Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Пречистване на черния дроб и хормонални препарати  (Прочетена 4818 пъти)

Nix

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Здравейте! Искам да направя пречистване на черния дроб, но ме притеснява факта, че ще се наложи да приемам хормонални препарати заради проблеми с хормоните...и се чудех по какъв начин би повлияло на пречистването и дали е възможно изобщо да го направя, при положение, че приемам такива лекарства...
И за да не отварям нова тема ще попитам тук ;D Относно уриновите клизми-възможно ли е да използвам урината си за клизми когато приемам такива лекарства  ???
 Благодаря предварително  :fluretaa:
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

По-добре се въздъррай от уринови клизми на този етап. Хормоните оцеляват доста дълго време след като напуснат организма и попаднат в околната среда и една такава клизма може да им повиши нивото в организма до опасни стойности.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

bpa

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 694

В тази връзка някой може ли да посочи най-добрите дати за чернодробно пречистване през февруари ?
Активен
Винаги има и друг начин !

Провежда се лекарски конгрес. Става председателя и започва речта си с патос
-Колеги,ние лекарите имаме много врагове на този свят...
Чува се глас от залата
-И още повече на оня свят

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

15 февруари
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

защо точно 15 ?  ::) ...аз ходих на лекар, след 7 години чудене...и се оказа 1/3 пълна жлъчка с камъни...лекаря се ухили и каза- за операция е........И аз вече се налага да се престраша с пречистванията, защото имам болки дори и да ям само плодове и зеленчуци, ако превиша количествата.....
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

защо точно 15 ?  ::) ...аз ходих на лекар, след 7 години чудене...и се оказа 1/3 пълна жлъчка с камъни...лекаря се ухили и каза- за операция е........И аз вече се налага да се престраша с пречистванията, защото имам болки дори и да ям само плодове и зеленчуци, ако превиша количествата.....

Един участик от форума беше писал за месеци наред борба с камъни без резултат.  Подозирам  и аз  да имам такива гадости.  Как разбирате, че имате камъни в жлъчката?  Има ли високо технологичен съвременен медицински уред за "виждане" в тази посока, или трябва да вярваме на докторски фантазии.
В кварталната Поликлиника ползват чернобял уред Сименс бракуван преди 30 години от някоя Германска клиника (може би). Дали подобен морално остарял допотопен уред може да вижда каманаци?
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

Дам, това е уредът за откриване на камъни;D Вижда си се, зависи по-скоро кой го разчита. Може да объркат размерите, но те се и разместват самите камъни и от това става по-лоша видимостта. Високо-технологичен съвременен уред - можеш да си направиш ЯМР на всяка част от тялото.
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Mariya

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 477

Дани следа на Дар календара ,таме отбелязана датата 15 ,четох статия защо ,но много отдавна,опитах се да я открия ,но безуспех :flowers2:
Активен
Бъди като тревата - изправяй се, когато те газят ! Бъди като кокичето - намирай топлина, дори в снега ! Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина!

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

благодаря Мария :) може би тогава е най-добрия момент за мен, скоро започвам със соковете....
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Дам, това е уредът за откриване на камъни;D Вижда си се, зависи по-скоро кой го разчита. Може да объркат размерите, но те се и разместват самите камъни и от това става по-лоша видимостта. Високо-технологичен съвременен уред - можеш да си направиш ЯМР на всяка част от тялото.
Как става по принцип ако човек реши да си прави някакви такива изследвания без да се налага да се изръси много кинти или да иска направление от личния лекар (малко ми е съвестно за второто при положение, че има и такива дето наистина са закъсали, а направленията са ограничени)?
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

Не разбрах за ехографа или за ЯМР-ра питаш. Ехографът си е с най-обикновено направление от личния, няма какво да ти е съвестно сякаш. Когато нямат направления си казват обикновено... Иначе на частен преглед - 20-30 лева.
ЯМР-а е скъпо изследване и не става току така през здравната каса. Пращат хора, при които се съмняват за тумор обикновено, тоест трябва да имаш наистина солидни оплаквания... Абе има си обикаляне и чакане. Иначе в Плевен, втора градска - 200 лева, с контрастно вещество - още 180 към тях. Здрав, прав човек няма защо да се подлага на такива манипулации:)
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Не разбрах за ехографа или за ЯМР-ра питаш.
По принцип и за двете питах. То пак не е в реда на нещата да вися няколко часа при личния лекар за направление, че доста народ(и повечето от тах болни ) също чакат и гледам да не контактувам без необходимост.
 Благодаря ти за изчерпателния отговор.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Nix

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2

Аз все пак отново ще попитам дали да правя пречистване докато пия хормонални таблетки. Може би няколко дни преди пречистването и след това да спра да ги пия... Някой някакви идеи? ???
Активен

oleyor

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6

Зависи какви хормонални таблетки пиете и в какви дозировки.В някои случаи не е желателно да ги спирате. Приемът им едва ли рязко ще влоши ефекта от почистването на черния дроб, но все пак всичко зависи от вида на приеманите хормони. Бих Ви предложила да си почистите черния дроб, независимо от това че ги приемате, ефект от почистването задължително ще има.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.124 секунди с 23 запитвания.