Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Анти-ГМО = Анти-бебе ????  (Прочетена 2475 пъти)

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« -: 18-05-2010, 21:46:22 »

Абе, зачудих се ....дали няма някакъв вариант да се направи хапче анти-гмо както има такова анти-бебе... което да убива всички гмо-та в почвата и да не им дава да пускат корени и да растат? Щото те плъзват навсякъде и заразяват останалите нормални растения. Иска ми се да има някакво такова средство, което да унищожава всичкото ГМО в почвата да видим какво ще остане. Дали е възможно такова нещо ?  :whistling2 - emotloader:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« Отговор #1 -: 18-05-2010, 21:58:50 »

Ако е възможно, ще е възможно и да се направи и анти-анти-ГМО.   tooth
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« Отговор #2 -: 18-05-2010, 21:59:47 »

Ако е възможно, ще е възможно и да се направи и анти-анти-ГМО.   tooth
Хаха, да бе верно, прави си май... не се бях замислил за това  tooth
Ама поне пък ще се спечели време ..  :police:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« Отговор #3 -: 18-05-2010, 23:01:13 »

Гарванчо , такива "нови теми "  са за раздела  "тема за чесане на езика"  приятелю.  Ако всеки вземе да пусне "нова тема" за всичко, каквото му дойде на ум, представяш ли си какво ще стане ?
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« Отговор #4 -: 18-05-2010, 23:04:28 »

Гарванчо , такива "нови теми "  са за раздела  "тема за чесане на езика"  приятелю.  Ако всеки вземе да пусне "нова тема" за всичко, каквото му дойде на ум, представяш ли си какво ще стане ?
Да, прав си.... и на мен ми хрумна, че май там трябваше да бъде... просто идеята ми се стори твърде гениална, за да не бъде забелязана... ама знам ли и аз вече  :whistling2 - emotloader:
Другия път може би трябва да задържам поривите си  :Confus_3:
И все пак ако се разчуе, някой молекулярен биолог може да направи нещо, примерно Томирис...  :pensif_29:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss
Re:Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« Отговор #5 -: 19-05-2010, 09:36:15 »

Имам един познат, който е много навътре в техниката и в момента търси начин за премахване на соевия лецитин от тоблерона  tooth на енергийно ниво, разбира се :) Аз лично го чакам с нетърпение
 :sorcerer - emotloader:
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« Отговор #6 -: 19-05-2010, 10:08:40 »

Би било хубаво да има анти-ГМО за нас - едно хапче и, всички ГМО-та, които евентуално сме погълнали с парниковите ягоди или краставици, изчезват в небитието  tooth. Така ГМО-тата ще ги има, но няма да ни вредят - всички доволни!
То вече май има и такива планове, освен всички други проекти през последните години... Включително имаше и такива за нови крайници  :Content_4 - emotloader: - ам, таблетка - пораства ти още едно ухо! Ам, втора - и всичко друго ти окапва! tooth

П.П. Аз, Гарванчо, ти благодаря за темата - забавляваме се ;D. Аз самата си падам малко флуудър, особено сега, както витая из облаците и си търся повод да не уча (нъл` сме на шопския принцип "Га ми се доработи, легам да спим!"  :D), тъй че, за мен - по-весело, като има и други ;).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« Отговор #7 -: 19-05-2010, 17:29:04 »

Аз пък искам да направят ГМО със суперпротеини, 0 калории, с B12 и желязо tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« Отговор #8 -: 19-05-2010, 17:58:38 »

Аз пък искам да направят ГМО със суперпротеини, 0 калории, с B12 и желязо tooth
Аз пък си мислех, че ти ще ги направиш тия работи.... а ти си решила на някой друг да чакаш да ги направи. Стори ми се, че много им разбираш на тия работи....  :surpris_23:
Активен
"няма грешки, има само уроци"

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Анти-ГМО = Анти-бебе ????
« Отговор #9 -: 19-05-2010, 18:00:26 »

Аз пък искам да направят ГМО със суперпротеини, 0 калории, с B12 и желязо tooth
Аз пък си мислех, че ти ще ги направиш тия работи.... а ти си решила на някой друг да чакаш да ги направи. Стори ми се, че много им разбираш на тия работи....  :surpris_23:
За съжаление се пре•бах (цинично ама си е баш на място израза) да кандидатствам с математика, не с биология. Не ми се ходи пак по кандидатстудентските мъки, одъртях tooth
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"
 

Страницата е създадена за 0.082 секунди с 23 запитвания.