Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Тема-чесалка 2  (Прочетена 248053 пъти)

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #60 -: 10-11-2010, 12:35:30 »

За постите... като начало, мисля да намаля употребата на компютъра на 1 час на ден - това със сигурност ще ми бъде трудно, тъй като аз съм от онези, които не могат с малко - искат, "или всичко, или нищо"  :whistling2 - emotloader: :-\. Но поне ще опитам... няма да е зле отново да привикна с добрата стара хартиена книга, а не такава в Word-формат; както и да опитам отново да пиша с химикалка, а не само на клавиатура  tooth. Брееей, това техническият век било страшна работа  :surpris_23:.

Брех, каква стана тя... Хубаво исках да "постя" от компютъра скоро, но не очаквах да бъде чааак толкова скоро... Оказа се, че съм превишила някакъв лимит... В резултат на което, вече неограничен интернет - йок  :( >:(. Пак имам някакви минути, ще наминавам от време на време, но няма да е много често... Ще преоткрия радостта от добрите стари, плебейски книги, както и писането на хартия  tooth.
До скоро и хубав ден на всички! :flowers2:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #61 -: 16-11-2010, 17:25:32 »

И кво, Лий зоби баничка пред народния  tooth от спаначените в пряката малко по-нагоре, не знам дали някой ги знае, аз съм им клиент от преди да съм можела сама да си купя. Слагат МНОГО спанак, ама слагат и много олио...

А иначе, като споменахте пости, аз от вчера почнах любимото ми житуване. Изчислих, че ще хвана точно пълнолунието на 21ви. До сега на пълнолуние не съм гладувала и ми е интересно колко 10 кила ще сваля  :bleh После ще включа спирулина, хлорела и люцерната дето си взех, щото пак ми се сцепи устната. До края ще си ги приемам, а ще постя от млечни и "готови" храни и от напитки с градус  :angel:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #62 -: 17-12-2010, 22:47:35 »

Тука реших да постна нещо колкото забавно толкова и сериозно (ако осъзнаваха това дето го правят).
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1339371/The-rescue-dogs-unlikely-pin-ups.html
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

kyx4o

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 237
    • http://www.facebook.com/profile.php?id=1836474233
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #63 -: 18-12-2010, 08:47:06 »

Кучета - йоги!!!!!!!!! :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Храната да бъде Вашето лекарство и лекарството - Вашата храна. Хипократ

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #64 -: 06-01-2011, 23:45:40 »

тва за хляба видяхте ли го? http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3522211 чак се учудвам, че официално са писали новина колко некачествен е хлябът всъщност :whistling2 - emotloader:
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #65 -: 07-01-2011, 23:36:34 »

тва за хляба видяхте ли го? http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3522211 чак се учудвам, че официално са писали новина колко некачествен е хлябът всъщност :whistling2 - emotloader:
Аз откакто спрях да си купувам хляб (а и много рядко си правя) се разделих със сумата му болежки дето ги влачех въпреки дългия стаж като йога.

А сега по един друг проблем:
  Мисля си че няма да е лошо няко по-инициативен да пусне подписка да започнат да възприемат градския транспорт като обществено място. Ако влезеш в заведение с пушачи можеш да излезеш преди да си поръчал, но ако влезеш в тролей в който се пуши ще си дадеш парите, а ще можеш да слезеш чак на първата спирка и отново да чакаш следващия тролей ако си далече от мястото където си тръгнал. Освен това градския транспорт е доста по-нагъчкан от заведенията така, че през грипния период дима кара грипно болните да кашлят повече и е по-вероятно да заразят някой.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Активен

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #67 -: 27-01-2011, 16:12:24 »

Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #68 -: 05-02-2011, 19:34:04 »

wolverhampton-manchester united  гледат
0-1
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #69 -: 05-02-2011, 21:15:14 »

 Между другото извън темата-
Хопаааа 2-1 :Content_22:Така -така- браво момчета от Уулвс-ако бият ги обявявам за отбора на форума!!!
   
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #70 -: 05-02-2011, 21:32:15 »

Между другото извън темата-
Хопаааа 2-1 :Content_22:Така -така- браво момчета от Уулвс-ако бият ги обявявам за отбора на форума!!!
   
:Content_14:
чакаме сега Арсенал - Челси
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #71 -: 05-02-2011, 21:38:01 »

 По точно
  Челси -Ливърпул :pensif_29:
  Ти за кой си? ::)
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

marulka

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1649
  • Зайченцето бяло на марулката марулката изяло...
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #72 -: 05-02-2011, 21:39:35 »

мен ако питаш тя е за бой, за друго не знам да е tooth
Активен
Nothing cooked tastes as good as raw feels

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #73 -: 05-02-2011, 21:40:38 »

мда ,обърках
Chelsea  :heart_2:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #74 -: 06-02-2011, 18:53:29 »


  Челси -Ливърпул 0-0
 
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #75 -: 06-02-2011, 19:29:26 »

ау, !!! 0-1...аз съм за челси  tooth
Активен

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #76 -: 06-02-2011, 20:09:39 »

ау, !!! 0-1...аз съм за челси  tooth
ау я , и мен ме заболя
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #77 -: 06-02-2011, 23:16:43 »

 Ужас:(((
  Голям ужас...Ливърпул и Манчестър Юнайтед са ми толкова противни отбори че може би само онези там в синьто от Подуене може да им съперничат.....Манчестър като паднаха спах като бебенце:))))
 ВПРОЧЕМ СМЯТАМ ДА ЗАВЕДА ДЕЛО СРЕЩУ ВСИЧКИ ВЕГЕТАРИАНЦИ В БЪЛГАРИЯ за морално нанесени щети и финансови tooth
  Скоро се проведе турнира ,,Купата на Азия,, и там участваше футболния отбор на Индия.Е от всички азиатски страни аз като най голям тарикат си избрах Индия за фаворит тъй като играчите са вегетарианци и за тях се грижат най добрите аюрведични лекари и кулинари.И съответно залагах за тях всеки мач....Е да ама...
  Тея мурграви момци след 70та минута не можеха да ходят...и всички коментатори изтъкваха това ,че причината за тяхната физическа немощ е точно тая диета....Нападателите на другите отбори смачкваха с физика хилавите индийчета и ги надбягваха без пробелм....но аз идеалиста -не!Индия та Индия-после ме бъзика целия квартал tooth....тъжно но факт!!!
 Т
 
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #78 -: 06-02-2011, 23:28:14 »

аз се кълна в челси .а те ме излагат ...
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477
Re:Тема-чесалка 2
« Отговор #79 -: 07-02-2011, 22:34:53 »

Времето се затопля до 15 градуса :heart_2: :peperudi: :peperudi: :peperudi:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!
 

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 24 запитвания.