Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Суб агресивна интернет реклама на добавки  (Прочетена 34357 пъти)

Zloqd

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1374

Давам директен линк за сваляне, защото клипчето е защитено и трябва да си логнат
http://media07.vbox7.com/s/ab/ab2f7139.flv
Активен
Умният човек знае как да излезе от затруднена ситуация, а мъдрият знае как да не попада в нея - даоска поговорка

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

И аз харесвам жени с добре оформена мускулатура, като тази на Beele, но и момичето на Злояд е чаровна  :)
Ето това искам да постигна  tooth
Активен

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Вики , точиш ли лиги като мен  tooth , хайде дайте да видим идеалите ви за жени
Активен

ribkata

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 309

за мен пастирката от оная снимка е по заинтригуваща, нищо че няма мускули, някак не ме влекат тези
на belee русата мацка е супер като тяло, ама има лице и вид на ...безинтересна кравичка  ;D
ми един мъж може и да ме впечатли само с хармонично и красиво тяло, а жена да ми хареса се иска доста повече
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

?с на вкус :) мацките, които съм постнала се издържат с конкурси - хранят се САМО с естествена храна, тренират ЯКО, но си причиняват нездравословното дехидратиране, суплементират...като цяло са далеч от идеологията на форума. Тези жени изработват тяло за пари с цената на всичко.
Гледката си заслужава, смятам  O0

п.с.:Имам същата блузка и ци
http://www.veganpersonaltraining.com/
не мога да слагам снимки, но мацката е супер...



"If you think I'm a bitch, you should meet my mom!"
« Последна редакция: 26-03-2010, 21:19:12 от beelee »
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

benato

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1467
    • benato

Мисля,че има някакъв вирус,не отваряйте снимката с циците. ???
Активен


GO GREEN
"Когато човек твърди, че не иска да говори за нещо, той обикновено иска да каже, че не е в състояние да мисли за нищо друго." -Джон Стайнбек - "На изток от Рая".

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

?с на вкус :) мацките, които съм постнала се издържат с конкурси - хранят се САМО с естествена храна, тренират ЯКО, но си причиняват нездравословното дехидратиране, суплементират...като цяло са далеч от идеологията на форума. Тези жени изработват тяло за пари с цената на всичко.
Гледката си заслужава, смятам  O0

п.с.:Имам същата блузка и ци
http://www.veganpersonaltraining.com/
не мога да слагам снимки, но мацката е супер...



"If you think I'm a bitch, you should meet my mom!"
Дали ще се храниш нездравословно с месо или със растителни суплементи май е все тая за организма. Невъзможно е да направиш цици от нищото ако не са ти природна даденост. В примера, който си дала или става въпрос за огромни дози фитоестроген, или за хирургическа намеса. В крайна сметка млечните жлези са ни дадени за кърмене, не за размятане нагоре-надолу. Така че идеята за природосъобразен начин на живот и цицоресто тяло взаимно се изключват.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

ivy_89

  • Young
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 14
« Последна редакция: 27-03-2010, 11:02:54 от ivelina »
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

Ех, тия моделки. И аз харесвам мускули, но съм толкова безнадеждно тироиден тип (според Аюрведа Ватта или Ватта-Питта, не съм такъв спец), че едва ли ще мога да направя мускули, още повече с тоя начин на хранене. Пък и не мога да вися цял ден по разните му там уреди. В крайна сметка, хубаво е мускулите ни да са развити за да спомагат поддържането на добра двигателна активност. Това дали ще се перчим с тях лятото не е чак толкова важно.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

инката1988

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 86

Хубава темичка сте заформили :) Малко хора не обичат да гледат красиви тела  ::) Заздравяването на костите ми се вижда много сложна материя. Никой не ме е карал да спортувам в живота ми, а мързелът винаги е бил голям, но сега съм се взела в ръце и оценявам ролята му.
Типът ми е капха- питта и доколкото разбирам няма да ми е трудно да превръщам мазнини в мускули, само не искам да качвам отгоре.
Скоро ще се науча да качвам снимки и аз, за да кача някоя хубава кака :)
Активен

Вери

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2153
    • Магията на суровата храна

Харесвам мускулестото балетно тяло, примерно. На някои спортисти: тези, които се занимават с кънки на лед и не само.
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

?с на вкус :) мацките, които съм постнала се издържат с конкурси - хранят се САМО с естествена храна, тренират ЯКО, но си причиняват нездравословното дехидратиране, суплементират...като цяло са далеч от идеологията на форума. Тези жени изработват тяло за пари с цената на всичко.
Гледката си заслужава, смятам  O0

п.с.:Имам същата блузка и ци
http://www.veganpersonaltraining.com/
не мога да слагам снимки, но мацката е супер...



"If you think I'm a bitch, you should meet my mom!"
Дали ще се храниш нездравословно с месо или със растителни суплементи май е все тая за организма. Невъзможно е да направиш цици от нищото ако не са ти природна даденост. В примера, който си дала или става въпрос за огромни дози фитоестроген, или за хирургическа намеса. В крайна сметка млечните жлези са ни дадени за кърмене, не за размятане нагоре-надолу. Така че идеята за природосъобразен начин на живот и цицоресто тяло взаимно се изключват.

Tия са моите, 100% натурални...като варирам в теглото не мърдат, просто гена ми е такъв.

А тренирането на машини не е оптималната форма на фитнес.

Инката, и аз също, всичко е възможно с правилните средства!

Вери, аз също :)
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Ефка, дай съвет за стягане на гърди  ;) аз съм със същия размер, но сега като свалих 13 кг и вече се забелязват освен стрии и доста отпускане. Правя контрастни душове сутрин, друго което правя е онази асана, която вчера обсъждахме, масажирам със зехтин...
Активен

Томирис

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1170
  • Лунатик!

belee, имаш късмет да си дащна мадама. На мен дори и какво да стягам не ми остана. Ама - пука ми.
Даниела, аз съм сваляла 12 кг за три месеца и първоначално си мислех, че ще си запазя размера, докато изведнъж сутиена не започна да ми пада, няколко месеца след като задържаш едно постоянно тегло. Явно свалянето в тази област става така.
Активен
"Ето добрите и праведните! Кого те ненавиждат най-вече? Оногова, който разтрошава техните скрижали на ценности, разрушителя, престъпника, а това е творецът"

Даниела

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 1580

Томи, там е работата че размера си остава същия, но се отпускат  :'(
Активен

beelee

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 690
  • fantomiss

Абе за "дашна" от къв източник ви е информацията?  tooth

Дани, стягането не е същото като повдигането. Фитнесът не помага при по-големи бюстове, защото гръдните мускули са плоски и де факто нямат контакт с кожата.
Кремове от високия клас козметика и контраст, това е. Аз без сутиен не мога нищо да правя...
Активен
Не всички са на мястото си в този форум...

ДарбиМак

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 589

Моето мнение е, че никакви кремове не могат да свършат работа както лененото семе, лененото масло и естествено достатъчно секс. С една дума ако няма хормон от вътре с каквото и да ги мажеш тия гърди няма да се оправят.
Активен
Намасте :)

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

за цици не зная , но за зъби намерих това : http://www.youryoga.org/med/new_teeths.htm
ще го пусна и в отделен линк :)
« Последна редакция: 28-03-2010, 19:18:57 от titan »
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Ако имаш на Линда Мъри , давай я. Аз много я харесвам. :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

titan

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 2318

Бате Бино , идея си нямам коя е Линда Мъри :))
Активен
 

Страницата е създадена за 0.107 секунди с 23 запитвания.