Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Здравейте.  (Прочетена 4967 пъти)

Gabarche

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Здравейте.
« -: 03-01-2012, 17:56:30 »

Здравейте ! Бих желал някой да ми помогне. Гладувам вече втори ден. За първи път ми е някой може ли да ми каже дали трябва да се захраня.
Активен

Gabarche

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Здравейте.
« Отговор #1 -: 03-01-2012, 19:57:04 »

Може би трябваше да кажа, че съм планувал двудневно гладуване. Та въпроса ми е трябва ли да е захранвам?
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Здравейте.
« Отговор #2 -: 03-01-2012, 21:37:53 »

Може би трябваше да кажа, че съм планувал двудневно гладуване. Та въпроса ми е трябва ли да е захранвам?

ами ако не си решил да го превърнеш в тридневно, захранвай се :)
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Gabarche

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Здравейте.
« Отговор #3 -: 04-01-2012, 19:55:10 »

Страдам от тежък синузит и полипи в синусите. Също така се оперирах във ВМА но облекчение никакво. Може ли плодолечението да ми помогне.

Благодаря!
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Здравейте.
« Отговор #4 -: 04-01-2012, 20:08:00 »

Страдам от тежък синузит и полипи в синусите. Също така се оперирах във ВМА но облекчение никакво. Може ли плодолечението да ми помогне.

Благодаря!

разбира се, че ще ти помогне, но ще е доста по-бавно отколкото би ти помогнало гладолечението.
Ако устискаш 7 дена само на плодове, ще усетиш осезаемо подобрение. До по-миналото лято и аз имах синузит и алергии, откакто намалих драстично млечните продукти, и направих няколко гладувания, забравих какво е синузит...
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Gabarche

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Здравейте.
« Отговор #5 -: 04-01-2012, 20:15:06 »

Страдам от тежък синузит и полипи в синусите. Също така се оперирах във ВМА но облекчение никакво. Може ли плодолечението да ми помогне.

Благодаря!

разбира се, че ще ти помогне, но ще е доста по-бавно отколкото би ти помогнало гладолечението.
Ако устискаш 7 дена само на плодове, ще усетиш осезаемо подобрение. До по-миналото лято и аз имах синузит и алергии, откакто намалих драстично млечните продукти, и направих няколко гладувания, забравих какво е синузит...

Ами аз се пробвах 48 часа но ми е за пръв път та съм предпазлив. Направо съм откачил няма нещо което да не съм опитал. Ще се равдвам ако ме посъветвате как да започна.
Активен

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694
Re:Здравейте.
« Отговор #6 -: 04-01-2012, 20:19:38 »

писах ти във фейсбука, да не спамим тук излишно :)
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

sabinka

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 37
Re:Здравейте.
« Отговор #7 -: 04-01-2012, 21:16:21 »

Не се тревожи, и аз съм така със синузит, който се опитвам да излекувам. От два месеца намалих драстично млечните продукти- от време на време си позволявам по някой повод и то козе най-вече. Прясно мляко не пия отдавна, защото знам за вредата му. Определено наблягам на плодове, зеленчуци, ядки, бобови. В менюто ми преобладаващата храна е предимно суровата. А напоследък съм се запалила по сокотерапията. Редувах ден на сокове, после ден на вода, после сурова храна и сега имам голямо облекчение.Освен това усещам, че пречиствам не само тялото си, но и душата си. Започнах да приемам всичко около себе си с усмивка, собственото ми "аз" се променя ден след ден и знам, че ще превърна мечтите си в реалност, макар и трудно.  Мисля след 10-тина дни да  си остана отново и отново  да си направя глад и  разтоварване, колкото мога. Абе ще го победим този синузит, вярвам в това. Желая ти успех. :fluretaa:
Активен

Theodora

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 991
Re:Здравейте.
« Отговор #8 -: 04-01-2012, 21:45:01 »

За синузита горещо препоръчвам по 1 капка мед в носа (след това с главата надолу докато се разтопи)- боли ужасно, но после ефекта е невероятен. Пробвала съм какво ли не - джала-нети, капки, листа от тиква и т.н. и т.н., та това е най-ефективното. Хубаво е меда да не се гълта. Успех!  :Content_22:
Активен
Psychonaut

eleonorad

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 83
Re:Здравейте.
« Отговор #9 -: 05-01-2012, 08:56:55 »

Aз също имам едно малко полипче в носа,синузит нямам.Две години поред в началото на зимата шмъркам по малко солена вода/концентриран разтвор/,е така - направо от шепата.Правя го два-три дни,сутрин и вечер,адски е гадно...Обаче полипчето се свива и няма болка,няма нищо...
Активен

Gabarche

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Здравейте.
« Отговор #10 -: 05-01-2012, 20:46:53 »

Благодаря на всички! От понеделник ще плодувам седем дни и дано имам успех.
Активен

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:Здравейте.
« Отговор #11 -: 08-01-2012, 17:35:23 »

От сега ще ти кажа - няма да имаш успех :( (особено за полепите)
трябва си серия от плодувания - примерно 2седмици плодуване после 2 почивка и пак - мин. 2-3 пъти! Като през почивката - никакъв живот. протеин!!!
Трудничко е но друг начин няма...гладуване, йогиска каничка, търпение и никакви слузотии
Успех!
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

Gabarche

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Здравейте.
« Отговор #12 -: 08-01-2012, 18:54:11 »

И така.. от утре почвам седем ден плодуване :essen: да видим как ще устискам и дали ще имам подобрение.
Активен

Spanaka

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 152
Re:Здравейте.
« Отговор #13 -: 08-01-2012, 19:04:25 »

Стискам палци!
Абе я и аз заедно с теб, че не съм бил на плодов отдавна...ама за пет само...че в събота съм на тържество!
отивам да пазарувам:)
Активен
Моралът в поведението, започва с морал в храненето!

Gabarche

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Здравейте.
« Отговор #14 -: 08-01-2012, 21:11:01 »

Ок ще обменяме опит всяка вечер. :essen: Надявам се нещо да се промени, че си чувствам лицето подпухнало и изобщо не се чувствам комфортно от тоя синузит ли е алергичен риносинуит ли незнам.  Доктора го определи като алергичен риносинуит.
« Последна редакция: 08-01-2012, 21:14:05 от Gabarche »
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Здравейте.
« Отговор #15 -: 09-01-2012, 14:25:49 »

За синузита горещо препоръчвам по 1 капка мед в носа (след това с главата надолу докато се разтопи)- боли ужасно, но после ефекта е невероятен. Пробвала съм какво ли не - джала-нети, капки, листа от тиква и т.н. и т.н., та това е най-ефективното. Хубаво е меда да не се гълта. Успех!  :Content_22:

Писал съм го и преди : за синузита се разтапя чист АКАЦИЕВ мед на водна баня и се капят по няколко капки във всяка ноздра. Медът трябва да е с поносима температура , а не да ври.Пробва се преди това , иначе ще ви изгори ноздрите. Някой идиот да не вземе да си накапе горещ мед в носа !!!!!!!  :pensif_29:
2-3 пъти дневено. Също така най-добре е да се спрат всякакви млечни и да се гладува само на вода. Помага драстично.
« Последна редакция: 09-01-2012, 14:27:20 от titan »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 23 запитвания.