Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Билките забранени в ЕС  (Прочетена 31502 пъти)

Rado

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
  • I am Vegan!!!
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #60 -: 09-03-2011, 15:04:48 »

Хубаво предаване са направили Мермерски и Елмазов
Лятото ходих из Пирин, имаше въоражена охрана из дивите находища на мурсалския чай. Скъсах си една китка от 20 грама с уговорка от пазача .

Представям си както е тръгнало лятото да си покажа главата от морето с торба миди и някой инспектор от еко отдел да ми връчи фиш с глоба за смущаване спокойствието на морските животни.


what???? наистина ли е имало въоръжена охрана за този мурсалски чай? И от къв зор? Това направо ме разби! Добре че няама да ме санкционират ако си откъсна ябълка от двора на село...ама колкото и да се пънат, едвали могат да сложат въоръжена охрана на всеки метър в една гора, планина или поле. Добре че не съм луд на тема билки...
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #61 -: 03-04-2011, 11:47:47 »

Ей, аман от псевдо "журналистика". Току-що по БТВ новините, даваха репортаж за новите разпоредби за разпространение на билки и разбира се, подплатен с "разследване" за някакъв "билкар", който с някакво прахче от билки(които отказва да разкрие), лекувал всички видове хепатит. Както се досещате, имаше и мнение на доцент еди кой си, за да чуят хората "компетентно" мнение! Съвсем стандартен подход, чрез който могат да омаскарят всеки.

От всякъде лъхаше посредственост и внушението, че билките са опасни и трябва да ни ги продават фармацефти! Ама фармацефтите ако разбираха от билки и какво могат те, щяха да си скъсат дипломите! Все пак, говорим за казионна медия в която повече от 60% от рекламите са на фар-мафията! Довечера ли казаха  ??? щели да дават цялото "разследване" в "Хрътките".

За това, какво трябва да е тактиката на разпространение(имам в предвид на истинската панацея)? Тихичко, по терлички да достигне до колкото се може повече хора и тогава, те вече ще ЗНАЯТ и лъжливите внушения от медиите, няма да имат ефект върху тях! В противен случай зомбитата ще стават все повече!
Абе, кръв трябва да се лее! Няма да стане иначе или поне аз не виждам как!
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #62 -: 03-04-2011, 13:04:19 »

Светльо,по отношение не само на билките,а и на всичко случващо се за налагане на т.нар. Нов световен ред,мислиш ли,че има действително изход? Изобщо ще се случат ли нещата до край както са планирани?
Снощи бях на второ ниво Норбеков и лекторът говореше точно за тези неща,накъде върви младото поколение и изобщо човечеството и някяк си нещата ми се сториха безнадеждни.Огледах се,бяхме около 15 човека,навън 300-400-хиляден град,направо ми се скапа настроението. Моля те,измисли нещо за мое успокоение по въпроса,виждаш ли нещо оптимистично? И не само ти разбира се,някой ако вижда,моля да го сподели!



Активен

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #63 -: 03-04-2011, 13:09:19 »

Да повечето хора са зомбирани и не виждат по далече от носа си. Вчера почина една моя съседка,много готин човек,от рак. Преди две години се опитах да я просветя малко и и оставих една книга за лечението на рака(на Галина Шаталова) с прочиствания скове от цвекло и много други природни методи.Опитах и да поговоря,но ме отрязаха и казаха ,че тяхния лекар,който я лекувал от години с химио терапия,бил много напред и следял нещата много изкъсо... :surpris_23: :surpris_23: :surpris_23: :surpris_23:
Тя каза че опитала някакво Македонско лекарство,ама трябвало да се яде само салати и плодове,ядки и варени зеленчуци,изкарала една година и била доста добре,но повече не можела така,без месо,и млечни не било работа.......И така след огромни мъки от тази химио терапия,малкото дни които имаше бяха отровени буквално.
Да почива в мир! Дано душата и намери покой!
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Rado

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
  • I am Vegan!!!
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #64 -: 03-04-2011, 13:18:17 »

Единственото успокоение е че все пак има малко и като нас, незомбирани...сигурен съм че са повече отколкото си мислим. Пък и какво значение има колко зомбита има наоколо, те по никакъв начин не могат да ми въздействат...ако не бяха толкова много тогава зомбиращите щтяха да прилагат по-гадни мерки...така си е най-добре по мое мнение. Всеки който започне да се осъзнава ще си намери истината рано или късно.
Активен

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #65 -: 03-04-2011, 13:35:28 »

Катеринке, разбира се че има изход! Той е вътре в нас! Изучавайки себе си и променяйки жертвените и неправилни мисловни модели, които ни задържат в омагьосаните кръгове на неуспехите, проблемите, болестите и т.н., ние променяме проекцията която създаваме. В този ред на мисли, добре си се насочила и вървиш по прав път с Норбеков.  :heart_2:
За сега обаче, не мога да кажа че нещата са цветущи. Илюминатите са точно там, където са предвидили да бъдат, въпреки войната която водят един с друг, за надмощие. Имат технологията и властта и парите и зомбитата, и ги използват!
Решението за нас е само едно, да изучаваме себе си, да знаем кои сме и какво можем, да сме защитени(буквално...чрез енергийна защита! Използвайки умът си да си я направим, не врачки и баячки!) да се развиваме и да ставаме все повече.

Бенато, както често обичам да си припомням...не можеш да минеш на следващото ниво, ако не си си научил грешките от това ниво. Някои хора, просто не желаят да си научат урока  и плащат за това....с живота си! Норбеков добре ги е описал! Често се убеждавам колко много е прав!
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #66 -: 03-04-2011, 18:31:22 »

Ей, аман от псевдо "журналистика". Току-що по БТВ новините, даваха репортаж
...

bTV напоследък много ме дразнят. След пространното и ужасно дразнещо покритие на събитията покрай онзи заблуден човечец в сливенската банка направо не мога да ги гледам. Още не мога да реша дали всичкото беше отвличане на вниманието, за да не се шуми за цените на храните и бензина и "управлението" на ББ, или просто телевизията е пълна с некадърници, които не знаят за какво да говорят и какво да разследват.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #67 -: 03-04-2011, 18:53:37 »

И двете дядо попе tooth tooth
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

dobkov

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #68 -: 05-04-2011, 17:12:32 »

Не мисля че е толкова голям проблем това че аптеките ще продават билките по-скъпо или че нацяло ще изчезнат от "пазара". Все пак мога да отида да си бера и да си суша билки колкото си искам. Проблем може да се окаже изкривяването на знанието за действието на билките или неговото унищожение.
Без цел да отвличам темата мисля че химикалите, които пръскат във въздуха са много по-голям проблем. От тях скоро няма да има диворастящи билки. Това е. Гледах наскоро един филм по темата и доста притеснен останах. В края на краищата мога да избирам какво да ям, какво да пия и т.н. но не мога да избирам какво да дишам.
Активен

Rado

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 146
  • I am Vegan!!!
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #69 -: 05-04-2011, 17:23:52 »

и аз чух че пръскат разни неща във въздуха, слагали ги в опашките на самолетите. Няма да можем да спрем лошите да правят каквото са си наумили, да се надяваме че ще има вратички и начини да избегнем вредата до колкото е възможно...с подобни форуми е малко по-лесно;)
Активен

Zlateva, Gali

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 73
  • Бях гъсеница. Бях какавида. Сега вече летя :)
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #70 -: 26-04-2011, 15:34:51 »


 :Content_22:  По-здрави! Мога да допълня темата с тази инфо, която частично преведох от немски. Към средата на клипчето излиза бутон с който се влиза в нова страница, за да се гласува.

http://www.savenaturalhealth.de/rindex.php

Задължителните полета са означени със звездички и са последващи - фамилно име, собствено име, e-mail.

Събират се подписи в защита на използването на билките   :flower:  Аз се присъединих към инициативата    :thankyou:

...............................
...............................
Изцелението забранено!

билковите лекарства трябва да бъдат забранени в целия ЕС.

представeте себе си,
Вашето дете или партньор
е сериозно болен ...

Налице са безопасни естествени средства, без странични ефекти
които биха могли да го спасят ...

Европейският съюз Ви забранява, обаче,
това лекарство да използвате.

Ако смятате, че това не е възможно, тогава погледнете на видео, което е на следния електронен адрес http://www.savenaturalhealth.de/ и подпишете петицията срещу тази нечовешка лудост.

Засегнати са:

* Стотици Европейския растения
* Всички растения от традиционната китайска медицина (TCM),
* Всички растения от аюрведическата медицина (индийска медицина),
* Всички растения на Африка, на тропическите гори лечебните растения
Активен
за всичко имам време   :-)

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #71 -: 27-04-2011, 07:22:41 »

 :kisss:Май, че са прави...Я си представете колко от този ценен материал се прахосва, прашясва по магазини и лавици...и не достига до предназначението си???Който и когато има нужда да иде и да си набере, а най-добре да си отгледа!!! :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #72 -: 27-04-2011, 08:03:53 »

Бабо Марийке и тука ще те захапя :D
За сега ограничават само продажбита, а после ще приложат ограничения и за отглеждането!
Няма да можеш да си гледаш билки в дворчето, защото ще те обвинят в отглеждане и разпространение на забранени субстанции! Кое не можеш да разбереш?
Както е положението сега с индийският коноп. Ако си гледаш на балкончето и "добронамерен", загрижен за здравето ти съсед, се обади на полицията, ще дойдат у вас, ще ти изземат билката, ще те глобят солено и ако си си гледала не една а две саксии, може и да те съдят за отглеждане и разпространение!

А за брането, колко хора знаят къде, кога, как и какви билки се берат! Могат ли да хутнат всички да берат?
Това просто нвма как да стане!

Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #73 -: 27-04-2011, 08:11:24 »

Лельо Маринче, ти си духовен човек , малко по-широчко крой :) 
Ти си в привилегировано положение, знаем.
Очаквам, че скоро няма да се сетиш да предложиш да отидем сред природата да си наберем памук, да го пресучим, пренавием, после да го обработим в домашната апретура, да го обагрим и да си ушием дрехи , нали ? :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #74 -: 27-04-2011, 08:22:14 »

Бабо Марийке и тука ще те захапя :D
За сега ограничават само продажбита, а после ще приложат ограничения и за отглеждането!
Няма да можеш да си гледаш билки в дворчето, защото ще те обвинят в отглеждане и разпространение на забранени субстанции! Кое не можеш да разбереш?
Както е положението сега с индийският коноп. Ако си гледаш на балкончето и "добронамерен", загрижен за здравето ти съсед, се обади на полицията, ще дойдат у вас, ще ти изземат билката, ще те глобят солено и ако си си гледала не една а две саксии, може и да те съдят за отглеждане и разпространение!

А за брането, колко хора знаят къде, кога, как и какви билки се берат! Могат ли да хутнат всички да берат?
Това просто нвма как да стане!
 :kisss:Аз се радвам...че си ме захапал...на мойте години...това си е чист късмет... tooth Сега, мисля, че преувеличавеш...не знам ,но наистина мого се плашите от някакъв контрол...над съзнанието...такъв просто не може да има!!!!Няма как да ти ограничат мисленето, и чувстването.Опитйте се да разберете, най-после, че след като имаш здраво мислене, ще имаш и здраво тяло, и няма да имаш нужда и от билките!!!!Аз си ги отглеждам в градинката и не мога да успея да ги изконсумирам всичките...просто не ми е нужно!!!

Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #75 -: 27-04-2011, 08:24:26 »

Лельо Маринче, ти си духовен човек , малко по-широчко крой :) 
Ти си в привилегировано положение, знаем.
Очаквам, че скоро няма да се сетиш да предложиш да отидем сред природата да си наберем памук, да го пресучим, пренавием, после да го обработим в домашната апретура, да го обагрим и да си ушием дрехи , нали ? :)
А, напротив...ще предложа...но не от памук , а от коприва.Тя няма нужда да я сееш, копаш, отглеждаш...само береш и предеш и плетеш  :surpris_23:

Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #76 -: 27-04-2011, 08:28:20 »

И мен много ме притеснява тая грандиозна простотия с билките... Редовно си вземам разни билкови илачи от един самоковски билкар-фармацевт, който сам си бере, отглежда, суши и обработва билките, ама сега, при това положение, става сложно  :-\. Плюс това и човечецът остарява (вече чукна 70-така) и никак не ми е ясно след време откъде ще си набавям билки... Препоръката на леля Мария е удачна на теория, но на практика Светльо и Бате Бино са прави (за жалост)  :(.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Svetlio

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1133
    • MMS BULGARIA
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #77 -: 27-04-2011, 08:35:36 »

:kisss:Аз се радвам...че си ме захапал...на мойте години...това си е чист късмет... tooth Сега, мисля, че преувеличавеш...не знам ,но наистина мого се плашите от някакъв контрол...над съзнанието...такъв просто не може да има!!!!Няма как да ти ограничат мисленето, и чувстването.Опитйте се да разберете, най-после, че след като имаш здраво мислене, ще имаш и здраво тяло, и няма да имаш нужда и от билките!!!!Аз си ги отглеждам в градинката и не мога да успея да ги изконсумирам всичките...просто не ми е нужно!!!
Не ми се иска и тук да навлизаме с темата за умствения контрол, за това само ще кажа, че има технология за това и тя се използва! Картката версия е, че от сателити излъчват на същата честота на която ти излъчваш мислите си. Така ти си мислиш, че мислите ти са си твой, но те не са! А за да не могат да го правят, има специални техники, който трябва да се прилагат! До тук с обяснението!

И това ти казвам пак, скоро няма да можеш да си ги гледаш в градинката! Много хора ще пропищят тогава, ама ще е късно вече...като не са слушали по-рано  :surpris_23:
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #78 -: 27-04-2011, 08:52:08 »

:kisss:Аз се радвам...че си ме захапал...на мойте години...това си е чист късмет... tooth Сега, мисля, че преувеличавеш...не знам ,но наистина мого се плашите от някакъв контрол...над съзнанието...такъв просто не може да има!!!!Няма как да ти ограничат мисленето, и чувстването.Опитйте се да разберете, най-после, че след като имаш здраво мислене, ще имаш и здраво тяло, и няма да имаш нужда и от билките!!!!Аз си ги отглеждам в градинката и не мога да успея да ги изконсумирам всичките...просто не ми е нужно!!!
Не ми се иска и тук да навлизаме с темата за умствения контрол, за това само ще кажа, че има технология за това и тя се използва! Картката версия е, че от сателити излъчват на същата честота на която ти излъчваш мислите си. Така ти си мислиш, че мислите ти са си твой, но те не са! А за да не могат да го правят, има специални техники, който трябва да се прилагат! До тук с обяснението!

И това ти казвам пак, скоро няма да можеш да си ги гледаш в градинката! Много хора ще пропищят тогава, ама ще е късно вече...като не са слушали по-рано  :surpris_23:

 :kisss:Сега...има едно нещо ,дето е и над този контрол.Някои му викат Бог, други по друг начин!!!!Ако си мислите, че ще бъдат оставени да си разиграват коня и да продължават да нарушават...еее, няма, няма, няма да бъдат оставени!!!!Равновесието, хармонията от векове и за векове са действени...и ще бъдат такива!!!Няма как, ако не вярвате...прочетете историята и вижте...кой колко е успял да опостуши и как след това си е платил, т.е научил урока!!!
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Билките забранени в ЕС
« Отговор #79 -: 27-04-2011, 08:52:51 »

Лельо Маринче , да знаеш колко си права! :) Ти казваш : "Няма как да ти ограничат мисленето, и чувстването."  Разбира се че е така   - всичките животни, дето са в клетки, го правят на воля. ( и мислят и чувстват. Ехеййй :) )
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.11 секунди с 22 запитвания.