Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Гладневникът на Христо  (Прочетена 19354 пъти)

sunny

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 97
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #20 -: 09-04-2010, 22:53:14 »

 :D
Аз направих 9 дена на плодове преди Великден. Първите два дена правих клизми, после забравих. И на седмия ден такава жлъчна криза направих! :surpris_25: Чудех се какво да правя- да се захранвам ли, какво ли...Изчаках спазмите и болките да понамалеят, едва-едва си приготвих вода, направих клизма и... спах като бебе. Не знам, на мен определено ми действат добре. Езикът ми се облага за много по- кратко време, чувствам се чиста отвсякъде, даже дъха ми се променя. Определено съм доволна.
Активен

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #21 -: 09-04-2010, 23:33:12 »

Чел съм, че за пранаяма трябва да те светне истински учител, иначе, ако действаш сам можело да си навредиш.
Имал съм и такива моменти - добре, че се усетих навреме.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #22 -: 10-04-2010, 08:59:00 »

Почвам ден 4: тегло 71 кг. Ако продължавам така, накрая ще съм под 65. Сигурно ще ме питат дали съм бил в концлагер. :o

От вчера на обяд съм мнооого по-добре. Щъкам си насам-натам из къщи, даже и в работата имаше продуктивност, изобщо супер. Тази сутрин пак бях леко отпаднал, но след разходката с кучето вече съм добре. Изводът - преди да почнете да гладувате си вземете куче. ;D
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #23 -: 11-04-2010, 10:53:38 »

Начало на ден 5. Вчера доста се изтормозих и подозирам от там идва и загубата на над 2 кг. Вече съм под 69 кг. Пет кила за четири дни... Хмм.

Сега ще си помислите, че уикенда съм ходил по планини, пекъл съм се на слънце, хармонизирал съм с природата и съм трупал положителна карма. Да, да! Някакъв "охлюв" (тренирам да псувам по-малко, че детето почва да разбира) ни хакнал единия от сървърите и 15-16 часа съм висял пред компютъра да ровя из логове, че да го разбера каква я е свършил и да преинсталирам разни неща, които е омазал. Купонът е пълен и ще продължи и днес. Приемам го философски. Сигурно си плащам за същите глупости, които вършехме като по-малки келеши.  :Confus_3:

Иначе за гладуването нищо ново. Понасям го добре и нямам проблеми. Жената ме нервира, защото уж гладува с мен и ме подкрепя, а постоянно се опитва да ми набута някой плод в устата - "Много килограми губиш. Захрани с плодове и довърши така до 10-те дни". Засега я усмирявам.  :police:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #24 -: 11-04-2010, 11:08:21 »

Ице , килограмите лесно ще си възстановиш за 2-3 дни :)) въпросът е да се очистиш ..аз съм шампион по качване и сваляне на килограми :))
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #25 -: 11-04-2010, 11:13:28 »

Цитат
Пет кила за четири дни... Хмм.
Повечето са течности, не телесна маса. Със сигурност.
Гладуването, неслучайно, се препоръчва да се прави, когато си едва ли не изолиран от околния свят, на спокойствие. Иначе се изнервяш, поне първите дни.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #26 -: 11-04-2010, 19:01:49 »

Кг-тата ще си ги върнеш. Моят мъж прави миналото лято 7 дена на вода, смъкна 8кг и си върна след това 4.
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #27 -: 11-04-2010, 19:28:25 »

И аз си мисля, че, ако трябва да връщам килограми, никой не може да ме стигне  :essen:. Винаги съм се чудел как някои хора не могат да качат някое кило. :bleh
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #28 -: 12-04-2010, 06:59:24 »

Ами аз съм типичен пример. Освен, че ми е трудно в момента да кача кило, а ми и отслабнах. Обаче най-лесно е да се натъпча с боклуци. Аз искам да кача 1-2 кг по здравословния начин.
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #29 -: 12-04-2010, 07:55:03 »

Ице и аз почвам днес с теб пречистване. :Content_22:
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #30 -: 12-04-2010, 09:48:42 »

Деси, само се шегувах. Може пък при теб това да си е естественото тегло и тялото да си дърпа натам.

Дани, добре дошла в клуба  :Content_14:. Дано всичко да мине леко при теб.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #31 -: 12-04-2010, 09:52:34 »

Страхотни сте, хора - поздравления! :flowers2:
Аз от доста време се каня да правя чернодробното пречистване (последното ми беше ноември, а сега по календар е най-идеалното време), ама в момента съм адски на зор с времето и, преди всичко, напрегната психически, та засега съм го оставила на заден план  :(. Като ми мине данданията, а дотогава просто ще ви гледам вас и ще ви се радвам и ще ви викам от трибуната за кураж   :fluretaa: :Content_14: :laugh:.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #32 -: 12-04-2010, 09:58:41 »

Почвам ден 6 със 68 кг. Мисля, че малко забавям смъкването - вчера бях под 69 и нямам свален цял килограм за деня. Или достигам някакво оптимално тегло (определено от двама тибетски йоги и 5 индиански шамана в деня на моето раждане чрез хвърляне на зарове), или наистина досега съм изхвърлял течности, които вече са свършили.

Тази сутрин имах мини криза подобна на тази от ден 3. Не беше толкова силна, но си имах същото гадене. Допълнително и странен дискомфорт в областта на корема, така като я определям лаишки, някъде зад стомаха, но не мисля, че е самия стомах. Разходих добитъка и й дадох зор с повече ходене. Излезе ми душата и не ми стана кой знае колко по-добре.

Сега направих едно полягане на дивана за 15ина минути и веднага съм заспал, че и сънувах. Това е малко странно, защото съм чел, че REM периода (в който сънуваме) се достига доста време след заспиването. Можело да се достигне почти веднага, но това при разни изтощения и хора, които правят полифазно спане (цък). Важното е, че като станах се чувствам добре и вече се нагласям за работа.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

muki_w

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 182
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #33 -: 12-04-2010, 18:02:31 »

кучето е малко... смачкано , как да негоминеш с парната ютия  tooth
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #34 -: 12-04-2010, 19:39:31 »

кучето е малко... смачкано , как да негоминеш с парната ютия  tooth

Ще цитирам една баба дето ни видя на улицата с него: "Въййй как можахте да си вземете такова грозно куче!"  :Content_14:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #35 -: 12-04-2010, 20:19:45 »

Какво е това куче, да не е шар пей или мопс :) вчера видях един много сладък мопс , направо се разтопих :)
Между другото при мен заспиването е много бързо , както и сънуването започва почти веднага. Например тази сутрин се събудих в 7 и си казах " А, много рано, я още малко да поспя" и затварям очи и си сънувам нов сън :)
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #36 -: 12-04-2010, 20:29:06 »

Какво е това куче, да не е шар пей или мопс :)

Шар пей е. Странно как всички го бъркат с мопс при положение, че е голямо колкото 4 мопса.  tooth По-горе съм линкнал снимка.
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #37 -: 12-04-2010, 23:13:01 »

Аз чак сега видях снимката , много е сладко  :Content_14:
Активен

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #38 -: 13-04-2010, 07:04:12 »

Красавица е тя  :Content_22:...почвам втори ден на водичка, супер се чувствам  :)
Активен

hdeshev

  • Христо Дeшeв
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 845
  • Един ученик на пътя...
    • може би блог
Re:Гладневникът на Христо
« Отговор #39 -: 13-04-2010, 11:42:04 »

Ден 7. Пак съм си 68 кг. Определено съм забавил или направо съм спрял свалянето на килца.

Тази сутрин пак кризичка. По-лека от вчерашната, но пак не беше приятно. От вчера се върнаха и белите налепи по езика. Стържа ли, стържа. Понеже щъках насам-натам из София за едни документи направих и по-дълго ходене пеш и то точно като ми се гадеше :) Интересно беше, но оживях. Полегнах малко и сега съм супер. Ама, ако ще е всяка сутрин така, няма да се разберем!  >:(

Забелязах нещо интересно. Боря с един ми ти брутален пърхут откакто съм тийнейджър и го бях докарал до контролирано положение: ползвам един химически шампоан - няма пърхут, спирам шампоана - почва пак. Та на ден 3 ми изби страшно много пърхут. Голямо лющене падна. Като снежен човек бях. Вчера и днес почти не се лющи, а химическия шампоан нарочно не го ползвам. Ако това гладуване вземе, че оправи пърхута, определено ще останем приятели с него.  :heart_2:
Активен
Time waits for no slave!
-- Napalm Death
 

Страницата е създадена за 0.078 секунди с 23 запитвания.