Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Хранителна наркомания, или отново за хран  (Прочетена 17116 пъти)

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист

Корите и семките засега не ги ям, което ми отрежда твърде скромно място в обществената йерархия :).

Ама трябва да ви припомня и приказката,че иначе няма да се разбере шегата.
Имало едно време много беден човечец,кръгъл  сиромах. Ама все си мечтаел и той да забогатее някой ден. Веднъж, както си вървял по междуселския път, съзрял бостан с дини. Поогледал се човекът, видял ,че няма никой наоколо и взел че си откъснал една диня. Нарязал си я и я изял цялата. Оставил само корите и семките. Тъкмо щял да си поема сит и доволен по пътя, когато се сетил:
" Сега ,който мине след мен и види остатъците от динята, ще каже - явно сам  бедняк е минал от тук "
 Затова решил човекът поне за малко да се издигне в очите на хората , върнал се и изял семките. Рекъл си : " Сега вече е друго, ще кажат - не е бил беден, имал е и кокошки".  Тъкмо тръгнал ,но се сетил и друго . Пак се върнал и взел че изял  и корите : " Сега ще кажат- определено не е бил беден - имал е и магаре! "    :)
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

rima

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 512

Ставаше дума за хранително пристрастяване...промяната на хранителния режим е точно с такава идея, да рафинира чувствата, да ги направи по пластични, да балансира вътрешния живот. Да внесе хармония. Енергията на животинската храна е груба и неуправляема, за разлика от растителната.
Емо ако чете.. може да пробваш дихателни упражнения, ако все още не си. Когато се превърнеш в извор, ще имаш достъп до всичко, което ти трябва, но не залагай големи надежди да се получи бързо на твоята възраст, макар, че не е толкова трудно теоретично ;)
Активен

Hospitalier

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 161

 Хм имам цвекло ,няколко моркова и разни други неща...
   Каня ви на една линия-аз черпя :sorcerer - emotloader:
Активен
Който те хвали в очите -презира те!
Който говори зад гърба ти -страхува се от теб!

divineflow

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 173

Не звучат много примамливо(не знам защо). Пробвай със захар и ванилия. И малко канела, ако искаш кафяво...
Активен
We were drawn down long from a deep sleep, and awaken'd at dayfall by worried guardeners and made to be led thru dew wet jungle to the swift summit, o'er looking the sea...
 

Страницата е създадена за 0.083 секунди с 24 запитвания.