако ще го "взаимства", е редно да почерпи, защото ефект определено има :) )

..щях да ти пиша,  ако бях попаднала на това  tooth
« Последна редакция: 24-04-2012, 14:00:58 от zzaska »
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #299 -: 24-04-2012, 15:57:32 »

Zloqd, клипчето мачка  :Content_14:
Активен
Psychonaut
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 23 запитвания.