Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Още един начинаещ(тежък случай)!  (Прочетена 27473 пъти)

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91

  Привет на всички! Казвам се Емил (Емо за приятелите). Роден съм във Видин, но живея в Гърция. Искам да благодаря на Mer и всички във форума и сайта за... а бе, за това, че правите това което правите. С какво ми помагате няма да пиша, че трябва да описвам почти 45г. пълни с хранителни и други грешки. :Confus_3: (Сакън! Кой ще чете толкова много?) tooth
 Като розбрах, че приемате и грешници, ако се разкаят, и че не боли като се регистрираш във форума, реших да си навра и аз гагата, за да досаждам с глупави въпроси и да черпя информация. :whistling2 - emotloader:
 Като за първи път, не искам да ви отегчавам много, но с удоволствие ще отговарям на въпроси. И който иска да знае, какво да НЕ прави, да пита. Имам почти 45г. опит. :pensif_29:
 Добре би било, да има една тема, дето да задават въпроси баламите, дето не могат да открият за коя тема им е въпроса. На мен ще ми е от полза. Ако има, се извинявам! Още разучавам форума. :Confus_34:
  Всичко най добро и до скоро!
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #1 -: 12-05-2010, 17:38:25 »

  Намерих си темата за неориентирани.Имало! :Confus_3:
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #2 -: 12-05-2010, 17:49:12 »

Тук да не е религиозна институция, че да се приемат "грешници"? tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

oum le dauphin blanc

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 548
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #3 -: 12-05-2010, 18:06:08 »

Добре дошъл,
всички сме били "грешници" до скоро - важното е, че си решил да направиш нещо хубаво за себе си и околните :)
Активен

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #4 -: 12-05-2010, 18:09:23 »

  Tomiris, знам ли, като ти прочетох потписа... може да мина и за творец.
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #5 -: 12-05-2010, 18:14:32 »

  Делфинче, аз все добро исках да правя, но не знаех как."Пътя към ада е осеян с добри намерения"Не помня чие беше.
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #6 -: 12-05-2010, 18:15:12 »

Просто не обичам думата "грешник". По-добре е творец или както се е изразил Ницше. И все пак всичко зависи от гледната точка ;)
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #7 -: 12-05-2010, 18:31:56 »

Просто не обичам думата "грешник". По-добре е творец или както се е изразил Ницше. И все пак всичко зависи от гледната точка ;)
   Съгласен. И аз съм така. А поста беше в стил: "Всичко вимето на майтапа!", или "Карай да е весело!"(Я, написал съм поТпис :Content_4 - emotloader:)
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #8 -: 12-05-2010, 19:59:16 »

добре дошъл Емо  :flowers2:
Активен

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #9 -: 12-05-2010, 21:01:02 »

  Даниела, благодаря! Още не съм казал, че последния месец съм на около 90% суровоядство. Започвам деня със пречистване с олио(при мен е зехтин), вода с лимон, 1-2с.л. зехтин, петте тибетци,за раздвижване на енергиата,и така...
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #10 -: 12-05-2010, 21:46:24 »

Емо, добре дошъл!

Тук да не е религиозна институция, че да се приемат "грешници"? tooth

Томирис, зависи кого питаш. Като нищо ще ни изкарат секта.   :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader: :Content_4 - emotloader:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #11 -: 13-05-2010, 00:32:09 »

Здравей, Емос :)
Значи следвам примера ти неотлъчно.... аз засега имам само 23 години опит за това какво не трябва да се прави... но не се и съмнявам, че ще те стигна и то само след 22 години :bleh
Дали ще се научим някой ден какво трябва да се прави?!  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #12 -: 13-05-2010, 07:48:22 »

 :kisss:Хей, здравей, здравей...аз от кога чакам йощ един младок, че да се бъзикам ... с него!Носиш на майтап!Това си е от добре, че най-добря!!! toothЩом си в Гърция, сигур си чул, че в школата на Питагора са приемали ученици чааааааак след като цяла година са ги подлагали на майтапи...който издържи - влиза!!!Нема да е зле и ние да приемаме у форъмът сааааааамо майтапчиииииииии...е майтап, бе деца, майтап...А пък аз имам и някакви намерения спрямо Гърцията, та ако не ти тежи ...ще помагаш...ако понасяш баби де... tooth
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #13 -: 13-05-2010, 08:19:57 »

  Благодаря на всички за посрещането. Марина, ще помагам с каквото мога. И да, винаги съм бил за маитапа, ако не скрива истината. За това ми харесват постовете на гаргата рощава, дето ми вика Емос по-горе. tooth Един по-умен от мен беше казал:"Бързам да се присмея над всичко, в противен случай ще трябва да заплача."
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #14 -: 13-05-2010, 17:25:50 »

Здравей и добре дошъл! Никога не е късно за промяна, стига да имаш желание  :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #15 -: 13-05-2010, 21:09:58 »

   Благодаря! Аз започнах промените. Писах вече за това. Но в първия пост реших да се представя от "тъмната страна" за да не кажете, че докарвам пред напредналите. :whistling2 - emotloader:
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше

Val

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 519
  • "Бог е дал на хората храната,дяволът - готвачите!"
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #16 -: 14-05-2010, 00:00:41 »

Добре дошъл! Ронин, това че си бил грешен си има и хубавите страни. Например сега осъзнаваш колко е хубаво, леко , приятно и то само като спазваш няколко простички правила ! А от суровоядството се става и оптимист. А това е едно голяяяяяямо предимство в живота. Успех!
Активен

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #17 -: 14-05-2010, 09:45:05 »

      Благодаря, Val. То аз бях решил само да се поизчистя със сокове, та си купих сокоизстисквачка и като усетих първия прилив на оптимизъм, така се почна.
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #18 -: 14-05-2010, 12:45:09 »

Добре дошъл и на теб  :flowers2:
а сам ли си в суровоядството или си имаш подкрепа?
Активен

ronin

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 91
Re: Още един начинаещ(тежък случай)!
« Отговор #19 -: 15-05-2010, 20:07:05 »

    Благодаря, Рибке, за сега съм сам в суровоядството.
Активен
"Вярата в истината започва със съмнение във всички вярвани до момента истини" Ницше
 

Страницата е създадена за 0.111 секунди с 22 запитвания.