Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Сурова среща в Пловдив - 05.05.2010  (Прочетена 5894 пъти)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Сурова среща в Пловдив - 05.05.2010
« Отговор #20 -: 10-05-2010, 08:45:08 »

Ти приятелю си стой несъгласен, но какви шопари и свини майки има тук просто не е истина. Жалко е че в БГ копират всичко лошо и вредно и скоро картинката ще се прехвърли и у нас. Седя си аз и наблюдавам непрекъснато , огромен % от мъжете са с червендалести лица и с видими капиляри по кожата, а жените много интересно се делят почти на 2 групи - едната са фини и красиви , честно казано доста има тук такива , направо съм изненадан, а другата са невероятни прасета , сланини преливат отвсякъде  tooth. Има и едни такива , които леко са се запътили към 2 рата група . И набиват едни гевреци със сол , все едно че ядат семки. А какви тумбаци има при мъжете ..вчера много се смях :)
Смешна картинка  и пият бира като откачени ,ядат вурстове и картофи.  И после защо се раждат олигофрени , които напълниха вчера Мариенплац със счупени бутилки ( футболни фенове ) Няма значение ,че има малки деца , трошат , крещят , бутат се ( е тия по агресивните отнесоха по няколко палки в главите :)) куките седят и само това чакат :)))
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Сурова среща в Пловдив - 05.05.2010
« Отговор #21 -: 10-05-2010, 11:02:44 »

Аз пък бих казала, че Германия е супер мултикуртурна. Докато живях там бях удивена колко много различни нации живеят там. Дори отличителните белези на типичните германци са претопени. Можеш да ги видиш само по телевизията - руси със сини очи и студено излъчване. И както там така и във всяка страна си има и пълни и слаби, и красиви и не толкова красиви. Не трябва да се прави сравнение между две коренно различни страни.
А иначе за първи път като стъпих на немска земя /далечната 2003/ми направи силно впечатление оловното небе в контраст със зелената трева, чистите улици и супер излъсканите коли.
Активен
 

Страницата е създадена за 0.126 секунди с 22 запитвания.