Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тема-чесалка 2  (Прочетена 248046 пъти)

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #220 -: 17-07-2011, 11:08:25 »

Бате Бино,  за мен, тази твоя публикация е сигурно доказателство, че не греша!
Не съм влизала в сайтове за запознанства.Това, че мислиш така  означава, че си Достоен Мислещ Човек!
« Последна редакция: 17-07-2011, 11:25:07 от Ros »
Активен

RoJe

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 70
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #221 -: 17-07-2011, 11:23:16 »

Скъпи съфорумци, как понасяте жегите? Постоянно ми се спи и се чувствам като упоена...
Активен

Люба

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 155
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #222 -: 18-07-2011, 14:15:46 »

Зле.Не мога да мисля пък и неща.Отивам да спя в гората не искам да се прибирам поне до октомври
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #223 -: 18-07-2011, 16:03:03 »

Скъпи съфорумци, как понасяте жегите? Постоянно ми се спи и се чувствам като упоена...

Обожавам ги! Цяла година ги чакам тия юлски горещници! те са ми любимото време в годината.Ходя на плаж-от 11до3, разхождам се винаги от слънчевата страна на улицата,никога не нося слънчеви очила.Ела ме виж зимата обаче...
Активен

triedin

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 41
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #224 -: 18-07-2011, 19:21:21 »

Скъпи съфорумци, как понасяте жегите? Постоянно ми се спи и се чувствам като упоена...

Обожавам ги! Цяла година ги чакам тия юлски горещници! те са ми любимото време в годината.Ходя на плаж-от 11до3, разхождам се винаги от слънчевата страна на улицата,никога не нося слънчеви очила.Ела ме виж зимата обаче...
Малина,зимата е ясно.Но в момента не ми стига въздуха даже.Любопитно ми е да те видя между 11 и 15,без сл.очила,от слънчевата страна на улицата.Тези горещини и змиите трудно ги понасят  :P
Активен

malina

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 267
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #225 -: 18-07-2011, 22:57:14 »

Ей, не можа да го премълчиш това сравнение! :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #226 -: 21-07-2011, 07:12:36 »

http://vbox7.com/play:9dfdd4b45a
Както е казано - винаги  има и по-лошо :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #227 -: 21-07-2011, 10:07:02 »

 tooth Много леко понасям жегите, обожавам ги :peperudi: Вече над 45 градуса ще ми е трудно сигурно  tooth......
Правете си контрастни душове и обливания със студена вода през цялата година, мисля че това ми помага на мен. Преди ненавиждах зимата и студовете, но от две години се наслаждавам и на зимното време  :Content_22:
Активен

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #228 -: 21-07-2011, 14:02:54 »

tooth Много леко понасям жегите, обожавам ги :peperudi: Вече над 45 градуса ще ми е трудно сигурно  tooth......
Правете си контрастни душове и обливания със студена вода през цялата година, мисля че това ми помага на мен. Преди ненавиждах зимата и студовете, но от две години се наслаждавам и на зимното време  :Content_22:

Браво Даниелче, за това, че си се научила, когато животът ти поднесе лимон, да  си направиш лимонада.По друг начин казано умееш да си слагаш здравословния цвят очила.

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #229 -: 21-07-2011, 22:23:57 »

Това с жегите е повече психологически проблем, отколкото реален. Човек не трябва да се ядосва, че е топло и трябва да си свирка. Аз си шляпам бос из вкъщи и не ми пука. Освен това, щом кучето спи на дивана, а не се пльосва на плочките, значи не е достатъчно топло.  :bleh

А, и не давайте ухо на тъпите синоптични прогнози, които през ден са с КОД ОРАНЖЕВО В ГОРНО НАНАДОЛНИЩЕ и едва ли не предричат Армагедон. (Зимата предричат Рагнарок, заради студа, хехе).
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #230 -: 22-07-2011, 10:07:12 »

................ Човек не трябва да се ядосва, че е топло и трябва да си свирка.......

И аз така мисля! :Content_22:

А, и не давайте ухо на тъпите синоптични прогнози, които през ден са с КОД ОРАНЖЕВО В ГОРНО НАНАДОЛНИЩЕ и едва ли не предричат Армагедон. (Зимата предричат Рагнарок, заради студа, хехе).

Чудесна препоръка!  :pensif_29:
Струва си да се замисля колко много проблеми съм имала от "даването на ухо".
« Последна редакция: 22-07-2011, 10:14:15 от Ros »
Активен

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #231 -: 31-07-2011, 22:17:44 »

Днес научих нещо, което ме потресе. На момиче на моята възраст (19 години), което познавам бегло, са й открили рак на гърдата, тумор в мозъка и някакво заболяване, при което мускулите атрофират. Как е възможно това?  :surpris_22:
Активен
Be the change you want to see in the world

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #232 -: 31-07-2011, 22:37:45 »

Големият Малахов в такъв случай казва, че се е активирала патологична програма за унищожение. Олга Елисеева също разглежда такова струпване на силна патология като кармично. ( от този или минал живот)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #233 -: 31-07-2011, 22:51:14 »

Което доста ме озадачава, защото момичето не изглежда отчаяна от живота. Видимо си е напълно нормална, учи и няма някакви кой знае какви проблеми, които евентуално да са породили самоунищожително мислене.  :surpris_23:
Активен
Be the change you want to see in the world

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #234 -: 31-07-2011, 22:54:51 »

Не си ме разбрала , Шу. Това не зависи от нея. (Попрочети за кармата, това не е отрицателно  мислене :) )
Може магия да е , може също така всички в рода й да са били болни от подобни неща.
Знам за едно семейство, дето и бабата, и майката , и дъщерята са болни от рак.Дъщерята май почина . Но на 17 й го откриха.
Може да е силна геопатогенна зона. ( подценява се от хората, но е лошо точно колкото и магията)
« Последна редакция: 31-07-2011, 23:02:47 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

کђụ

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 19
    • Facebook
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #235 -: 31-07-2011, 23:39:00 »

Доста интересно. Ще трябва да си припомня някои неща за кармата. В такъв случай, когато е кармично, може ли и трябва ли да се предприема нещо по лечението? Какво имаш предвид за геопатогенната зона? Мястото, където живее да е такова ли?
Активен
Be the change you want to see in the world

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #236 -: 13-08-2011, 09:18:00 »

МОже и там където живее да има силна радиация или силни електромагнитни вълни , нещо да и го е причинило или да е била някъде на такова място , където се е отключило. Няма логични обяснения за много неща. Идеята за кармата е ,че е следствие от предходни действия.
Активен

petia_gol

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 310
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #237 -: 13-08-2011, 23:55:33 »

Имаше едно руско научно-популярно филмче за врьзката между раковите заболявания и силното магнитно поле на земята. В такьв регион, хората масово се разболяват. За сьжаление, не помня името на градчето, но беше доста затьнтено и бедно.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #238 -: 25-08-2011, 15:38:15 »

Брех, попаднах в reddit на някакви хора дето твърдят, че са вегани от по 20+ години. Слагам го тук, че да го показвам на разни индивиди с теории като "на веганите им опадват зъбите и косата и им изсъхва мушкатото след 3 години".  :Content_22:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #239 -: 31-08-2011, 11:50:41 »

Активен
 

Страницата е създадена за 0.127 секунди с 24 запитвания.