Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Суб агресивна интернет реклама на добавки  (Прочетена 34369 пъти)

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313

Ааааа Титан, сигурен ли си, че това е жена???
Дали не си е мушнал пишльока м/у краката и да се е гримирал смях да става...
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Титане, стига, недей повече такива примери
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Ахахахахахаххх Петко , в Понеделник ще я махна :) нека хората да видят какви не трябва да са жените :)
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Иначе по темата мога да кажа, че най-готините жени са тези, занимаващи се с йога :angel: Само там тялото се развива хармонично. За тежести изобщо не искам да коментирам :-X
Ето пример за хубава йогинка:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

И аз много харесвам няколко йогинки от няшата група ама .... :))
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Е как бе, осемкратната мис Олимпия -Lenda Murray. Абе как ги слагате тези снимки, имам едно любимо тяло ,да ви го покажа , ама е на мъж. Изрових го:
http://www.schwarzenegger.it/mro/nubret/sn309.jpg
« Последна редакция: 28-03-2010, 02:47:35 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

И аз много харесвам няколко йогинки от няшата група ама .... :))
Ами действай.  ;)

Бате Бино, ни гу харесвам туй нящо.   :Content_4 - emotloader:
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

И аз много харесвам няколко йогинки от няшата група ама .... :))
Ами действай.  ;)

Бате Бино, ни гу харесвам туй нящо.   :Content_4 - emotloader:
Не става , омъжени, обвързани са :))
Активен

desi82

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1408
  • Ние сме това, което ядем!

Много весела станала темичката! Петко, ваобще не съм съгласна с теб, че само йогинките имат хармонични тела. Само не ме предизвеквайте да поствам и аз снимки.
Бате Бино и на мен не ми харесват такива груби мускули. Аз харесвам тялото на ето този: http://rawmodelcom.blogspot.com/2008/08/body.html
Голям симпатяга! ;)
Активен

ivy_89

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14

Като говорим за трансформации...

това е Jared Leto - отдясно е ПРЕДИ, той напълнява нарочно за роля в някакъв филм - луда работа.

А това тук вече на дясната снимка отново е отслабнал след ролята... доколкото прочетох бил е на Raw food diet tooth
Активен

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Много весела станала темичката! Петко, ваобще не съм съгласна с теб, че само йогинките имат хармонични тела. Само не ме предизвеквайте да поствам и аз снимки.
Деси, знаех си, че трябва да отворя скоба в поста ми ;D Под хармонично имах предвид не само външно, а че с йога тялото се развива добре и от гледна точка на вътрешни органи и системи. Един фитнес да речем, дава много на външността, но как помага на жлезите с вътрешна секреция...предразполага към травми и най-вече не е възможно да се постигне хармония. Имам предвид, че мускулите са развити, но нека помислим дали ставите, сухожилията и връзките също са в кондиция :whistling2 - emotloader:
Малко са трениращите със свободни тежести, които да нямат по някоя и друга контузия.
Който е добре запознат с костната система знае, че ставите, прешлените, сухожилията и връзките(ставни имам предвид) са особено чувствителни и са понякога с по-кратък живот от нашия собствен ;) Колкото повече се товарим с тежести(нямам предвид една пазарска чанта :D), толкова съкращаваме живота на скелета си.
Това го казва медицината, а какво казва йога по-добре да не ви споменавам ;D :D :D

П.П. Там, където има мускулно натоварване, прана не тече! :fun_096: Изводите оставям сами да си ги направите ;)
« Последна редакция: 28-03-2010, 14:56:20 от Petko »
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Лейла

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 313

Ами Петко аз доколкото си спомням ти беше споменал, че след първото си занимание по йога си бил като разглобен, и едва ли е било само един път така че явно си имал мускулно натоварване (а и ти сам спомена, че по натоварен не си се чувствал) това какво ще рече....че си седял без прана сума време??
Нещо в последно време много става това повтаряне и потретване, че йогата е панацея ама за всичкооооооо.
Активен
Самотата е най-скъпо платената свобода.

Petko

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2359
    • facebook

Ами Петко аз доколкото си спомням ти беше споменал, че след първото си занимание по йога си бил като разглобен, и едва ли е било само един път така че явно си имал мускулно натоварване (а и ти сам спомена, че по натоварен не си се чувствал) това какво ще рече....че си седял без прана сума време??
Не че съм седял без прана, а че не е циркулирала никак нормално. Едва към 6-7-мия месец дойде ефектът и на пранаямата. В началото всяка асана, повече или по-малко е насилие, докато си изградим правилна стойка, заякнем, заздравим и отпуснем стави и мускули, огъвкавим се...Далеч съм от мисълта, че първите месеци нещо е ставало нормално в тялото ми ;D

Нещо в последно време много става това повтаряне и потретване, че йогата е панацея ама за всичкооооооо.
Тук в този цитат има две 100%-ови истини:
1. че наистина трябва да си взема бележка и да не рекламирам толкова настойчиво йогата, щото май на народа му идва в повечко ;D
2. че йогата реално лекува абсолютно всичко :love_028:
Активен
“Постоянното развитие е природен закон и този, който постоянно се опитва да поддържа своите догми, за да изглежда последователен, изпада в затруднено положение.” Махатма Ганди


“Най-важното нещо при храненето е да ядеш с благодарност.” Петър Дънов

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/

Petko  разбираема е реакцията ти да ни направиш съпричастни към твоята порция щастие.
Травмите от фитнеса не са даденост а изключение и то при неправилен хранителен режим. Ето руснаците как тренират Setubandha Sarvangasana подгрявайки с шанк пракшалана с водка


« Последна редакция: 28-03-2010, 20:36:12 от Ortodoksalen_Anorektik »
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Петко, абсолютно си прав за фитнеса. Той развива само и единствено тялото, като със свободните тежести горе-долу се достига оптимума откъм ефект, но и това за травмите е вярно - рискът е огромен! Не говорим за износване, а направо за трошене на стави...
Аз имам 2 травми, но и двете не са от тренировките, явно съм от късметлийте. Дори треньора ми си беше направил беля. Аз съм имала проблеми с коленете още от дете, затова на нарастваща луна пия глюкозамин.
За праната и за жлезите с вътрешна секреция, т.е. чакрите съвсем други "упражнения" са подходящи  :bleh Също така и храненето има голямо значение.

Деси, на този не бих му простила  ;D
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Явно не разбирате много от "фитнес" или упражнения с тежести , както аз им казвам. В стремежа си трениращите да постигнат феноменални успехи за кратко време правят сериозни глупости , които не ми се коментират. Как аз за 10 години нямам нито една травма от вдигане на железа  и същевременно съм бил в отлична форма ?
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Аз и ти тренираме за здраве. Контузии си правят спортистите и хората с по-високи от нашите цели или тези, които не знаят "за какво става въпрос" (при положение че в изходната точка са напълно здрави)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Аз когато го тренирах това си правех всичките упражнения с една 50 кг ос от вагонетка - доста неудобна за хващане и в един период много ме боляха ставите на китките като правех сгъванията за ръце (без чийтинг) с нея. Тогава още нямаше фитнес зали.

За праната - когато започне да протича правилно всички втвърдявания по тялото изчезват, мускулните влакна вече не са толкова груби. Грешно е да се мисли, че за силовите асани е необходима физическа сила.
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Едно момче от университета се наду като гардероб за няколко месеца и то без да спазва специален хранителен режим. Викаше, че го мързи да си прави разни пържоли и т.н., нагъваше банички и закуски. После разбрах, че след няколко месеца е попаднал в болница и освен това имал проблеми с потентността...Та добавките правят чудеса :Content_4 - emotloader:
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Така е - в днешно време фитнеса стана "спорт" за тези дето ги мързи да спортуват
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка
 

Страницата е създадена за 0.087 секунди с 23 запитвания.