Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пречистване на слузта от организма  (Прочетена 120647 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #160 -: 18-11-2014, 14:31:28 »

Хубаво го е казала Лидия. Но дори да не е 100 или 50 % права,  то трябва да звучи точно по този начин!
Здравето не прави изключение  - нещата в живота не се постигат лесно!
Наскоро споделих за моите храносмилателни проблеми на един приятел от Бургас ( Владимир Драгиев), който е много наясно , самият той е лектор по здравословни теми ( най-вече за водата) . Той извади някакво уредче , било със специален магнит и ми го даде да си масажирам с него стомаха. След 2 седмици ми се обажда да ме пита дали още имам проблеми. Каза, че само тоя който го мързяло да го ползва , нямал подобрение..
И май се разсърди , че не съм го ползвал редовно, демек - не съм му повярвал.
Отговарям му - "Владо , не се сърди, но не искам да се оправям лесно! Искам да става трудно! Иначе няма да го оценя, както и няма да си направя необходимите изводи"  ;)
 
« Последна редакция: 18-11-2014, 14:33:18 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #161 -: 18-11-2014, 14:33:31 »

"Вярно е че много хора дори се разболяват в прекомерният си стремеж да се хранят здравословно просто защото разума и баланса липсва при тези хора и те правят колосални грешки. "
Е, добре написано. Ако е удобно, може ли да цитираш подобен тип грешки?
И...какво стана всъщност. Аз се почуствах леко засегната, защото аз зададох въпроса за тези лепенки. Питах тук, защото реших, че някой/и, дори от любопитство само може да са опитали. Аз поясних и защо се интересувам от тези лепенки. Моето бабе се чувства много зле, естествено лекарите не могат да и помогнат...каква изненада. Иска ми се да мога да направя нещо добро за нея, макар и малко. Да я подложа на глад е абсурдно (дори тя да се съгласи, което не вярвам, понеже я познавам) - аз нямам опит с гладуването (нито личен, нито имам близък, над който да имам наблюдения), не бих могла да следя състоянието й по време на гладуването и т.н. Мисля си, че посещемие при др Емилова би бил вриант в този случай, но ако го предложа едва ли ще има някакъв резултат. Сега само я водят по болници, сменят лекари, инжекции и резултат никакъв.  
Та, от там тръгна и тази питанка...
Иначе относно моето здраве - явно някъде мнооого греша, защото откакто съм включила повече здравословни и сурови храни в менюто си се скъсвам да боледувам :( Но има и едно надграждане с преумора, прекалена тревожнст (близо 2 години не бях се наспивала като хората), което ми разбива и психиката. Е, оплаках се, съжалявам за офф топика.
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #162 -: 18-11-2014, 14:36:23 »

Е, и на мен ми е трудно  tooth Дано това доведе до нещо хубаво :)
Активен

grow

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #163 -: 18-11-2014, 15:16:33 »

Не съм пробвал процедурите с топене на краката във вана, но се питам защо да не работи този метод, например.
Ако с батерия с + и - можеш да промениш киселинността на водата, около "-" електрод pH да е по-високо, а около "+" да е по ниско, защо в тези ванички да не се получава същия ефект. И ако цялата течност която потъмнява е с ниско pH, къде отива високото тогава?

Някой който е ползвал и е констатирал промени в киселинността на водата(не само цвета), да сподели моля.

Активен
If you are,you breathe,If you breathe,you talk,If you talk,you ask,If you ask,you think,If you think,you search,If you search,you experience,If you experience,you learn,If you learn,you grow,If you grow,you wish,If you wish,you find,If you find, you doubt,If you doubt,you question,If you question..

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #164 -: 18-11-2014, 15:42:48 »

"Вярно е че много хора дори се разболяват в прекомерният си стремеж да се хранят здравословно просто защото разума и баланса липсва при тези хора и те правят колосални грешки. "
Е, добре написано. Ако е удобно, може ли да цитираш подобен тип грешки?
И...какво стана всъщност. Аз се почуствах леко засегната, защото аз зададох въпроса за тези лепенки. Питах тук, защото реших, че някой/и, дори от любопитство само може да са опитали. Аз поясних и защо се интересувам от тези лепенки. Моето бабе се чувства много зле, естествено лекарите не могат да и помогнат...каква изненада. Иска ми се да мога да направя нещо добро за нея, макар и малко. Да я подложа на глад е абсурдно (дори тя да се съгласи, което не вярвам, понеже я познавам) - аз нямам опит с гладуването (нито личен, нито имам близък, над който да имам наблюдения), не бих могла да следя състоянието й по време на гладуването и т.н. Мисля си, че посещемие при др Емилова би бил вриант в този случай, но ако го предложа едва ли ще има някакъв резултат. Сега само я водят по болници, сменят лекари, инжекции и резултат никакъв.  
Та, от там тръгна и тази питанка...
Иначе относно моето здраве - явно някъде мнооого греша, защото откакто съм включила повече здравословни и сурови храни в менюто си се скъсвам да боледувам :( Но има и едно надграждане с преумора, прекалена тревожнст (близо 2 години не бях се наспивала като хората), което ми разбива и психиката. Е, оплаках се, съжалявам за офф топика.
Страдащите от орторексия най-общо казано например.
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #165 -: 18-11-2014, 17:28:15 »

Не питах кои допускат грешките, а какви са грешките...има разлика май...
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #166 -: 18-11-2014, 17:52:00 »

Не питах кои допускат грешките, а какви са грешките...има разлика май...
Има достатъчно литература в Гугъл...чети и се образовай.
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #167 -: 18-11-2014, 22:59:29 »

Да :)  С клизмите нещо не ми се получи...пречистването на черния дроб смятам да опитам пролетта и ще видим :)
Вов, как ме размечта с тия захранки от бебешка възраст :) и най-вече с чистия въздух. Затова обичам да ходя на село и преди го правех редовно - много зареждащо! Там и дишането е удоволствие :)

Добре, ще се опитам да опиша принципно въпроса.

Замърсеният човек (каквито сме почти всички) е замърсен приблизително равномерно по цялото тяло. Организмът ни следва някакъв ред при отлагане на отровите, но след известно време то е почти равномерно... Както в мозъка, така и в кръвоносните съдове, клетъчни обвивки, междуклетъчни пространства - навсякъде (!) Натрупаните молекули, които не можем да преработим (не участват в обмяната на веществата), само затрудняват/забавят работата на всички тези органи и системи...
Освен от храната, замърсяването се случва от течностите, които пием и които не пием достатъчно, от мислите, които мислим, дори от мислите на хората, с които работим и живеем...
В зависимост от наследствени предразположения, различните хора проявяваме различни състояния ("заболявания")...

И сега, стигаме до чистенето. Всеки, поне в този форум иска да е чист в най-дълбокия и широк смисъл.
"Има" "чистене" на различни органи, "подсилване" с витамини, хранителни добавки, дори с вълшебни растения като чесън, жен-шен, зелен чай, 2-3 вида гъби, Шуслерови соли, сода за хляб, сол и пр. и пр....
Ето, почистваме черния дроб. Правим някакви действия, въвеждаме някакви билки, топлини и пр.... и предполагаме, че черният ни дроб е попочистен. Е, колко време ще стои той чист, ако останалата част от тялото е все още мръсничка?
Това е едно и също почти за всички други органи. Вярно е, че се получава известно почистване на черния дроб, нооо усилията са повече от резултата.

Всички изброени по-горе лечебни растения, кристали, изворни води и пр. и пр. са прекрасни и са добре дошли, полезно е да ги приемаме умело и според личните си потребности... но според мен е повече от ясно, че първо е необходимо цялостно почистване на организма, здраво научаване кои храни са добри, в какво съчетаване, приготвяне, кои течности, как, какви мисли, кога, как да мислим, че да се подобряваме... да се предпазваме от разни други мисли и действия и т.н.
След този първи етап, всички други пречиствания ,пластири, електро-, магнито-, неръждаемо-, пирамидално- и др. въздействия са добре дошли. Далеч не всички вредности и при всички хора се изчистват от едно 14-15 дневно въздържане от храна+...
Няма начин да е лесно, както казва Бино и както е известно на много колеги тук. Дори не е и приятно - самото чистене. Всички правят едни и същи физиономии, когато след като не са яли 10-15 и повече дни, с изумление наблюдават как успяват да изчистят разни полутвърди неща с поредната клизма...
И всички правят едни и същи лъчезарно-щастливи усмивки, когато почувстват поривите за полет - в края на курса.  :Content_14:

Всичко изброено не е нещо извънредно или необичайно, нито лошо, нито добро; то си е така, като "закона на Ом"(вж. Бино). Просто за постигане на исканата цел, трябва да платим съответната цена... :pensif_29:

Ивета, един желаещ да подобри здравето си, пил само вода 21 дни... Решил, че се пречистил и отишъл в сладкарницата и изял 2 чини(!!!) от любимите му макарони... Докато го закарат до болницата, починал. Това е най-грубата грешка, за която съм чел.
Да, чистият въздух е една от главните съставки на лечебно-учебното нещо... Мислите, водата, дишането, упражненията и пр. и пр., също.  :)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

Лози

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #168 -: 18-11-2014, 23:12:55 »

Лично на мен бяха подарени,  И понеже не вярвах в бързото и лесно детоксикиране си направих експеримент. Дадох едната на мъж ми да си я залепи, а другата залепих на шкафа.
На сутринта стана ясно, че мъж ми  и   шкафа били еднако токсикирани , и съответно след махането на лепенките - детоксикирани , защото двете изглеждаха по абсолютно еднакъв начин: тъмно кафяви.
Вероятно по химичен наичн съставките взаимодействат по между си или с въздуха и почерняват, а горките "шарани " плащат ли, плащат....за бързо прочистване.
Изводите са ясни.

Много много благодаря за инфото. Майка ми ги купи за сестра ми, мен, която редовно си се прочиства с гладувания и себе си. Знаех си, но не можех да го докажа. Прекрасна вечер на всички.
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #169 -: 18-11-2014, 23:17:36 »

Като че ли на нас не ни се е случвало мислиш. На мен винаги ми е било невероятно трудно захранването. Като реша и от раз спирам твърдата храна и по две седмици карам само на прецедени сокове, обаче после ми е много сложен онзи фокус със захранването.
Активен

Лози

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 164
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #170 -: 18-11-2014, 23:19:13 »

Моето бабе се чувства много зле, естествено лекарите не могат да и помогнат...каква изненада. Иска ми се да мога да направя нещо добро за нея, макар и малко. Да я подложа на глад е абсурдно (дори тя да се съгласи, което не вярвам, понеже я познавам) - аз нямам опит с гладуването (нито личен, нито имам близък, над който да имам наблюдения), не бих могла да следя състоянието й по време на гладуването и т.н. Мисля си, че посещемие при др Емилова би бил вриант в този случай, но ако го предложа едва ли ще има някакъв резултат. Сега само я водят по болници, сменят лекари, инжекции и резултат никакъв.  
Та, от там тръгна и тази питанка...
Иначе относно моето здраве - явно някъде мнооого греша, защото откакто съм включила повече здравословни и сурови храни в менюто си се скъсвам да боледувам :( Но има и едно надграждане с преумора, прекалена тревожнст (близо 2 години не бях се наспивала като хората), което ми разбива и психиката. Е, оплаках се, съжалявам за офф топика.

Може би баба Ви би могла да мине просто на суровоядство: сурови плодове и зеленчуци. Първите 2 седмици ще има газове, очистителните кризи не би трябвало да са много силни.
А за Вашите разболявания си мисля, че човек понякога психически не си позволява да се разболява, когато има много работа. Явно напоследък сте намерили повече време да се погрижите за себе си(повече здравословни храни) и съответно сте си "разрешили" да боледувате. Болестите не винаги са нещо лошо, обикновено ни предупреждават за начина ни на мислене и на живот. Те водят и до промяна. Поздрави и хубава вечер.
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #171 -: 18-11-2014, 23:22:48 »

Не питах кои допускат грешките, а какви са грешките...има разлика май...
Има достатъчно литература в Гугъл...чети и се образовай.
Благодаря за съвета и без него чета! Явно нямаш представа за какво говориш, извинявай, че ти изгубих времето с въпроса си. Може да не ми отговаряш.
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #172 -: 18-11-2014, 23:31:11 »

Моето бабе се чувства много зле, естествено лекарите не могат да и помогнат...каква изненада. Иска ми се да мога да направя нещо добро за нея, макар и малко. Да я подложа на глад е абсурдно (дори тя да се съгласи, което не вярвам, понеже я познавам) - аз нямам опит с гладуването (нито личен, нито имам близък, над който да имам наблюдения), не бих могла да следя състоянието й по време на гладуването и т.н. Мисля си, че посещемие при др Емилова би бил вриант в този случай, но ако го предложа едва ли ще има някакъв резултат. Сега само я водят по болници, сменят лекари, инжекции и резултат никакъв.  
Та, от там тръгна и тази питанка...
Иначе относно моето здраве - явно някъде мнооого греша, защото откакто съм включила повече здравословни и сурови храни в менюто си се скъсвам да боледувам :( Но има и едно надграждане с преумора, прекалена тревожнст (близо 2 години не бях се наспивала като хората), което ми разбива и психиката. Е, оплаках се, съжалявам за офф топика.

Може би баба Ви би могла да мине просто на суровоядство: сурови плодове и зеленчуци. Първите 2 седмици ще има газове, очистителните кризи не би трябвало да са много силни.
А за Вашите разболявания си мисля, че човек понякога психически не си позволява да се разболява, когато има много работа. Явно напоследък сте намерили повече време да се погрижите за себе си(повече здравословни храни) и съответно сте си "разрешили" да боледувате. Болестите не винаги са нещо лошо, обикновено ни предупреждават за начина ни на мислене и на живот. Те водят и до промяна. Поздрави и хубава вечер.

Благодаря!  :fluretaa: Стана ми много приятно като прочетох :) ( И тук да вметна - и аз към непознаи обикновено се обръщам с учтива форма, но понеже е форум и повечето ми говорят така и така на ти...ами и аз се включих :) )

Вов, благодаря за съдържателния пост, утре пак ще си го прочета :)
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #173 -: 19-11-2014, 01:24:18 »

Не питах кои допускат грешките, а какви са грешките...има разлика май...
Има достатъчно литература в Гугъл...чети и се образовай.
Благодаря за съвета и без него чета! Явно нямаш представа за какво говориш, извинявай, че ти изгубих времето с въпроса си. Може да не ми отговаряш.

Здравей Ивета,
откровено казано не ми допадна цветът на аурата ти и заради това не получи конкретен отговор. Ако погледнеш по-отгоре съм дал пример със самият себе си и трудностите ми със захранването ми след периоди на соколечение. Когато ти намекнах че говоря за орторексия беше лесно просто да влезнеш в гугъл и да прочетеш подробното описание от д-р Бартман на откритото от него състояние, но вместо това предпочете да се заяждаш с мен и то доста евтино.
Активен

Vov

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1102
  • Познай себе си.
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #174 -: 19-11-2014, 09:21:51 »

Приятели, приятели, тук споделяме, помагаме, търсим помощ, разсъждаваме, ...общуваме - без да се заяждаме.
И дори някой да използва някоя по-силна дума/израз, ги отминаваме, защото сме общност от добронамерени хора, желаещи на себе си и на целия свят здраве, воля, усмивки и дори щастие! :thankyou: :flowers2: :love_026:

Всички ние, без изключение, се опитваме да свием, съкратим, намалим обема на новата информация, както  и времето за нейната обработка. Това е характерна, важна и ценна особеност на мозъците ни. Добре е обаче, да я познаваме и да действаме съответно. Иначе има едни хитри хора, които я използват, за да измамят (подробно и нагледно - в предаванията на Дискавъри).
Израз на тази особеност и на мързел, който също е здравословен, е желанието на почти всички млади и нови в дадена област хора, ако може сега да получат отговор на въпросите си, отговорите да са мнооого кратки и същевременно изчерпателни.
И като кажа на някой примерно "Пиеш вода +упражнения+ разговори+ мислене - 15 дни с мен и още 20 - сам(а) и си много по-здрав(а)", се оказва, че изобщо не е ясно какво точно, 'ма ще стане ли, опасно ли е, от къде да го взема това време, то аз не мога да издържа, как, да си жертвам отпуската?!, това не е за мен, може би - по-късно.... и нищо не става.  :pensif_29:
Но, затова са електронните форуми - няма нужда ходим на площада (от латински форум=площад), за да се информираме по интересуващи ни въпроси. (Ха-ха, тук нали се разбира, каква информация, колко доказана, задълбочена и пр., се получава на площада ;) ...шегувам се.)

Сериозно, няма такова състояние дето напр. "лявото ми ухо е възпалено, всичко друго ми е наред". НЯМА.
Съответно "чистенето" само на лявото ухо (слузта) не може да доведе до нещо повече от временно замазване на проблема.
Възпалението на някой орган само показва, че сега, нашият чудесен, мъдър и много изстрадал организъм най-после е намерил от къде да поизхвърли малко боклуци, че те иначе ще възпрепятстват дейността на много органи и системи...
Затова цялостният подход на очистване с всички възможни прилежащи действия, разрушаване на едни и изграждане на нови навици... е правилен.
Да дерзаем!  :Content_14: :) ;)
Активен
Искам да променя света - започвам от себе си.

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #175 -: 19-11-2014, 09:33:40 »

Приятели, приятели, тук споделяме, помагаме, търсим помощ, разсъждаваме, ...общуваме - без да се заяждаме.
И дори някой да използва някоя по-силна дума/израз, ги отминаваме, защото сме общност от добронамерени хора, желаещи на себе си и на целия свят здраве, воля, усмивки и дори щастие! :thankyou: :flowers2: :love_026:
Браво за хубавите думи Вов! И аз се опитвам да спазвам и споделям подобни принципи, но знаеш как човек се поддава на емоциите и понякога е нужна само една искра. :Content_14:
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #176 -: 19-11-2014, 09:58:47 »

Не питах кои допускат грешките, а какви са грешките...има разлика май...
Има достатъчно литература в Гугъл...чети и се образовай.
Благодаря за съвета и без него чета! Явно нямаш представа за какво говориш, извинявай, че ти изгубих времето с въпроса си. Може да не ми отговаряш.

Здравей Ивета,
откровено казано не ми допадна цветът на аурата ти и заради това не получи конкретен отговор. Ако погледнеш по-отгоре съм дал пример със самият себе си и трудностите ми със захранването ми след периоди на соколечение. Когато ти намекнах че говоря за орторексия беше лесно просто да влезнеш в гугъл и да прочетеш подробното описание от д-р Бартман на откритото от него състояние, но вместо това предпочете да се заяждаш с мен и то доста евтино.
Браво за способностите! Сигурно има причина да не харесаш цвета на аурата ми, но тя не е в мен :)
В гугъл мога да прочета много неща, но исках отговор от лични наблюдения.
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #177 -: 19-11-2014, 10:09:10 »

И аз смятам, че едно хубаво "чистене" :) трябва да става извън "ежедневието". Засега мисля да продължа с редовни и кратки прочиствния...ще видим докъде ще ме отведат. Иска ми се да направя едно по-дълго соково разтоварване, но ми трябва по-продуктивна сокоизтисквачка (взех си ръчна...голям зор е с по-големи количества сок).

"И сега, стигаме до чистенето. Всеки, поне в този форум иска да е чист в най-дълбокия и широк смисъл.
"Има" "чистене" на различни органи, "подсилване" с витамини, хранителни добавки, дори с вълшебни растения като чесън, жен-шен, зелен чай, 2-3 вида гъби, Шуслерови соли, сода за хляб, сол и пр. и пр....
Ето, почистваме черния дроб. Правим някакви действия, въвеждаме някакви билки, топлини и пр.... и предполагаме, че черният ни дроб е попочистен. Е, колко време ще стои той чист, ако останалата част от тялото е все още мръсничка? "

Точно отговаря на думите на Шарлот Герсон, че тялото не лекува само едно заболяване, когато започне, то лекува всичко :) Това изречение ми направи най-силно впечатление от целия филм.  :)
« Последна редакция: 19-11-2014, 10:14:54 от Iveta »
Активен

DeNiro

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 649
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #178 -: 19-11-2014, 10:12:14 »

Не питах кои допускат грешките, а какви са грешките...има разлика май...
Има достатъчно литература в Гугъл...чети и се образовай.
Благодаря за съвета и без него чета! Явно нямаш представа за какво говориш, извинявай, че ти изгубих времето с въпроса си. Може да не ми отговаряш.

Здравей Ивета,
откровено казано не ми допадна цветът на аурата ти и заради това не получи конкретен отговор. Ако погледнеш по-отгоре съм дал пример със самият себе си и трудностите ми със захранването ми след периоди на соколечение. Когато ти намекнах че говоря за орторексия беше лесно просто да влезнеш в гугъл и да прочетеш подробното описание от д-р Бартман на откритото от него състояние, но вместо това предпочете да се заяждаш с мен и то доста евтино.
Браво за способностите! Сигурно има причина да не харесаш цвета на аурата ми, но тя не е в мен :)
В гугъл мога да прочета много неща, но исках отговор от лични наблюдения.
Добро утро Ивета. Виж колко хубави думи е написал Вов. Тук сме добронамерени един към друг и се опитваме да си помагаме, кой с каквото може, както и да избягваме конфронтациите и критиките. Действително не винаги се получава, но към това се стремим. Сигурно в друг момент бих ти отвърнал с нещо от рода на "това ти го казваш", но това са глупости надявам се че го осъзнаваш? Считам че съм човек с достатъчно зрял разум за да навлизам в подобни конфликти. Дано предстоящият ден ти донесе повече усмивки и позитивно настроение.  :flowers2:
« Последна редакция: 19-11-2014, 10:20:33 от DeNiro »
Активен

Iveta

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 68
Re:Пречистване на слузта от организма
« Отговор #179 -: 19-11-2014, 10:19:37 »

DeNiro, освен да си обясня, че в предните си постове си станал с д-то нагоре, защото никак зряло не ми прозвуча всичко написано, а само надменно. А това, което ти писах, че причината не е в мен, ако се замислиш, може и да ме разбереш.
Добре се чувствам днес, поне емционално, благодаря! :)  Позитивно настоение и на теб!
Активен
 

Страницата е създадена за 0.086 секунди с 22 запитвания.