Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тема-чесалка 2  (Прочетена 248054 пъти)

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #100 -: 16-03-2011, 18:04:18 »

ако ше се мре догодина да си ядем отново месо и боклуци, къв е смисълът да живеем здравословно като няма да живеем повече от другите, дето ги ядат? :surpris_23: :Confus_3:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #101 -: 16-03-2011, 18:06:35 »

ако ше се мре догодина да си ядем отново месо и боклуци, къв е смисълът да живеем здравословно като няма да живеем повече от другите, дето ги ядат? :surpris_23: :Confus_3:
Кой говори за смърт :surpris_23: Сега е преход между две епохи, който скоро ще завърши. Ето нещо на тази тема - http://www.sirius1-bg.net/sirius/buletini/2011/tm/br1_0311.html :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #102 -: 16-03-2011, 18:08:34 »

е, аз се шегувах, разбира се, не си ли личеше... то какво ли и да каже човек :surpris_23:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #103 -: 16-03-2011, 18:22:11 »

А от къде да сме сигурни, че не ни облъчват всеки ден? Нямаме гаранция какви игрички си играят...
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #104 -: 16-03-2011, 18:49:57 »

Тези дето си играят игрички със съдбата на хората, те най-много ще страдат. Конспирацията, ако я има, не е толкова важна. И да знаем, и да не знаем, важно е каква практическа работа ни върши нещо. Има една много стара суфистка поговорка: "Знание, което не ни усъвършенства, е много по-лошо от невежеството"  :love_028:
Имало аерозолни впръсквания, ОК. Има, ама мен какво ми дават те?! С какво ще ме усъвършенства това :surpris_23: Аз лично съм оставил фолософстванията и разтягането на локуми и съм се концентрирал върху нещата, които наистина са градивни :Content_22:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #105 -: 16-03-2011, 19:10:43 »

Е да, съгласна съм за разтягането на локуми. Просто стана дума за земетрсението и т.н.
По принцип не се включвам в дискусии на тази тематика, не търся допълнително инфо за нищо, не гледам тв, не слушам новини, не съм изпаднала в паника.
Уж и аз съм се концентрирала върху градивните неща.
Активен

glezenata

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 36
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #106 -: 16-03-2011, 22:30:11 »

Здарвейте :) Абе хора от тука всички ли са вегитарианци..? Много ми харесва този сайт .. и вие сте много мили :)
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #107 -: 16-03-2011, 22:47:12 »

не всички са вегетарианци... а и не всички са така мили... добре сме, но ша са опраим tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #108 -: 17-03-2011, 00:57:16 »

 :Content_4 - emotloader:

Всъщност загрях бате Бино за коя статия ми пише...за оня линк дето го пуснах. Ама аз вече забравих за него. И да, прочетох го. :)))))))))) Докато зацепя...тъй е старост нерадост.  ;D
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #109 -: 17-03-2011, 06:48:00 »

Тези дето си играят игрички със съдбата на хората, те най-много ще страдат. Конспирацията, ако я има, не е толкова важна. И да знаем, и да не знаем, важно е каква практическа работа ни върши нещо. Има една много стара суфистка поговорка: "Знание, което не ни усъвършенства, е много по-лошо от невежеството"  :love_028:
Имало аерозолни впръсквания, ОК. Има, ама мен какво ми дават те?! С какво ще ме усъвършенства това :surpris_23: Аз лично съм оставил фолософстванията и разтягането на локуми и съм се концентрирал върху нещата, които наистина са градивни :Content_22:

Аерозолните впръсквания те обогатяват с вещества, които увреждат организма ти
Активен

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #110 -: 17-03-2011, 09:15:32 »

Вибрациите стават все по-силни. 2012 г. идва. Не става дума за конспирации, а за неща, които вече лесно могат да се доловят :)

Има една теория, че 2012 година вече е настъпила, буквално! Работата е там, че през средновековието летоброенето (по Юлианския календар) 6 или 7 пъти се е "връщало". Да речем сме 1218 година, следващата пак е 1218 ...
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Калций
« Отговор #111 -: 17-03-2011, 20:46:44 »

Забележка: Следващите няколко коментара са преместени от темата за Калция за да не се създава излишен спам там

Е Марулче , ти пък съвсем се развихри .. Какво му имаше на моя пост , че го изтри ? Един час съм го писал, той си беше достатъчно съдържателен  и с добър външен вид.  Е не тотално мил, но все пак изразяващ настроенията на болшинството тук. Ще отворя тема за застраховка на постове скоро :)
« Последна редакция: 18-03-2011, 00:23:39 от marulka »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Калций
« Отговор #112 -: 17-03-2011, 20:51:46 »

като режа проблем от темата, явно трябва да се изкоренява докрай, иначе коментари като твоя, бате Бино, водят до нови коментари по въпроса, който сме искали да се приключи.. ето аз додето изтрия и Орто и Деси успяха да си напишат коментарите във същото време...

изтритите неща само и единствено Мер може да ги възстанови, да си знаете :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #113 -: 17-03-2011, 22:40:50 »

Вибрациите стават все по-силни. 2012 г. идва. Не става дума за конспирации, а за неща, които вече лесно могат да се доловят :)

Има една теория, че 2012 година вече е настъпила, буквално! Работата е там, че през средновековието летоброенето (по Юлианския календар) 6 или 7 пъти се е "връщало". Да речем сме 1218 година, следващата пак е 1218 ...

Не е настъпила ;)
« Последна редакция: 18-03-2011, 00:24:13 от marulka »
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Калций
« Отговор #114 -: 17-03-2011, 23:39:02 »

Аз не оспорвам, Марулче, "кодекса", съгласно който модератор взема решение да трие определен пост ( макар ,че определено може да  се каже , че Вери и Даниелка са доста по-либерални :)  ) , и ти знаеш ( надявам се ) че аз също бдя над форума ,  за който съм отделил поне 1500 часа (само за писане)  и съм гонил или строявал не една или две мухи досадни :)   и в известен смисъл също съм го играл "модератор", но има и друго нещо когато се премахват постове : 
В случай като днешния, (когато няма явни нападки или цинизми )  бе изтрит пост , който разбуни страсти, доста красноречиво разкриващи отношението на голяма част от нас по определен въпрос .  Но постовете вече ги няма и утре някой ще се внедри със същите мурафети ( уж съмишленик, пък той кацнал за да си продава стоката )
Надуша ли го ,  аз пак ще го подметна , пак ще се включи подкреплението , ти пак ще търкаш и така докато се изпотиш :)   
А ако си стои "поредицата", тя  ще има информативна и даже "предохранителна" функция - който чете, ще му мига лампичката .. :)
(Докато пост като този   "Опитай с вибратора - ще ти се отрази по добре...."
   Ти си толкова просто момиче че нямам думи да опиша тъпотата ти
не се сещам защо точно е оставен..

А дето казваш: "Въпрос, който сме искали да се приключи " - щом валят коментарите , значи не се иска чак толкова бързо приключване.. :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Калций
« Отговор #115 -: 18-03-2011, 00:02:40 »

пак ли аз съм виновна за всичко? ами имаше оплаквания тук (да казвам ли от кого най-вече), аз въпреки първоначалното си нежелание да трия, което дори изразих тук, все пак изтрих няколко коментара и редактирах другите, отново се продължи по темата, пак изтрих, пак се продължих и аз вече с голямата ножица изрязах от самото начало проблема уж да го изкореня, обаче Орто и Деси били писали точно във същото време докато триех, пък в коментарите им не обиждат никого или нещо такова и ги оставих, кво да правя и тях ли да изтрия :surpris_23:

аз и другаде съм обяснявала, че ние сме либерални защото самата Мер държеше да сме такива от самото начало и да трием само в краен случай... обаче по онова време наистина беше много дружелюбно тук и освен някой пиян руснак по нощите друго нямаше за триене... :) оттогава досега форумът е станал много по-популярен и ако продължаваме да оставяме всеки да се кара с всеки във всяка тема, къде ли ще му излезе края ??? 
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Калций
« Отговор #116 -: 18-03-2011, 00:18:49 »

а за това, че поредицата щяла да има предухранителна цел не си прав - който влиза във форуми само с цел да рекламира нещо изобщо не се занимава да чете темите, сипва си спама и бяга в следващия форум... тези, които ще четат "поредицата" ще са невинните гости на форума, които реално си търсят информация за калция (примерно), а вместо смислени неща по темата ще са принудени всеки път да четат тия ти ми неприятни лирически отклонения...
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #117 -: 18-03-2011, 00:33:17 »

ето този път не ти изтрих дългия пост, а преместих всичко в чесалката, съжалявам, че не ми хрумна да направя така по-рано, можеше да не трия нищо, а само да преместя, та който го сърби да си го чеша на подходящото за това място :P

пс: това за вибратора не съм го виждала, не знам за какво става дума... не мога да се върна в абсолютно всички теми да редактирам, защото форумът е станал огромен, ако някой види нещо обидно някъде, натиснете копчето "информирай модератор" и ние ще долетим :)
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Калций
« Отговор #118 -: 18-03-2011, 00:36:10 »

Вери и Даниелка са доста по-либерални :)  )
Либерална съм, щот немам права да трия мнения. Иначе щяхте да видите вие.  tooth
Това да не се приема сериозно.  ;)

Марулче, кажи кой най-много се е оплакал? Аз съм клюкарка, трябва всичко да знам, да има контрол...

Сега да си признае кой ми изтри мнението от темата за йогата. :)))))))))
Не че беше нещо съществено, но и не беше нещо лошо и обидно.

Това за вибратора го помня и знам от кого е.
Даже направих забележка, щото не мога да трия.
« Последна редакция: 18-03-2011, 00:40:01 от Вери »
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #119 -: 18-03-2011, 00:45:06 »

аз не съм виждала изобщо твой коментар там, ако си написала нещо против йогата, най-вероятно Петко те е клъцнал tooth това е шегичка, наистина нямам никаква представа за какво става дума :surpris_23:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels
 

Страницата е създадена за 0.078 секунди с 23 запитвания.