Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: неуспешно чернодробно прочистване-помощ  (Прочетена 56040 пъти)

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Красиви очи имаш Таня   :)
не се притеснявай за нищо- просто промени храненето си, вече си започнала с йогата, разхождай се всеки ден в някой парк, сред дърветата  :peperudi:
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Да, гората създава естествено магнитно поле, което облекчава всякакви ментални тегавини.

Искам също да ти кажа, че говорих с мой познат, който е наясно доста с нещата и двамата смятаме, че имаш някакво вмешателство, пробита чакра, енергиен паразит или нещо от тоя род...не искам да те плаша, но това е единственото, което покрива описаните проблеми.
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

Благодаря Даниела, много си мила :)
За гората сте много много прави, усещала съм много пъти благотворното и влияние, наскоро се разходихме в Русенски Лом - е не е истина как се прибрах като нова въпреки че само 1 ден беше, но ми държа доста време.
Божее какво говориш beelee, не че се плаша, аз съм чувала за такива неща(енергийни паразити), но как се "вадят" тези неща. Преди 3 години четох книгата на Малахов за прочистване от полеви паразити, пробвах циркулаторното дишане, но не излизаше нищо, а може и аз да не съм усвоила начина на дишане, може да не е било достатъчно. И на дебело черво съм правила, и с урина, и с изпарена, с билки и с какво ли не- е не излизат никакви неща, които той описва че ще излязат, с чернодробното прочистване същото (всъщност от там тръгна и темата). Е не вярвам да съм "чиста като утринна роса" - както каза Anorektik...За придобита чакра не съм чувала, ясно ми става само, че проблема е нещо на енергийно ниво и не във физическото тяло. Ходила съм в манастир да ми правят маслосвет и  Киприянови молитви да ми четат, но не мога д а кажа че имам подобрение (това беше преди 2г когато започна "всичко"). Всъщност не знам други начини за "чистене" на такива неща. А може ли магия да е? Ужас...Как мога да разбера. Преди малко ми ляха куршум, дано поне успея да заспя.
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 хей Танче, да не си от Русе :)))) (кажи да, че си търся компания за разходки )
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

Опс съжалявам, не съм прочела вярно - не придобита а пробита чакра...Пропуснах да кажа че правя и 5-мата Тибетци за по-добро въртене на чакрите.
Симонче не съм от Русе (от Варна съм), но обикаляхме с мъжа ми Русенски Лом - скални манастири и пещера Орлова чука, беше страхотно.. :peperudi:
Активен

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 Охоо от морето супер :) мен ме е срам да си призная, че за толкова години не съм посещавала близките забележителности
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

За по добро въртене на чакрите малко отлежало уиски правено от малц, и малко бадеми.
При нужда от здрав сън,  дълбок, непробиваем и без спомени се ползва опушване на стаята с  тамян.
Материалите са сравнително достъпни, от всяка църква за 40 стотинки пакет тамян и от някой магазин пистолет за горещ въздух.  Може и да има разни порцеланови чашки с нагревател свещ отдолу но не е достатъчно бързо и мощно. 
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Да, това с тамяна е добър съвет,
аз често прочиствам вечер дома по този начин  :)
Започвам от входната врата и наляво, минавам в кръг през целия апартамент,
докато вървя си казвам моя молитва.
Друго което правя е да напръскам дома със светена вода.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Да, това с тамяна е добър съвет,
аз често прочиствам вечер дома по този начин  :)
Започвам от входната врата и наляво, минавам в кръг през целия апартамент,
докато вървя си казвам моя молитва.
Друго което правя е да напръскам дома със светена вода.

Древните практики за успокояване на ума и изгонване на всякакви мисли сработват с  тамян. Принципно сработват и с опиум но няма продавачи  :)
Пускам видео как става за 10 секунди, уредът е китайски, купен за 80 лв от конрад електроникс.  Един път в седмицата си подарявам ароматни нощи. 

http://yfrog.com/04tamqn21z

http://img4.imageshack.us/img4/2383/tamqn21.mp4

<embed src="http://img4.imageshack.us/flvplayer.swf?f=Mtamqn21" width="640" height="380" allowFullScreen="true" wmode="transparent" type="application/x-shockwave-flash"/>

Uploaded with <a target='_blank' href='http://imageshack.us'>ImageShack.us[/url]
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Молитви, тамяни...Сигурно помагат ако си вярващ. Мен лично подобни ритуали винаги са ме изнервяли. Пък и защо да е точно тамян да се усмърди всичко на църква, като със същия успех можем да използваме аромат, който на нас ни е приятен...
Петата чакра, за съжаление е доста уязвима, но не от елементарни уроки (те хващат най-много до трета чакра), ами от емоционален стрес. Липсата на себеизяваване, себеизказване, скрита неприязън, проблеми с общуването, премълчаване на истината също я дестабилизират. Подходящо е да се носи тюркоаз, но истински тюркоаз, не оня син камък, който се пробутва по пазарите.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Какви тамяни, какви духове, какви магии... ааааа!
Я да се намеси леля ви!
Момиче! Мила, Таня! Зарежи леенето на куршуми, молитви някакви в незнам си кой манастир и други щуротии. Мнението ми е, че проблемът е на енергийно ниво! Първо почни да се разхождаш всяка сутрин край морето. Като не можеш да спиш значи можеш рано сутрин на изгрев слънце да отидеш до брега. Разходи се, подишай! Следобедите - след 17 часа - можеш да ходиш на разходки в гората на Аладжата. Не е необходимо да отидеш чак до Русенско за да бъдеш в гора!
Ако всеки ден си отделяш време за да бъдеш сред природата много бързо ще се възстанови съня ти, а след него и всичко останало.
Като се поуспокоиш, заредена от чудодейната сила на природата,  се опитай вече да си отговориш на въпросите, които неминуемо те мъчат и те не са дали ти е чист черния дроб и дебелото черво, а:  коя си? за какво си на земята? кое ще ти осмисли живота? живееш ли в хармония със себе си и със семейството си?  и много други подобни...
Това е моето мнение!
Казах   ;)
Активен
Намасте :)

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Куршум помага. Казвам от личен опит. Обаче ефектът е временен. Аз по принцип съм Тома Неверни и при мен внушения и плацебо няма. Хич не ми дреме за някакви християнски светии и ритуали с неизяснен древен произход и предназначение, при които поповете взимат пари. Но има разни случаи на изцеление - това е защото хората вярват силно и по този начин си програмират организмите към излекуване. Пак е нещо, но не при всеки е приложимо.

Иначе, напълно подкрепям ДарбиМак.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

SiMoNcheTo

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 348

 Аз смятам, че всеки прави някакви "странни" неща, в които вярва и е убеден, че помагат. А и дори да няма видим резултат, от успокоението по-голям едва ли ще се намери  :Content_22:
Активен
Мисълта е там, където ни боли!

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Moмичета, моля ви не бъркайте вярата с религията! :)

Принципно, ако нещата са кофти на енергийно ниво, разходките в гората няма да помогнат. Можеш да си направиш тест, вземаш от църквата една свещ и я оставяш пред теб да гори. Ако пламъка е неспокоен и восъка тече черен, това е знак че има нещо. Също така тамяна гони злите духове, както знаем от фолклора, освен това на мен лично ми мирише много приятно.

Както горе казах, религия и вяра не са едно и също, но енергията с която са заредени свещта и тамяна все пак е светла и според мен ще свърши работа :) Успех!
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

абе няма по свещен храм от природата - т'ва е! храмове, свещи, куршуми, тамян - всичко това са човешки творения! гората, морето, планината - ето ти енергезиращо място за  прочистване на душата! всъщност който както иска да се връща при себе си. но от моя опит знам, че това което препоръчвам е най-краткия път!
Активен
Намасте :)

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

Благодаря ви за съветите.  :flowers2:    И аз все повече започвам да мисля, че проблемът е на енергийно ниво, нещо което мисля че най-трудно се поправя. Намерих си едно паркче с горичка наблизо - ще я наобикалям всеки ден докато съм свободна. ДарбиМак е права за много неща, аз не съм в хармония със себе си   :-[ , въпреки, че получавам много любов и обич от най-важните за мен същества. Аз не се харесвам достатъчно, имала съм проблеми с общуваннето, може би и сега имам но не в тази степен, задържани емоции има много, много лесно ранима и чувствителна съм, всичко ми се забива отвътре, стомахът ми е все на топка.  Колко му е на такова нестабилно същество да му се разбие енергийното поле или да се залепят паразити. Но мислех си, че за да съм в хармония със себе си - първо трябва да съм чиста физически и тогава може би ще "прогледна" и ще си отговоря на въпросите коя съм и защо съм....Сега съм задръстена и така се чувствам. Най-малкото от лекарствата трябва да се изчистя.
За свещта - гори си нормално, макар, че ми се е случвало в църква да ми гори с черен пламък и да е неспокойна. Това с тамяна ще го пробвам, макар че мъжа ми не го понася :-\
Вярваща съм, но не съм религиозна, знам че всичко около църкви и манастири е комерсиализирано, това с маслосвета го направих от пълно отчаяние. Куршумът ми помага (вярно е че е само временно)  но този път  и временно не успя. Това състояние в което съм в момента явно е много упорито и не се повлиява почти от нищо...Ще послушам съветите ви и дано променя нещата в положителна насока.
Активен

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97

Миличка..., колкото повече чета, толкова повече се обърквам... Чудя се какво да кажа..
Аз използвам за дъщеря ми едни водорасли /виждам, че и Деси ти е препоръчала и ползваш някои от тях/ на Златната ябълка- ФЕЯ се казва продуктът. Влез в сайта им и прочети информацията.  Те укротиха дивата емоционалност на моята дъщеря, която на всичко отгоре и кандидатства тая година!! В страни от шегата обаче нека обясня- дъщеря ми има аденом на хипофизата и на него се дължат някои усещания, които при нея са засилени многократно в сравнение с останалите хора- например обонянието е невероятно развито, до непоносимост от определени миризми, но и нещо друго- сънищата и са невероятно цветни и мъчителни.  Страхотни кошмари сънува. До такава степен, че имаше време, когато се страхуваше да заспи. А сега, по време на кандидатстудентската кампания не можеше да спи, защото непрекъснато учеше и се тревожеше, че не е научила достатъчно... Та тези водорасли успяха да я успокоят и да направят така, че тя да спи спокойно и да не се тревожи. Може би ще ти бъдат скъпи, като имам пред вид, че си без работа, което хич не е майтап. Но просто да си знаеш...
Ааа, и да ти кажа- не действат от първия момент- може би два- три дена ги взема без да има необходимия ефект. Първите няколко дни ги пиеше по една капсула преди сън, но нямаше резултат. След това- по две-три капсули и наистина действаха. Препоръчвам ти ги. И те не са сънотворни- прочети в сайта им, там е обяснено много добре.
Може би Дарби наистина е права- успокой се, обърни се към природата, яж само когато си гладна, създай си режим. Не се хвърляй от едно нещо към друго , дай си време да усетиш кое ти действа.
И тия плодово- чаени режими- ни ги ли правиш много често? Хората препоръчват два пъти през годината- пролет и есен, ако е по- продължителен режима, или в началото на всеки месец по 4 дена. И не повече. И само, ако се прави с удоволствие и радост, а аз такива при тебе не видях- ти се тормозиш!!
И това чернодробно пречистване.. За да подейства му трябва спокойствие и ясна мисъл..
Познавам хора, при които също не е подействало първите един- два пъти, или пък е подействало със закъснение- на втория ден например. Така че не си единствена, и при други се е случвало. Само трябва да гледаш на това с усмивка и без да се тревожиш.
Целувки!! :Content_22:

Активен

pavel

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1

kakvo tochno si napravila, tania?
moiat opit dade rezultat 400-500 kam@ni (5 iuli) po metoda na Andreas Moritz.
Anglijski: http://issuu.com/gordonmorton/docs/the_liver_and_gallbladder_miracle_cleanse
tova zasega e (spored mene) edinstvenia dob@r metod - podrobnostite imat znachenie,
no za da se preceni kakva e rabotata - triabva tochno opisanie na tova koeto si pravila
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

sunny, странно ми се вижда това с водораслите. По принцип препоръчват да не се взимат вечер, защото дават енергия и стимулират. Проблемът с прекалената емоционалност и превъзбуденост ми е до болка познат. Мога да кажа, че много успокояват огърлици и висулки от лазурит и розов кварц. Пробвайте.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

tania_si

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 47

Хм, sunny много ме заинтригуваха тези водорасли Фея, всички продукти в сайта ми харесаха, но Феята е точно за мен сякаш, защото има всички качества на антидепресантите които пиех и с които бях на 7-то небе, само че без страничните им ефекти.  Въпроса ми е обаче дали се привиква към тях, т.е. като ги спра (едва ли ще ги пия вечно) дали ще ми се върнат всички кошмари както стана след спиране на антидепресанта. Защото те бяха точно концентрация на Серотонин (Ципралекс пиех), и когато спаднаха нивата на серотонина в мозъка и всички гадни неща които усещах едно по едно бавно и сигурно се върнаха при мен. И също се чудя, ако проблема ми е на енергийно ниво как така се повлиява от тези хапченца и всичко ми минава ( с изключение на килцата). Те не ме излекуваха, а само подтискаха симптомите ми,, чувствах се по-щастлива, концентрирана и по-умна, а сега обратното.. И аз съм много объркана и затова правя едно след друго разни неща защото не знам дали съм в правилната посока. Може би и аз се зациклям сама по този начин защото с многото неща, които правя наведнъж няма да разбера накрая кое ми е повлияло...НО пък знам ли може д а имам нужда от няколко неща и само 1-2 да не са достатъчни, все пак това е проблем от години не от сега. Не знам голяма каша е в главата ми, просто разсъждавам на глас тук.
Всички вие сте много мили и добри и за 1 път попадам във форум с толкова много интелигентни хора, които са наясно с много неща. Моето обкръжение не е такова, аз съм сама в тези неща и не казвам на никой какво правя защото ще ме обявят за луда, както беше преди 13 години когато спрях месото.. Както и да е много се отплеснах мисълта ми беше, че се радвам изключително много от наличието на толкова съмишленици :Content_14:  Благодаря ви че ви има :-*
Активен
 

Страницата е създадена за 0.085 секунди с 24 запитвания.