Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Ашколсун и логика.  (Прочетена 19575 пъти)

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Ашколсун и логика.
« -: 30-04-2010, 22:13:11 »

Здравейте !

Как стана така, че съм много по приятен и желан като аноректик, нищо ядящ и много филосовстващ, отколкото като трезво мислещ здрав прав и непрекъснато търсещ своята порция илюзия.
Така излиза, че в този форум се толерират откачалките, хора на крайностите  нетърпящи развитие, хора фанатици непознаващи баланса на телесната и духовна хармония. Значи аз вечно трябва да съм 45 кила според вашите разбирания и за да съм интересен трябва всяка сутрин да си бъркам в гъза с бамбукова пръчка по индийски, или да смъркам пикня през носа и да драйфам, или да сера вода ( пракшалана ) за да съм интересен. Това с токсините важи за хора с нарушен метаболизъм. Редовно спортуващите хора, хранещи се с минимално манипулирана  от други хора храна, нямат нищо за чистене.  Защо е това тенденциозно влечение да ме изкарвате с проблеми. Много е лесно нищо да не се споделя или пише.  Едва ли някой живее с илюзията че точно тук може да научи нещо стойностно.  Полезността на подобни форуми е главно в запознанствата и споделянето. Ами мога и да не пускам нищо. Нито ви интересува какви растителни извлеци си купувам, нито пък как ми действат.  В интерес на истината и мен не ме интересуват практиките ви.
Ето например Вери, тенденциозно ме напада поради стара вражда с мой Приятел от форума. Замисли се как точно мен ме касае твоят хранителен режим? Никак нали !  От колко години си така, а в ученическите ти години какво папкаше. ?   Това свободно  време дето го влагаш в приготвяне на екзотики ами ако го нямаш?  Интересно ако трябва да ходиш на работа  или ситуацията се промени и времето не е неизчерпаема даденост дали пак ще важат старите навици.  Как точно стигаме до някакъв извод. Как едно малко дете разбира че не трябва да пипа горещ котлон?  Форум ли чете да не пипа горещ котлон или като пипне не повтаря. Всеки ден на сайта ти се появява нова рецепта. Защо се появява, не ти ли харесват старите, защо не правиш старите неща а опитваш нови. Защо не повториш понеделника и вторника да са абсолютно еднакви. Светът е динамична среда и се променя а заедно с него и ние. Който се забави ще изтърве влака или самолета.

Земята хиляда години е била плоска после взела че станала кръгла без да се промени нищо. Ето това е феномен :)

-Събира пелин - о значи има тении и рак....
-Пече ръжен хляб - о значи има диабет ...
- Яде сурова риба и миди - о значи не може да раздвижи кундалини и ще свърши като онзи японец 80 годишния, единствен за цяла Япония. ...
- Яде гъби и не му харесват - о ма верно ли килограм качествени трюфели струват 10.000 лв, а тибетския кордицепс и повече. .... ма как така кордицепса е тибетски, не можеше ли да е Албански или Румънски ? Горките монаси търсещи прераждания, да се унижават така с гъби всеки път като се възпалят.
-Не тренира отдавна Йога, о най после е заменил статичното с динамично.....


Колкото животните са себеподобни, толкова и растенията. Те ни осигуряват кислород, без който не можем да дишаме - за себе си и за всички останали същества на Земята. Дават ни прохладна сянка, тих полъх на ветреца, зелена красота - а ние ги изяждаме! Къде е писано, че растенията нямат душа? И те дишат и те се хранят и се размножават, възприемат сигналите от околната среда! По тази логика да ядем камъни. В Библията пише " Не това, което влиза в устата е отрова, а това, което излиза от нея". Пазете се от словата, които изричате и си хапвайте каквото трябва. Защото такъв е природния закон.

Повечето странстващи из Европа Индийски търтеи са  второразрядни брамини и като такива са получили  резюме на Ведите, от които  научават доста трикове за човешкото тяло. Само това с вегитарянството не е истина и всеки антропоморфен специалист може да ви обясни защо.

Толкова от мен за сега.

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #1 -: 30-04-2010, 23:22:48 »

Хееееей, защо Вери е спомената поименно, а аз съм пропусната? ??? Чувствам се обидена!  >:(

Драги ми господине, за да бъда кратка, ще ти кажа да млъкнеш  :). И ти пожелавам да станеш човек и да откриеш нещо истинско и градивно, с което да си уплътняваш времето... Освен ако, по навик, не заседнеш с някоя от прословутите си 2000-левови бутилки в някой "задръстен", по критериите ти, форум, за цяла нощ  :Confus_34:.
Или пък просто се успокой, поспи малко, излез и подишай чист въздух, позяпай малко розова телевизия с  мадами в интимна сцена (доколкото съм разбрала от някои твои съобщения, живо те интересуват  :bleh) и чак когато усетиш някакво удовлетворение от живота, заповядай пак да чуем нещо смислено от теб  :).
Дотогава - бъди жив и здрав! :Content_22:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #2 -: 30-04-2010, 23:27:08 »

Е, жалко. Сега кой ще прави експерименти с екзотични добавки? :D
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #3 -: 30-04-2010, 23:50:35 »

Оооо то имало тема специална. Сега ще си преместя постинга. :))))

Да бе, Орто, в часа, в който Валентин спира тотално да пише, ти се регистрираш.  ;)

Последно Активен:     23-10-2009, 19:00:54
http://forum.zemianazaem.com/index.php?action=profile;u=260

Дата на регистрация:     23-10-2009, 19:04:01
http://forum.zemianazaem.com/index.php?action=profile;u=429

"И аз почнах да ги избягвам от скоро. След като Марулката се оплака, че не се чувства добре. Знаех от по-рано, че според Аюрведа и йога не се препоръчват да се консумират, но си купувах. Може би навик и да има разнообразие. Не ми липсват, нито са ми любима храна."

Ето това е моят цитат от твоята любима тема за гъбите, която пак се опитваш да зачекнеш.  ;)

Такам...интересно къде ли пише, че не близвам гъби и че гледам камбуча. хахахах
Писах наскоро съвсем друго нещо, но няма да ти подсказвам.

Това също е интересно:
"Иване искам да изкажа своята благодарност към споделеното знание, и да изкажа своя респект към магнетичността ти. Нямаше да знам за теб ако не беше оставил посланието си във форума на тревопасните аноректички. Ето как усилията ти не са били напразни."

Става дума за нас в този форум. Думата аноректички може би е случайно използвана в постинга и случайно сложена в ника ти. ;)
За непорсветените Иван за кратко се разписа в тукашния форум.

http://emozdrave.info/forum/viewtopic.php?p=4125&highlight=#4125

Ако имаш забележки и питанки за други сайтове, питай и се консултирай там, където му е мястото.  ;)
« Последна редакция: 30-04-2010, 23:56:29 от Вери »
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #4 -: 01-05-2010, 00:16:32 »

Да добавя и аз нещо, че взе да става интересно  tooth.

"Писах на някой в лично съобщение добре е и ти да знаеш. не съм никакъв аноректик, имам много по релефна коремна преса от на Петко, две висши и съм на 34г. Избрал съм си този образ заради характера на посетителите в този форум.  надявам се да не оглупееш  след време и да започнеш растителен хранителен режим пропускайки така ценния животински протеин. Също така минали са хилядолетия и човечеството е натрупало хиляди години кулинарен опит."

Засега ще спестя на читаещата аудитория въпросите относно жените, привлечени от други жени, както и примамливите предложения за "Реми мартин 2000 лева бутилката"  :whistling2 - emotloader: :Content_4 - emotloader:.
Всеки си има своите основания да направи дадено нещо, както и право да се държи по определен начин; но да очаква и с него да се отнесат така все някога...
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #5 -: 01-05-2010, 00:55:11 »

А, и още нещо, да му се невиди... Не се казва "анорекТик", а "анорекСик" - идва от "анорексия" (гр. "орекси" = апетит => "анорексия" = "безапетитие"). В който и ВУЗ да си добил двете си висши, Валентине, май не си напреднал много  ;).
Всичко се почна от тук: http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=419.msg9307#msg9307 , за да мине оттук: http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=222.msg9170#msg9170 , та да стигне чак дотук:
Цитат
Не е правилно да се посочва всичко на 100 процента, не остава мистика , губи се интерес. Къси безсмислени пасове дават шанс за участие във форума и лесно жонглиране между капките.
Все пак е въпрос на личен избор и може да ти е от полза.
За пример: От едни познати научих че на едно място са пуснали някакво ново средство за здравето, отзивите от магазинерите са положителни.
Абе безсмислици в стил Симеон, нали си чувала как говори царя, изискано на висок стил но не казва нищо. Не е ли време да нагазим точно в тази посока. И без това в дебелите книги казват че многото говорене писане или друга дейност изразходват така ценната ни психична енергия

Мисля, че вече всичко е ясно  :).
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #6 -: 01-05-2010, 01:44:06 »

стил Симеон втори.  :Content_4 - emotloader:
Такива големи приятели са Крум и Валентин, че мислят, говорят, пишат и правят едно и също. В днешно време рядко се среща такова приятелство.  :Content_4 - emotloader:

Ми той човекът си го е казал:
От днес 28 септември тръгва метаморфозата в мен.  ;)
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #7 -: 01-05-2010, 07:44:15 »

Аз и в другата тема писах, че според мен другата ти самоличност е lampionov.
Ти сигурно си отворил тази тема по повод моите въпроси. Аз ги зададох, защото явно още в началото се опита да ни заблудиш, че си бил анорексик, а всъщност си човек, който се занимава активно със спорт - бягане в морската градина, плуване и тестваш всякакви добавки. Не беше необходимо просто. Много е хубаво да се спортува и аз го правя всеки ден. И не мисля, че е впечатляващо да си анорексик. Не мисля, че и някой друг във форума се е впечатлил. А обвиненията, че ние, дамите във форума сме анорексички е наистина грубо.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #8 -: 01-05-2010, 08:34:30 »

Орто, как реши, че си бил приятен и желан като аноректик  ;D Признавам си, че като видя твое мнение поглеждам набързо, и прехвърлям темата.  tooth
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #9 -: 01-05-2010, 12:27:23 »

Признавам си, че като видя твое мнение поглеждам набързо, и прехвърлям темата.  tooth

Разбира се че е така, не тренирам йога, не ям рожкови, и аверките ти скачат една след друга срещу мен.
Отивам да медитирам в гората  :pensif_29:

То било голям грях да качиш снимки на безплатен сървър, и да научиш и други да го правят.  На къде върви света. :surpris_25:

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #10 -: 01-05-2010, 12:36:14 »

Ти накъде искаш да върви света  :) Не може и не е нужно всички да имаме еднакви интереси.
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #11 -: 01-05-2010, 12:45:21 »

Други доброжелатели има ли ?  

Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #12 -: 01-05-2010, 14:38:25 »

Признавам си, че като видя твое мнение поглеждам набързо, и прехвърлям темата.  tooth

Разбира се че е така, не тренирам йога, не ям рожкови, и аверките ти скачат една след друга срещу мен.
Отивам да медитирам в гората  :pensif_29:

То било голям грях да качиш снимки на безплатен сървър, и да научиш и други да го правят.  На къде върви света. :surpris_25:


Горкичкия! Ама ти сега да не се разсърди нещо. Никой не скача срещу теб. Просто е хубаво да си изясним позициите и гледните точки за да не стават недоразумения. И понеже започна да става доста объркващо затова ти зададох тези въпроси. Не съм искала да те обидя. Извинявай ако има нещо.  :)





:)
« Последна редакция: 02-05-2010, 22:38:14 от Mep »
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #13 -: 01-05-2010, 14:46:02 »

Защо няма бутонче "промени"? Някой модератор да ми изтрие излишните постове, моля!
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #14 -: 01-05-2010, 14:50:06 »

в момента са изчезнали всички бутончета Деси, по-късно ще видя пак
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #15 -: 01-05-2010, 15:43:59 »

Не мога да трия и променям чужди мнения, Деси.

Темата в мамата я знам. Лампионов, Валентин, Орто- все един и същ човек са.
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #16 -: 01-05-2010, 17:03:35 »

Вери ами аз нещо се обърках с тези постове. Кой може да ги изтрие?
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #17 -: 01-05-2010, 18:35:39 »

Ти самата трябва да можеш.
Нямаш ли горе в дясно на мнението ти бутончета: цитат, промени, премахни?
Аз ги имам от самото начало на регистрирането ми тук.
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #18 -: 01-05-2010, 18:38:15 »

Не, Вери, по някаква причина, още вчера бутона "промени" изчезна напълно  :surpris_23:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Ашколсун и логика.
« Отговор #19 -: 01-05-2010, 18:41:10 »

Странно, при мен си седят.  ::) (тук трябваше да има иконка с въртящи се очи, нещо не бачка )
« Последна редакция: 01-05-2010, 18:46:38 от Вери »
Активен
 

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 25 запитвания.