Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: TOP 10 на модерните методи за отравяне на човешкото тяло и дух  (Прочетена 38710 пъти)

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

" Евреите измислили секса, а ние  Римляните, го разнообразихме като вкарахме жената в него ". 
хахахахаха,голям лаф!!не го бях чувал...хахахаха tooth tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Diego de la Vege

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

Попрекалихте, заставам твърдо зад com_pot, ако тя напусне, изчезвам и аз. И без това обърнахте форума на xnet 2.
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Попрекалихте, заставам твърдо зад com_pot, ако тя напусне, изчезвам и аз. И без това обърнахте форума на xnet 2.
Е ,айде отпусни се ...не го взимай толкоз навътре,де....голяма работа станало-един казал едно, друг друго,чудо голямо.!...дума дупка не прави!посмей се малко и живота си е много хубав ,че да се вкисваме от нищо и никакво. tooth tooth..айде ,нека да е така-аз  да съм кривото дърво и това да е решението,съгласен ли си?хехехехех..малко майтапи ,усмивки и дъжда минал...малко мокро и да е ще изсъхнем..какво би казал за идеята.от много акъли,човек може да го заболи картуната,нали?...хехехехехехе :Confus_3: :Confus_3: tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

somelier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 106
  • Във Виното е Истината

Мио  черногледо гледате на нещата. Преобладава негативното а света е прекрасно място все още. 
Интересна гледна точка все пак.  След втората страница ми дойде прекалено.  Утре ще изчета внимателно всичко
Наздраве!
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Ами somelier, в случая се обсъждат  "черни неща" :) .  Разбира се,  че е по-добре  това да става черногледо, отколкото   оптимистично . :)

Да, светът е все още прекрасно място.  Но ако Мио пусне едни материали , които са толкова зловещи, че не смеем да ги оповестяваме,  доста хора ще си променят  становището за "прекрасния свят" :) 
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Мио  черногледо гледате на нещата. Преобладава негативното а света е прекрасно място все още. 
Интересна гледна точка все пак.  След втората страница ми дойде прекалено.  Утре ще изчета внимателно всичко
Наздраве!
Айде наздраве!Аз съм направо на евтин одеколон,като руснаците през комунизма...хехехехехе tooth :Confus_3:-така повече ми се равинтва фантазията,не че не е развинтена досега ,де..хехехехехех tooth tooth.иначе как да си "въобразя' подобни неща дето съм писал,нали? :Content_4 - emotloader: :Confus_3: tooth...в каря на краищата ,дори сам мога да ги обаявя за измислици,никак не ми е трудно.но дали е тъй,вече ще е друг въпрос. :love_028:ако знаете ,че през по голямата част от времето си прекарвам в смях,понякога до задавяне,надали ще ме окачествите като черноглед...да е весел човек,не значи непременно да вижда само смешното.в статията ,нито в коментарите надолу,няма нищо за смях.Аз правя друго-там дето няма нищо за смях,намирам начин да погледна от смешна  страна.Сега ,как ще бъде наречено-"телевизионни емисии на болен мозък" или черногледство,е друга работа,нали.Важното е кой как си прекарва времето,отредено му на тази земя.Аз съм от тези дето използват това време,за да живеят с радост и кеф,друго не остава...но няма как да искам,нито да покажа че да си прекарва човек щастливо е едно предимство.та така,нека всеки си има свои теории,мнения и схващания,обаче те имат смисъл,само ако самия човек ,извън форуми подобни неща,в собствения си живот ,се пука по шефовете от реално щастие и здраве.Понеже след това,за всички е еднакво- еднакво разложени,еднакво несъществуващи....тогава защо да си губим времето с глупости да се ядосваме,кой какво казал или направил?хехехехех.дайте да помислим малко-де е ползата от многото мнения и приказки на вятъра.... tooth tooth :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Appetit_4: :sorcerer - emotloader:
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Ros

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 614

....................................,дайте да помислим малко-де е ползата от многото мнения и приказки на вятъра..........

Ами хайде де, помисли!

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

....................................,дайте да помислим малко-де е ползата от многото мнения и приказки на вятъра..........

Ами хайде де, помисли!
помислих-полза няма от ничии приказки,включително и моите.поради това че думите са само насокиинфорамция-не са знание..по голям или по малък увод е все едно.може и без увод.
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Мисля следното:когато даден човек научи нещо,което го плаши,поради страха си ,който е извън неговия контрол, започва да става агресивен.Агресията ,изразена в думи или действия е прикрита форма на страх.Ние хората имаме ,тази защитна окраска в обществото сред кое сме.Когато се страхуваме -нападаме,не мислим, а имитираме мисъл.Защото така е прието от същото това общество.Страхуваме се поради невежество,но не се интересуваме от причината за нашия страх.Той ,обаче  съществува.Какво ни прави повече от животните-само това, че можем да говорим и да имитираме мислене ли?...Силно се съмнявам ,че сме  много по-еволюирали....Можем да си го мислим ,че е така, но истините са други!
« Последна редакция: 17-02-2012, 20:35:53 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

توقف عن قتلى

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 149

 Ти винаги ли когато си бил агресивен към друг е било от страх, не мислиш ли че може просто да си искал да защитиш нещо? Така е прието в обществото - да, агресията е необходима, за да се предпазиш. Всеки има избор да отиде отшелник някъде и да живее с по-малко агресия. Но в такова общество агресията може да гради освен да руши, защото тя е основната движеща сила
 Ако си признаеш пред себе си страховете си, значи си от най-смелите хора, ако не колкото и да си умен - полза никаква. Винаги ще бъдеш по-уязвим заради бягството от себе си.
 
 Мисля че статията наистина би обидила някой, който не го заслужава. От къде си сигурен какво се случва в нечия чужда душа и към кого ще изпита тя обич?
 От друга страна съм съгласна, че има доза истина, но не важи за всички.
« Последна редакция: 17-02-2012, 21:08:30 от توقف عن قتلى »
Активен

Миоджералвомбо

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 484
    • блог за сериозни хора

Ти винаги ли когато си бил агресивен към друг е било от страх, не мислиш ли че може просто да си искал да защитиш нещо? Така е прието в обществото - да, агресията е необходима, за да се предпазиш. Всеки има избор да отиде отшелник някъде и да живее с по-малко агресия. Но в такова общество агресията може да гради освен да руши, защото тя е основната движеща сила
 Ако си признаеш пред себе си страховете си, значи си от най-смелите хора, ако не колкото и да си умен - полза никаква. Винаги ще бъдеш по-уязвим заради бягството от себе си.
 
 Мисля че статията наистина би обидила някой, който не го заслужава. От къде си сигурен какво се случва в нечия чужда душа и към кого ще изпита тя обич?
 От друга страна съм съгласна, че има доза истина, но не важи за всички.

Да винаги когато съм бил агресивен ,това е било резултат от личния ми страх за нещо.И след това ,когато е било минало,след като съм анализирал действията си,съм регистрирал причината -страха,моя собствен.бил съм отшелник и понякога  го правя за дни и ще ти кажа че точно при уединиение,не само че не се премахва агресията ,но се засилват импулсите и ..Има всеобща заблуда ,че ако човек се отдели и иде в пещера или пустиня сам да живее,той ще е друг човек.Не ,няма да е друг.Ако е агресивен,ще стане още по агресивен.Гората,уединението не променя човека,а само му дава повече пранична сила.Но ако той отвътре е криво поставен и иде отшелник,това ще го разсипе.Казвам го от личен опит,това не са изсмислици.Човек ,които иска да намали страха си ,заедно с разни негативни качества,трябва първо да го стори сред хората,там където са провокациите за това.Там,сред хората ,сред трудностите, ако преодолее импулсите на страха си,от това да види дадени истини,тогава е безопасно да стане отшелник.Ако иде и стане такъв неподготвен психически-после  е за лудницата и реално ще се разболее...Да, така става..
Аз не се страхувам ,ако някои се почувства обиден от статията ми.Това чувство е само в него,и никъде навън.Има право на него ,както и да го избегне.По същата логика,всеки може да направи опит да каже думи ,с които по общата схема,аз би следвало да съм обиден.Но това няма как да стане,защото няма кой да го почувства.Понеже напълно съзнавам, че нямам никакво значание на практика и на теория,затова и няма кой да се обиди.Няма такъв просто....просто съм г-н никой и толкова.Е ,как да се изпита обида?... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :sorcerer - emotloader:
Една душа да обича друга ,това е в реда на нещата.Но в статията се говори са секса между еднополови,а не за обич между  душите им.Защо да не се обичат двама мъже,напротив,това е чудесно!.Както и за жени те-също.Но думата е, че се прави  секс,ако обичта между еднополови се изрази в секс,тогава се объркват силите на топлината и студа в техните тела.Не  да не се обичат,а да не объркват енергийните си тела.Има разлика .Нека се обичат хората,това е правилното.Но нека изразят любовта си така, че да не си вредят сами на себе си.Ама ,който иска-нека си вреди...ами нека.!Но, ако има много такива дето си навредят и станат души с объркани енергийно тела,тогава в самото общество ще натежи тази енергийна обърканост-точно както е сега.Защото тези енергии ,освен че са в телата витаят и в групите от хора ,като са близо един до друг.И става това-общество с объркани ,дисбалансирани енергии.Така ,че нека правим разлика-нека има любов между хората,между мъже и мъже ,между жени и жени,но нека израза на тази любов да е такъв, че да не обърква природните  канали на двойките електромагнетични сили.Объркат ли се в един човек, в повече хора,тогава  се отразява практически и на обществото. Като цяло-то става сбъркано
« Последна редакция: 17-02-2012, 21:43:25 от Миоджералвомбо »
Активен
Трудно се намира черна котка в тъмна стая особено, ако и нея я няма вътре. Поздрави от Палма де Майорка

стефан

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 16

Ти винаги ли когато си бил агресивен към друг е било от страх, не мислиш ли че може просто да си искал да защитиш нещо? Така е прието в обществото - да, агресията е необходима, за да се предпазиш. Всеки има избор да отиде отшелник някъде и да живее с по-малко агресия. Но в такова общество агресията може да гради освен да руши, защото тя е основната движеща сила
 Ако си признаеш пред себе си страховете си, значи си от най-смелите хора, ако не колкото и да си умен - полза никаква. Винаги ще бъдеш по-уязвим заради бягството от себе си.
 
 Мисля че статията наистина би обидила някой, който не го заслужава. От къде си сигурен какво се случва в нечия чужда душа и към кого ще изпита тя обич?
 От друга страна съм съгласна, че има доза истина, но не важи за всички.

Да винаги когато съм бил агресивен ,това е било резултат от личния ми страх за нещо.И след това ,когато е било минало,след като съм анализирал действията си,съм регистрирал причината -страха,моя собствен.бил съм отшелник и понякога  го правя за дни и ще ти кажа че точно при уединиение,не само че не се премахва агресията ,но се засилват импулсите и ..Има всеобща заблуда ,че ако човек се отдели и иде в пещера или пустиня сам да живее,той ще е друг човек.Не ,няма да е друг.Ако е агресивен,ще стане още по агресивен.Гората,уединението не променя човека,а само му дава повече пранична сила.Но ако той отвътре е криво поставен и иде отшелник,това ще го разсипе.Казвам го от личен опит,това не са изсмислици.Човек ,които иска да намали страха си ,заедно с разни негативни качества,трябва първо да го стори сред хората,там където са провокациите за това.Там,сред хората ,сред трудностите, ако преодолее импулсите на страха си,от това да види дадени истини,тогава е безопасно да стане отшелник.Ако иде и стане такъв неподготвен психически-после  е за лудницата и реално ще се разболее...Да, така става..
Аз не се страхувам ,ако някои се почувства обиден от статията ми.Това чувство е само в него,и никъде навън.Има право на него ,както и да го избегне.По същата логика,всеки може да направи опит да каже думи ,с които по общата схема,аз би следвало да съм обиден.Но това няма как да стане,защото няма кой да го почувства.Понеже напълно съзнавам, че нямам никакво значание на практика и на теория,затова и няма кой да се обиди.Няма такъв просто....просто съм г-н никой и толкова.Е ,как да се изпита обида?... :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :sorcerer - emotloader:
Една душа да обича друга ,това е в реда на нещата.Но в статията се говори са секса между еднополови,а не за обич между  душите им.Защо да не се обичат двама мъже,напротив,това е чудесно!.Както и за жени те-също.Но думата е, че се прави  секс,ако обичта между еднополови се изрази в секс,тогава се объркват силите на топлината и студа в техните тела.Не  да не се обичат,а да не объркват енергийните си тела.Има разлика .Нека се обичат хората,това е правилното.Но нека изразят любовта си така, че да не си вредят сами на себе си.Ама ,който иска-нека си вреди...ами нека.!Но, ако има много такива дето си навредят и станат души с объркани енергийно тела,тогава в самото общество ще натежи тази енергийна обърканост-точно както е сега.Защото тези енергии ,освен че са в телата витаят и в групите от хора ,като са близо един до друг.И става това-общество с объркани ,дисбалансирани енергии.Така ,че нека правим разлика-нека има любов между хората,между мъже и мъже ,между жени и жени,но нека израза на тази любов да е такъв, че да не обърква природните  канали на двойките електромагнетични сили.Объркат ли се в един човек, в повече хора,тогава  се отразява практически и на обществото. Като цяло-то става сбъркано



Mного чисто,и точно казано :love_028:
Активен

adriana.mehandjieva

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 10

Това за енергоспестяващите крушки е малко нестабилна теза.
Първо в тях няма повече от 5мг живак на крушка. Второ, дори и да се счупи крушката, са правени опити, които  показват, че нивото на концентрация на живачни изпарения е високо за съвсем кратко време и няма как да достигне и прехвърли дългосрочните норми на прием от човек.
А колкото до светлината - топлобелите осветителни тела са доста близки до крушките с нажежаема жичка.
Имам предвид нещо ей такова: http://vikiwat.com/energospestyavascha-lampa-poluspirala-e27-7w-2700k-8000h.html
Поне според мен спектърът не е чак толкова различен. Това са компактни лампи, не са като ония грозните пури в офисите.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 23 запитвания.