Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Благодаря ви,че ви има!  (Прочетена 4445 пъти)

Alenna

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Благодаря ви,че ви има!
« -: 29-04-2010, 18:18:15 »

Аз съм Силвия и съм от София! Гадната София! Моето вегетарианство започна миналата година на 20 март,когато съвсем случайно попаднах на филма:,,Земляни,,. Рових се във vegetarianstvoto.hit.bg-от там си свалям рецепти.Въпреки,че консумирах месо много обичам да приготвям и вегетариански храни.В същност аз винаги съм консумирала рядко месо и винаги съм предпочитала еко продуктите-за предпочитане отгледани в градината на Баба! От няколко години пазарувам от Биомаг.Обичам да приготвям всичко сама в къщи и по-възможност с домашни или био продукти.От около 12 години не пържа и обработвам продуктите топлинно възможно най-кратко.Та както вече казах съм вегетарианка от около 1г. и 1м. Сега съм на път и твърдо решена да стана веганец и то суровоядец  :) ! Правила съм много от рецептите,които предлагате тук и няма нещо,което да не ми харесва,всичко е много вкусно. Преди година се изнесох и от София! Възможно по-далече от града! Сега живея в един комплекс близо до вилната зона на с.Нови Хан-на 15км. от София.Тук е чудесно! Тишийна,спокойствие,много зеленина,музика на птички....и...много,много прекрасна природа! Искам да живея здравословно и да опазя тялото си от всякакви гадости,за това се присъединявам към вас!


Благодаря ви,че ви има!     
Активен

Antares

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 172
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #1 -: 29-04-2010, 18:52:11 »

Браво, Силвия! За това, че си се насочила към правилния път (и като хранене, и като вътрешна нагласа), и за това, че си успяла да се изнесеш от големия град и си сред природата. Толкова и приятно, отпускащо и зареждащо. Гледането на този филм преобърна и мен.
Добре си дошла при нас, ще се чувстваш добре и сред свои  :)
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #2 -: 29-04-2010, 19:09:41 »

Здравей, благородно ти завиждам за мястото, където живееш!
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Alenna

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #3 -: 29-04-2010, 22:18:13 »

Здравей Томирис!
А ми да ти кажа и аз преди да осъществя тази си мечта,да живея извън града,завиждах много,но благородно на мои близки и познати,които го направиха и дори не вярвах,че някога и на мен ще се случи,но щастието ми се усмихна и съм невероятно щастлива и го пожелавам на всички,които го желаят!
Активен

Alenna

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #4 -: 29-04-2010, 22:29:15 »

Благодая Antares!
На истина се чувствам много по-добре от както съм вегетарианка и живея сред природата,а съм сигурна и че сред хора,като вас още по-добре и СУПЕР!
Надявам се,че ще продължим да си комуникираме,за което ще съм много щастлива и ще черпя много ценна информация от вас за да поддържам здравословният си начин на живот! :)
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #5 -: 30-04-2010, 07:32:49 »

Здравей и добре дошла Силви  :love_026:
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #6 -: 30-04-2010, 18:04:31 »

добре дошла  :flowers2:
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #7 -: 30-04-2010, 21:49:00 »

Добре дошла, Силве, да си жива и здрава!
Поздравявам те за всичко досега... и се присъединявам към мнението ти за София, като искам да добавя, че е не само гадна, но и отвратителна  tooth.
Радвам се, че харесваш сайта и форума и се надявам да намериш само хубави неща тук  :flower:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

Alenna

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 5
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #8 -: 01-05-2010, 03:53:06 »

ЗдравеЙте!
Искам да благодаря на всички,до момента,които ме поздравиха за добре дошла и ме приемат така радушно!
На Antares,Томирис,Даниела,ribkata и Вики! :flower: :love_006 - emotloader: :flowers2:
Знаете ли? Участвала съм и в други форуми-от различно естество,и ми прави силно впечатление,че тук хората са различни!!! Всички сте много готини и мили!
 :thankyou: :thankyou: :thankyou:
Активен

черен гарван

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 743
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #9 -: 01-05-2010, 08:39:07 »

Знаете ли? Участвала съм и в други форуми-от различно естество,и ми прави силно впечатление,че тук хората са различни!!! Всички сте много готини и мили!
 :thankyou: :thankyou: :thankyou:
Недей да изпадаш в такива крайности и да слагаш всички под общ знаменател. Всички без мен искаш да кажеш.... аз съм черната овца замаскирана като гарван... зъл, подъл и лош! :whistling2 - emotloader:
Въпреки че ако ми дадеш да ти обера градината с екологични плодове и зеленчуци дето си отглеждаш, може и по-мил да стана после :bleh
Активен
"няма грешки, има само уроци"

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #10 -: 02-05-2010, 09:46:25 »

Ти ядеш месо,тя не говори за такива. ;) :laugh:
Да провокираш не се изисква голямо умение,а и ползата е съмнителна. Само провокаторите не са на голяма почит тук(те са тук заради скуката и липсата на внимание,а не заради съществото на форума) Е, има и един провокатор на уважение-О-А tooth
 
Силви,добре дошла,пожелавам ти само хубави и полезни моменти във форума :flowers2:
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

vesselin777

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 364
  • what noone knows - nobody sees
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #11 -: 03-05-2010, 14:48:07 »

Здравей Аленна и добре дошла ! Като ти чета историята , все едно чета моята . Има само малки разлики - станах вегетарианец преди около четири години заради Ъртлингс , карам на веганство и суровоядство благодарение на готините хора тук . Много ми се живее извън София и имам една стара къщурка на около 30 км в село Понор . Дай боже скоро да имам средствата да си я направя наново . Така ти завиждам за мястото  ,но което живееш  :peperudi:
Активен
"Да си добре приспособен към болно общество не е признак за добро здраве" - Дж. Кришнамурти

mariiina

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1464
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #12 -: 03-05-2010, 15:07:56 »

 :kisss:Eй, здравей, здравей...значи селянките сме две...и аз съм на село!Ха  добре дошла на мойто село тука във фейсбука ...http://www.facebook.com/group.php?gid=290610157877&ref=nf%5D#!/profile.php?id=1777284534&ref=profile :flowers2:
Активен
...могъщият се бори само със могъщ...

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #13 -: 04-05-2010, 21:28:40 »

Здравей Силвия :)) добре дошла при нас  :fluretaa:
Активен

v

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 103
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #14 -: 05-05-2010, 12:37:37 »

 Здравей Силве,радвам се,че си намерила пътя за по-екологичен живот. :flower:
Активен

катеринка

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 171
Re:Благодаря ви,че ви има!
« Отговор #15 -: 05-05-2010, 15:19:54 »

Здравей!Много си лъчезарна на снимката.Завиждам ти за мястото ,където живееш.Ориентирала съм се и аз към Родопите,ама да видим.... Децата са малки и ги разкарвам много из града,та за сега не става.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 22 запитвания.