Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Суб агресивна интернет реклама на добавки  (Прочетена 34373 пъти)

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Много благодаря за отговорите! Беше ми интересно да ги прочета!
Злояд, само не можах да разбера ти като реши в казармата да отложиш секса след 23г, това означава ли, че не си правил такъв преди това?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Браво ,браво.
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Бенато, не знам дали ще успея да ти предам съвсем точно това с дневника - записваш си желанията, които се появяват в теб, за да можеш накрая да си направиш статистика, кои са най-натрапчивите (когато едно желание се задържа прекалено дълго може да създаде лоша карма). Моя учител практикуваше по книгата "Садхана". По неговите думи тя е дебела тухличка, в което са споменати кармата и прераждането. Разбира се не смееше да я носи за повторно ксерокопиране, за да не и се загуби някой лист (книгата не се намираше).
Сега съм видял из нета една с подобно заглавие, но не знам дали е тя - ще се поозоря докато я изчета
http://www.sacred-texts.com/hin/tagore/sadh/index.htm

По принцип всички книги от http://www.sacred-texts.com/hin/index.htm си заслужава да се прочетат.


Деси, преди казармата се пазех от връзка, защото това дали ще се дочакаме (докато съм в казармата) не зависеше от мене.
А след казармата следване в техническия университет (за колежките от там по принцип се разказваха вицове - само някой да не го изтълкува като намек за външноста си), като завърших се прибрах в Плевен и работата отиде съвсем в застой.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

За колежките не знам, но за колегите със сигурност. ;) Лафа беше "Ти от Меито ли си или така си гледаш?" А мадамите си бяха много готини,просто малко по -умни.
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Злояд, понякога не знаеш какво ще ти поднесе живота. Аз преди около 11 години тъкмо се бях запознала с приятеля ми /той вече беше минал през казармата/ и след 20 дни той замина в Германия. Просто си го беше планирал отдавна. И така няколко години доста време го нямаше. Връщаше се от време на време, но си поддържахме връзка. Така че не можеш да предвидиш всичко в живота, той си тече и никого не чака!
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко

(Извън темата, моля да ме извините!) Сладури, утре съм във Варна (това за Бане Бино и Деси  :)). Само за 1 ден, вероятно няма да има време да си кажем здрасти, но специално ще ви пратя поздрави по града и морската градина, много си ги обичам  :D. А и бях обещала да ви черпя - ще стане ;)... все някога  :whistling2 - emotloader:  :D.
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Вики, чак сега виждам поста ти. Ами аз в неделя и понеделник бях по гости насам натам и така или иначе нямаше как да се видим. Нищо, ще го оставим за някой друг път. Надявам се, че си си изкарала дoбре във Варна! Времето в неделя беше разкошно. :)
Активен

Buku

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 897
  • :)
    • юнак-паликлечко

Вики, чак сега виждам поста ти. Ами аз в неделя и понеделник бях по гости насам натам и така или иначе нямаше как да се видим. Нищо, ще го оставим за някой друг път. Надявам се, че си си изкарала дoбре във Варна! Времето в неделя беше разкошно. :)

Мерси, Деси, супер си изкарах  :Content_22:.
Минах съвсем за малко, няколко часа общо взето, но беше много приятно... Живи-здрави, почивните дни около Гергьовден планирам пак да направя една разходка, та може да се засечем, ако искаш  :). Чао, поздрави!  :love_026:
Активен
Мойсей казал, че всичко е от Бога, Платон - всичко е от главата, Иисус - всичко е от сърцето, Маркс - всичко е от стомаха, Фройд - от нещо малко по-надолу, Айнщайн - всичко е относително.
------
Господи като си прибрал грешните, вземи прибери и смешните!
 

Страницата е създадена за 0.072 секунди с 23 запитвания.