Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: неуспешно чернодробно прочистване-помощ  (Прочетена 56070 пъти)

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Мацка, горе забравих да кажа, но принципно такива вмешателства могат да се повлияят от билката комунига и кристал черен турмалин, но трябва да не е пробиван за окачване. За билката, имаше още някаква, ще трябва да потърся и ще пиша - достатъчно е да ги носиш в кесийка на врата.

Това което каза Дарби е принципно вярно, но за хора с агресивно вмешателство отвън може само да облекчи, но не и да реши проблема (лични наблюдения).
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97

Томи, така е с останалите им продукти, като всеки вид има нещо специфично, което го отличава от другите. Хлорелата например се характеризира с растежния си фактор и хора след операции или с незарастващи рани ги използват. Афтите се повлияват много добре от хлорелата, това го казвам от личен опит. Афа и спирулина пък си имат други отличителни свойства. Тези Фея съдържат фенилетиламин в големи количества. Но по- добре влез в сайта им и прочети за всеки вид какво пише- по- ясно ще ти стане, отколкото ако аз ти го обяснявам. Но е факт това, което ви описвам.
И, Таня, не са като антидепресантите. Можеш да ги спреш когато си поискаш- ако усетиш, че имаш още нужда ще продължиш да ги използваш. Дъщеря ми например от десет дена не ги пие и се чувства добре засега. Не е превъзбудена. Е, и проблема с изпитите го няма и е нормално да се успокои. Но и не чувства нужда да ги пие постоянно. Не се привиква към тях. Ако искаш пробвай с една доза, пък после ще видиш. Но не са чудодейни, не става веднага, трябва да имаш малко търпение- на третия- четвъртия ден ще започнат да ти действат.
И се успокой, на всичко се намира решение. Дай си малко време. Не се лутай от крайност в крайност. Може би дори и сама се филмираш. Хубавите работи бавно стават  :) И може би не отслабваш , защото правиш често плодово- чаения режим. Особено ако си изнервена. Организма ти се плаши, че го оставяш гладен и си прави запаси и не си ги дава  ;) И това го има, помисли си.
Хайде, със здраве!
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Във филма "Food Matters" имаше интересен момент за смяната на антидепресанти с големи дози Витамин B3 (Ниацин). Недостигът на този витамин или така наречената пелагра се получава от диета, бедна на триптофан. Аминокиселината триптофан, която е отговорна за серотонина в организма е незаменима и се съдържа най-много в животинските продукти, но има и растителни източници, например леща, сусам, ядки, спирулина, спанак.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

Томирис, ти ме уцели в десятката :love_006 - emotloader:  Прочетох някои неща за този витамин, и имам почти всички симптоми, описани като следствие от недостига му. Като се замисля, наистина отникаде не го набавям, поне не е редовно. Аз не ям месо от години (там е най-много- но няма да го проям заради това де) ,хляб също не ям от години, ако ям е рядко и е някой от сорта на Бонус, леща, спанак и т.н. - изключително рядко... Забелязах че откакто започнах антидепресантите и опитам да направя диета започвам да се чувствам изключително зле психически, веднага ми спада тонуса и настроението, а преди не беше така, напротив даже имах повече енергия и мозъка ми работеше на 6. Това било значи, сега си го обяснявам.
Sunny права си и ти - много съмизнервена и като правя чаено плодовия режим става още по-зле, не знам дали е често - тази година 3 пъти, но нито веднъж не мръднах и грам, само спрях да качвам, друг път смъквам  много бързо с това. Отдадох го на антидепрсантите с тях нищо не се смъква. Но като ги спрях - пак същото и тогава вече нямах обяснение.  И само се изтормозих. Със суровояядството по-добре се чувствам, мина ми онова безсилие, което ме държа 1 месец почти. Възможно е да е било от спирането на кафето(нали исках да си чистя дробчето), чак сега от няколко дена живнах. За водораслите решх да пробвам 1 доза, знам че няма да стане от раз, онези другите които пих мръсни хапченца ми подействаха чак след месец...Ще пиша по нататък как се чувствам от тях.
beelee  аз имам някои кристали, всичко се продава под път и над път обаче се съмнявам че са истински.  А комунигата майка ми едно време (как съм забравила ) си слагаше един голям букет във ваза в стаята, в която спи, и тя имаше проблем със съня, но тази билка така я унасяше,  само като вляза в стаята и ме удряше една доста силна миризма на билката, която действа доста успокоително.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Супер :) Смело да си набереш значи :) Другата беше едностръкова тинтява. Аз съм голям фен на кристалите и ги ползвам всеки ден за всякакви неща, но специално непробит черен турмалин нямам и не съм срещала...той е точно за това, в което се съмнявам при теб, но явно в семейството ти този проблем има история. Давай засега с разходки и букет в спалнята + суровоядство пък да видим.
Искрено желая успех! И да ни държиш в течение ;)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97

чак сега от няколко дена живнах
Това е от форума, да знаеш  :)
Няма страшно, ще се оправят нещата. Вече те виждам по- спокойна. Пиши наистина кое как ти действа и как се чувстваш.
Айде, със здраве!
Активен

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

Здравейте отново, исках да изчакам известно време да подействат нещата които правя и тогава да пиша. ДА sunny,  всички хубави промени, които стават с мен са от форума, за което благодаря за пореден път  :flowers2:  , от няколко дена пия водорасли Фея и както при дъщеря ти ми подействаха когато увеличих дозата на 2 капсулки (с 1 нищо не става), сега спя по-спокойно почти без стряскане и не знам от тях ли само или от комбинацията с букет комунига (която омагьосва даже и мъжът ми) в спалнята започнах да спя до по-късно сутрин(което не знам дали е добре). Сега ме е страх като свърша шишенцето какво ще правя, вечер ако не си изпия капсулката усещам увеличавщото се напрежение и предстоящо будуване, 1час след като я изпия всичко се потушава. Честно да си кажа досега не съм си мислела, че едни водорасли могат да променят нещо, ако не бях чула твоят случай щях още да си мисля че всичко с тях е реклама...
Едно нещо ме притеснява обаче, откакто започнах суровоядството (не знам има ли връзка) усещам тъпа болка в областта на панкреаса. Дано не се усили или стане по-сериозно защото хапчета няма да пия.
До този момент за 1.5 месец суровоядство съм отслабнала с 4 кг, като смъквам много бавно с грамове и следва период на много дълго задържане на кг. Много бавно става предполагам, че при другите преминали на този начин на хранене свалянето на кг е било по-бързо.  Днес дори съм качила 0.5 кг и се чудя как е възможно това.
В момента правя прочистване от паразити с ореховата тинктура и чай от пелин(за карамфила нямам мелачка-по-нататък).
 И така, усещам се като цяло че съм станала по-търпелива и спокойна(обикновено съм припряна тип "седмак" и искам нещата да стават бързо и веднага), по-различно е сега....Само за 1 нещо нямам търпение (бебето) и за това мисля сега варианти, но общо взето те не са никак здравословни и съм в процес на обмисляне...Хайде със здраве, желая ви много усмивки  :) :-* :fluretaa:
Активен

amazonian

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 240

Странно, и при мен не излязоха "разни неща" при чернодробното пречистване, но аз си го считам за успешно. Може би не съм чела много внимателно, но така и не разбрах какво се разбира под неуспешно пречистване в случая.
Активен

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55

АЗ също си правих пречистване на черния дроб. Всичко както си трябва направих. Вечерта не мога да кажа даже, 4е ми беше и лошо и ми се е гадило. Малко по-тежичко ми беше, нормално. Станах сутринта нито позиви за ходене до тоалетна, нито позиви за повръщане нещо, абе не мога да си го обясня...???? Не мога да си обясня защо. И това значи ли, че не съм направила ни6то в помощ на черния си дроб. Като гледам другите всеки споделя я повъръщал, я до тоалетна, ама все е изкарал нещо, а при мен тва не6то щом не съм го изкарала значи е в мен и вместо да съм се пречистила значи още повече съм си навредила, незнам. Ако някой има разумно обяснения защо е станало така, сега е момента да го сподели
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

И при мен сутринта нямаше нищо, направих си две клизми и тогава нямаше нищо...чак след 13 часа на обяд започнаха да излизат камъни...ти днес ли прави пречистването::) ???
Активен

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55

Днес сутринта пих един чай от майчин лист уж да ме разхлаби и сега изчдох една ябълка. Сега чааааакам :)) да видим какво ще стане
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55

Правих го снощи пречистването към 22:00 пих зехтина с лимона
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

хм, само с чай незнам дали ще се изчисти добре, аз знам два начина на пречистване- едния е с английска сол и другия- клизми...ти не си спазила всичко...По време на моето пречистване направих три клизми през целия ден докато се изчиствах, за да могат да се излезнат всички камъни, които са тръгнали да излизат...ако не излезнат се връщат обратно ....ако имаш възможност, най-доброто е да направиш една , две клизми  ....
дано всичко е наред
:love_026:
« Последна редакция: 28-02-2011, 13:48:56 от Даниела »
Активен

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55

Сбърках, че я направих в неделя. Сега съм на работа и дума не може да става за клизми. Най-рано към 17:00 мога да си направя една-две  :(
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Направихте ли си клизми  tooth  tooth  tooth
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Правих го снощи пречистването към 22:00 пих зехтина с лимона
Защо чак тогава? По това време добрите момичета вече гушкат термофора в леглото   :Dormir_13 - emotloader:
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Злояде така пише, и аз в десет вечерта изпих сместа....
mauna_bg, какво стана ?
Активен

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55

амииии..... след два броя клизмички излезе доста, но нито един камък :thankyou:
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

mauna_bg

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 55

Обяснявам си го с факта, че съм вегетарианка от много време и не ям меса и млeчни, както и яйца, пържено, готвено, захарни, тестени, сол и разни др нещица. Предполагам, че пречистването ми е станало когато съм започвала с този начин на хранене без да съм разбрала кога точно и сега вече всичко си е наред...... :peperudi:
Активен
Истински се вижда само със сърцето. Същественото е невидимо за очите.

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Мауна, понякога камъните излизат след второто пречистване на черния дроб.
Аз понеже не правя клизми, пия английска сол и до обяд съм приключила с пречистването. А това за обратното смукване е много гадно.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.108 секунди с 25 запитвания.