Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Манек  (Прочетена 82867 пъти)

tool

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
  • beautiful strange
Re:Манек
« Отговор #60 -: 04-09-2010, 10:59:56 »

Ами трудно е да проумееш, че порталите са три милиарда! Питаш се, кои от приятелите ти и роднините ти, са такива.

Съмнявай се във всеки, до доказване на противното!  ;)  :Content_4 - emotloader:

Еленко много добре го е обяснил:

Осъзнайте хората около вас, които усилват лошите ви черти или натрапват неща, каквито на вас ви липсват, подиграват се, карат ви да се чувствате нисши. Или пък ви пренебрегват, когато направите нещо добро, а хвалят други, които са извършили по-лоши неща от вас, опитвайки се да ви накарат да се чувствате изоставени и ядосани. Ето тези емоции са еквивалентни на Лууш продукция. Те си говорят един на друг по такъв начин, че да можете да ги чувате, и казват неща, които пряко ви касаят, макар че при нормални обстоятелства за тях би било невъзможно да знаят такива неща. Например те се оплакват от нещо конкретно, от което вие се оплаквате, но никога не сте говорили за това.

..

Агентите на Фермата проектират Синхронността - от ексцентричната до нормалната, от причиняването на болест и нещастие на вас или на обичаните от вас хора и неща, за да причинят изпращането до вас на „отпадъчни съобщения със специфичен характер”.

..

От известно време наблюдавам тая синхронност на матрицата, за която говори Еленко. Ще ти дам за пример един случай с приятел. Човека се занимава с бойни изкуства, за него е много важно да е във форма и да се чувства силен. На една тренировка се контузи сериозно и се наложи да спре да тренира за неопределено време. Много бързо се срина психически и всеки ден му се случваха странни случки, които при други обстоятелства никога не би забелязал, и които задълбочаваха чувството му за слбост и страха, от това дали ще може да се оправи. Например, купува си билет за влак и му дават място за инвалиди и други подобни, вече не ги помня.
В периоди, в които и аз съм се чувствала депресирана по някакъв повод, и около мен се появяват подобни случки, които очевидно имат за цел да ме изведат допълнително от равновесие. Ма не се давам лесно аз.  tooth

Цитат
И какво е редно да направиш, след като, това са същества създадени за да точат енергия от теб.

На първо време се опитвай да бъдеш осъзнат, във всеки един момент! И наблюдавай реакциите на хората около теб, търси какви мотивите стоят зад думите, поведението им и т.нт Например: според теб човек, който не харсва Манек, кво аджеба търси в темата за Манек ?! Все едно, аз да вляза във форума на феновете на ЦСКА и да им кажа, че отбора им е много зле .. ахахха как ти се струва?! Какви могат да ми бъдат мотивите, за да го направя тва?!  tooth   :Content_4 - emotloader:

 
Цитат
Въобще, трябва доста да отвориш съзнанието си и да си по-навътре в тези неща, за да ги осмислиш. Това имам в предвид! :)

Мда, и очите и съзнанието си отваряй! И така ..  :Content_22:
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Манек
« Отговор #61 -: 04-09-2010, 20:27:38 »



Цитат
И какво е редно да направиш, след като, това са същества създадени за да точат енергия от теб.
На първо време се опитвай да бъдеш осъзнат, във всеки един момент! И наблюдавай реакциите на хората около теб, търси какви мотивите стоят зад думите, поведението им и т.нт Например: според теб човек, който не харсва Манек, кво аджеба търси в темата за Манек ?! Все едно, аз да вляза във форума на феновете на ЦСКА и да им кажа, че отбора им е много зле .. ахахха как ти се струва?! Какви могат да ми бъдат мотивите, за да го направя тва?!  tooth   :Content_4 - emotloader:

 
Цитат
Въобще, трябва доста да отвориш съзнанието си и да си по-навътре в тези неща, за да ги осмислиш. Това имам в предвид! :)

Пишеш дълги постове, означаващи много свободно време и живо съпричастие с компютърно форумният живот.   Фенка си на научната фантастика, в което няма нищо лошо но неправенето на разлика между фантастика и реалност става епидемия. Намери кинтаж и се потопи в страната на еволюиралите.  Аз ще съм си все така безкомпромисен към индийската сган, индийския поп, и всякаква индийска твар дръзнала да продава надежда на издухани от кибичене пред компютъра европейци.

Каквото мисля за Манек съм го казал, защото темата е за него. Тази тема не е какво мисля за теб, или за друг с чийто менние се различаваме. Не си пробутвай фалшивият позитивизъм.  Стана модерно постинг да се започва със : "здравейте милинки сладинки,...муц- мляс, приказен ден, цветенца пеперудки блабла .....
 Най-дълбоките неща никога не могат да бъдат познати чрез позитивно мислене.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Манек
« Отговор #62 -: 04-09-2010, 20:46:47 »

Във влаковете места за инвалиди няма, поне в родните;)
 
Има един всемирен закон - като си депресиран, всичко те депресира. Особено важи за ПМС периодите при жените. Хормони, какво да ги правиш...
В повечето случаи енергийните вампири не са създадени такива, нито искат да бъдат такива. Всеки от нас в определен момент е или е бил енергиен вампир. Не знам теорията за т.н. портали, но ми се струва, че е точно такова преиначено и украсено обяснение на енергийния вампиризъм.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Манек
« Отговор #63 -: 04-09-2010, 21:01:27 »

Причинно следствена връзка украсена с малко художествени нотки. 
Освен предвидимите събития се иска и малка порция късмет.  Например, логично е който учи здраво и гради кариера да жъне всякакъв вид успехи след време. Също предвидимо е в настоящето умен човек да се зацепи по секти, мистука, десета глуха, попско клошарска и да си каже: -" аве яяяяя къде ще бачкам за някакви си кинти, я да постоя сред природата на слънчице, на водичка,  я да медитирам едни 2-3 часа сутрин, я да прочета новата книга написана от хитруши предвкусили истерията на скучаещите. Предвидимо е втората ситуация да завърши с прихиатрията или с доста фишове за неплатени сметки висящи пред вратата на извисеното духовно същество    :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Манек
« Отговор #64 -: 05-09-2010, 01:44:01 »

Цитат
След като направих първото си водно гладуване за първи път усетих живителната сила на слънцето. В моментите , когато чувствах слабост излизах да постоя на слънце и веднага чувствах прилив на сили....
И  ми е много тъжно да чета тука  повечето коментари, само критики чета в тоя форум в последно време, и честно казано направо не ми се включва в никоя дискуския....

Дани, много ме изкефи това твое мнение и подкрепям с две ръце и два крака  ;).
Относно Манек - не съм достатъчно запозната, нямам точно определено мнение за този човек. Знам само, че е най-лесно да подходиш със скептицизъм и да кажеш "Тоя е лъжец", "Оня е шарлатанин" или задължителното в днешно време "Всичко е бизнес". Не мога да кажа и със сигурност дали може да се живее от фотосинтеза години и десетилетия, но е факт, че човек оцелява (и то чувствайки се завидно добре) без ядене и пиене доста дълго време - повече, отколкото сме свикнали да вярваме... А и нека не забравяме, че използваме средно 4% от мозъчния си капацитет... Какво ли ще стане ако този нищожен процент се повиши дори само на 20, примерно?

Обаче относно една друга... хм... тема, само госпожица Гал се оказа разбирач  :whistling2 - emotloader:.

хаха, разбира се че има значение какво 'яде' .. във всеки случай не е енергиен вампир като теб!

И по-добре човек да не излъчва нищо, отколкото само агресия!  ;)

//

Интересно ми е предимно с месо ли се храниш, ма нямам желание да ти чета старите постове, щот от думите ти се носи голяма смрааад ..

Само така, Гал - кратко, точно и ясно  :Content_14:.

А, и за енергийния вампиризъм съм се убедила лично колко е вярно... и ужасно. За порталите ще се поинтересувам малко по-сериозно, но звучи логично... и обяснява доста неща.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

tool

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
  • beautiful strange
Re:Манек
« Отговор #65 -: 05-09-2010, 11:19:39 »


Пишеш дълги постове, означаващи много свободно време и живо съпричастие с компютърно форумният живот. 

хаха, a ти очевидно имаш някакъв проблем с мойто свободно време, а ?!  tooth

 
Цитат
 Фенка си на научната фантастика, в което няма нищо лошо но неправенето на разлика между фантастика и реалност става епидемия. Намери кинтаж и се потопи в страната на еволюиралите. 

Eми нeам такова желание, искам да си остана наивна и проста ..  :Confus_3:  :Content_4 - emotloader:

Цитат
Аз ще съм си все така безкомпромисен към индийската сган, индийския поп, и всякаква индийска твар дръзнала да продава надежда на издухани от кибичене пред компютъра европейци.

 Много слабо ме вълнуваш, тъй че какъв си и какъв ще си останеш ми е все едно. Не ми пречиш по никакъв начин! Но това все пак е форум и отвреме на време имам желание да си споделям мнението с аудиторията.   ;)

Цитат
Каквото мисля за Манек съм го казал, защото темата е за него. Тази тема не е какво мисля за теб, или за друг с чийто менние се различаваме.

Е ок, ма след като ти си позволяваш по най-подъл начин да обиждаш човек, който дори не е във форума, и който по тая причина очевидно не може да се защити, що пък аз да не кажа кво мисля за теб ..

Цитат
Не си пробутвай фалшивият позитивизъм. 

Хаха, ми не ме чети, ве драги. Лесно е! То и без друго мненията ми по темата са индиректно адресирани към останалите ..

 
Цитат
Стана модерно постинг да се започва със : "здравейте милинки сладинки,...муц- мляс, приказен ден, цветенца пеперудки блабла ..... 

Е?!

 
Цитат
Най-дълбоките неща никога не могат да бъдат познати чрез позитивно мислене.

ахахха .. леле .. тука вече ще се въздържа от коментар ..

// то може и да не е нужно, за познаване на най-дълбоките неща, но да ти оставя малко самоуважение се пак ..   
Активен

tool

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
  • beautiful strange
Re:Манек
« Отговор #66 -: 05-09-2010, 13:07:52 »


Само така, Гал - кратко, точно и ясно 


Това е по линия на Меркурия ми в Овен ..  :Content_22:  // за който разбира от астрология ..  ;)
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Манек
« Отговор #67 -: 05-09-2010, 20:33:18 »

Поговирката гласеше: -" Убий глупака с мълчание"   а ти каво направи разкрещя се та събуди целия форум.
От написаните отговори си разкрила достатъчно  от себе си ...
Ще коментираш ли на Манек или да продължаваме със злобата ти към мен ?  :)

Няма да се задълбочавам с теб, като се върнеш от Индия може да правим диалог, до тогава се забавлявай както намериш за добре.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Манек
« Отговор #68 -: 06-09-2010, 10:05:13 »

Прочетох лекцията (или части от нея) на Манек от 2009 г. - има я публикувана в спиралата. И преди да бях чула за него и изобщо за слънцеядството, обичам да гледам слънцето, когато изгрява и залязва, обичам да гледам и небето дори когато е облачно, наистина усещам това да ме зарежда и се чувствам по-добре. Топлолюбива съм и когато видя как слънцето е огряло града, настроението ми се повишава само заради този факт. За съжаление не мога да ходя боса, освен на плажа, но ще опитам да си правя редовно слънчева вода.
Направи ми впечатление, че в лекцията си той казва, че "проблемът днес не е в глада, а в психичното здраве", с което аз съм абсолютно съгласна. Докато четох коментарите по темата, имах чувството, че някои от коментиращите са загубили вътрешния си баланс, ако въобще са го имали. Те си знаят.
Без да имам за цел да спра да се храня, ще продължавам да се радвам на благотворната топлина и светлина на слънцето с голямо удоволствие.
Активен

tool

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 56
  • beautiful strange
Re:Манек
« Отговор #69 -: 06-09-2010, 11:49:11 »


Поговирката гласеше: -" Убий глупака с мълчание" 

Епа като нема кво да кажеш, помълчи си ..  tooth

Цитат
 а ти каво направи разкрещя се та събуди целия форум.

Мда, така е .. по всичко личи, че си много умен, след като успя да го констатираш това!
Е, след като постигнах целта си, вече мога да се занимая с нещо по-приятно .. 

Цитат
От написаните отговори си разкрила достатъчно  от себе си ...

Е ?! Аз не се срамувам от себе си, та да се крия .. // за разлика от теб, например ..

Цитат
Ще коментираш ли на Манек или да продължаваме със злобата ти към мен ? 

С теб нямам желание да коментирам каквото и да е. За мен ти си органичен портал / разбирай енергиен вампир / и точка. Ако искаш, вземай мерки да се лекуваш, ако не искаш недей. Злоба към теб нямам! И ако не беше си позволил да обиждаш публично Манек и всички негови последователи, никога нямаше да си и помисля дори да комуникирам с теб!!! 

Цитат
Няма да се задълбочавам с теб, като се върнеш от Индия може да правим диалог, до тогава се забавлявай както намериш за добре.

От Индия вече съм се върнала, но както споделих по-горе, нямам желание за диалог с теб, щот си имам други по-приятни занимания .. Аре! Аривидерчи!

//

Извинявам се на Мер, модераторите и на всички съфорумци, че наруших мира и хармонията във форума! Това си беше моя лична битка и съжалявам, че ви направих част от нея!

Това беше всичко от мен по темата. Излизайте по-често на слънце и бъдете здрави!
 
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Манек
« Отговор #70 -: 06-09-2010, 16:30:28 »

Цензурирано!!!
« Последна редакция: 07-09-2010, 00:27:38 от Petko »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Манек
« Отговор #71 -: 06-09-2010, 16:57:41 »

Еволюция за мен означава перфектно здраве, достигнато със скъпо платена професия и неограничени пари за био храни и напитки.

Цитат
А хахахаха , бе маце ти наясно ли си че си точно орторектичка. Био магазините живеят от такива като теб.

 ???  ??? ???
Между двата цитата... няма осем разлики  tooth, но има някои логически и фактологически несъответствия  :whistling2 - emotloader: ::)... Който ги открие, ще получи едно "био" шоколадче за награда  :Content_4 - emotloader:.

П.П. Странно, все си мислех, че обидни коментари и нападки към другите потребители не (би трябвало да) се толерират?  ???
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Манек
« Отговор #72 -: 06-09-2010, 17:44:08 »

Така е, Вики!
Някой да се включи и да изтрие, моля. Това е тема за Манек!!!
Работата е и за триене и за бан.
Активен

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Манек
« Отговор #73 -: 06-09-2010, 19:42:52 »

 :kisss:Eiiiiiiii,sabudihte dzvero...ia go vigte kak se razpeni, lele, lele...a, apni si maalko morkovvvvvvvvv,4e da ti se ukroti zivotinskoto!!! :surpris_23:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Манек
« Отговор #74 -: 06-09-2010, 21:11:23 »

Така е, Вики!
Някой да се включи и да изтрие, моля. Това е тема за Манек!!!
Работата е и за триене и за бан.

Ами използвайте бутона "Информирай модератор". Аз вече го направих.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Манек
« Отговор #75 -: 06-09-2010, 21:12:40 »

И аз го използвах.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Манек
« Отговор #76 -: 06-09-2010, 21:56:46 »

Цензура!!!
« Последна редакция: 07-09-2010, 00:29:35 от Petko »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

biofreak

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 15
Re:Манек
« Отговор #77 -: 07-09-2010, 14:22:46 »

хаха .. :D Ма то като се има предвид помията, която бълва, не е кой знае колко трудно да се досети човек..  ;)




Защо още от тук не я модерирахте темата?


Жалко, защото това превръща форума в поредната тухла в липсата на алтернатива, а напротив, напълно го включва в общия хор на оптимизма в очакване на времето, когато на земята няма да има насилие

поздравявам ви!
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Манек
« Отговор #78 -: 10-09-2010, 02:21:59 »

Цензура за мен, а за нея ?   Ех модераторска дискриминация
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Манек
« Отговор #79 -: 10-09-2010, 03:09:48 »

И според мен ако се цензурира нещо, то трябва и двете страни в спора да се изтрият!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.065 секунди с 22 запитвания.