Форум Земя назаем

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно търсене  

Новини:

Автор Тема: Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?  (Прочетена 22343 пъти)

Ками

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
  • Знанието се превръща в сила, когато се прилага !
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #20 -: 05-07-2010, 13:55:26 »

Попаднах на интересна информация :
http://aleianazdraveto.com/term.html?id=107

Казва се и как да се определи дозировката при деца :


Дозировка при деца :

 
Новородено (до края на първия месец): само по предписание

Кърмаче (до края на първата година): само по предписание

п.п.: Знаете ли дали настойката от зелени орехчета помага при понижена функция на щитовидната жлезаа ?
А също и дали вече е късно да се наберат зелени орехчета ?
2-3 години: 1/8 до 1/4 от средната доза за възрастен индивид

3-6 години:
1/4 до 2/5 от средната доза за възрастен индивид

7-11 (12) години: 2/5 до 2/3 от средната доза за възрастен индивид

Пубертет: 2/3 от средната доза за възрастен индивид, до цяла доза


Активен

Ками

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
  • Знанието се превръща в сила, когато се прилага !
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #21 -: 05-07-2010, 13:59:02 »

Исках да ви попитам знаете ли дали отварката от зелени орехчета помага при понижена функция на щитовидната жлеза ?
А също и дали вече е късно да се наберат орехчета  ??? Защото знам, че е най-добре да се берат до Еньовден, ама тогава е успях  ::)
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #22 -: 05-07-2010, 14:19:53 »

Исках да ви попитам знаете ли дали отварката от зелени орехчета помага при понижена функция на щитовидната жлеза ?
А също и дали вече е късно да се наберат орехчета  ??? Защото знам, че е най-добре да се берат до Еньовден, ама тогава е успях  ::)


Орехите могат да се берат докато почнат да им се белят зелените обвивки септември. Със зреенето стават все по силни и парливи на вкус. И също  при понижена функция са евтино и работещо средство за засилване на T4. Морските водорасли са по вкусни и приятни за тази цел.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Ками

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
  • Знанието се превръща в сила, когато се прилага !
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #23 -: 07-07-2010, 11:14:02 »

В някои от рецентите е дадено 20 орехчета да бъдат залети с 1 л спирт или алкохол ( водка ) и да преседят между 14 дни и 4 седмици, а на други места се казва, че са нужни 40 орехчета и 1 л спирт или алкохол, а престояването е 40 дни. Смятам, че колкото повече орехчета сложиме и колкото повече престои отварката, толкова по-добре. Само че се чудя дали да си взема чист спирт или да си потърся чиста водка ??? Кое бихме ми препоръчали ?
А и другото ми питане е свързано с последователността - Мер е написала в статията, че е най-добре е да се атакуват паразитите и по трите начина - с орехчетата, пелина и карамфила и всъщност е най-добре да ги започна всички заедно, нали така ? Вие тази схема на приемане ли използвате ? http://radionic.hit.bg/thecure.html
Активен

Ortodoksalen_Anorektik

  • Hero Member
  • *****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 666
  • бивш Ортодоксален Аноректик
    • http://sites.google.com/site/mahaviratrans/
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #24 -: 07-07-2010, 22:54:21 »

В някои от рецентите е дадено 20 орехчета да бъдат залети с 1 л спирт или алкохол ( водка ) и да преседят между 14 дни и 4 седмици, а на други места се казва, че са нужни 40 орехчета и 1 л спирт или алкохол, а престояването е 40 дни. Смятам, че колкото повече орехчета сложиме и колкото повече престои отварката, толкова по-добре. Само че се чудя дали да си взема чист спирт или да си потърся чиста водка ??? Кое бихме ми препоръчали ?
А и другото ми питане е свързано с последователността - Мер е написала в статията, че е най-добре е да се атакуват паразитите и по трите начина - с орехчетата, пелина и карамфила и всъщност е най-добре да ги започна всички заедно, нали така ? Вие тази схема на приемане ли използвате ? http://radionic.hit.bg/thecure.html

Най-добре да вземете 99 процентен етилов спирт един литър. Водката или ракията са пълни с омекотители и други бизнес трикове и не извличат и разтварят добре.   Пелинчето в момента цъфти и е идеален за зелен фреш. На практика орехите и пелина можете да ги приготвите и в прясно състояние в момента. Карамфиловото дърво не расте в България за да има пълно щастие.
Хулда Кларк се е поизхвърлила яко с това лечение на всички видове болести и рак.
Расте броят на хората сигнализиращи за щитовидни проблеми от орехите.!
Други сигнализират за опасността от :  я да не преразказвам ами copy/paste
--------------------
Както много алкохолни напитки абсентът започва своята история като лекарство. Още древните египтяни са знаели лечебните свойства на пелиновите ликьори. Хипократ е препоръчвал абсент за жълтеница, анемия и ревматизъм. Най-вероятно думата абсент произхожда от гръцката ( apsinthion), което означава "не е за пиене" навярно заради горчивия му вкус.

Съвремената рецепта е разработена от Пиер Ординар, живял в Швейцария. През 1797 г. Хенри-Луи Перно открива първия завод за абсент в Швейцария, а малко по-късно прави най-голямата фабрика във Франция. Популярността му нараства стремглаво от 1840 г., когато се дава на френските войници като защитно средство срещу треска. През 1860 г. добива такава популярност, че в повечето френски кафета и кабернета се обявява I'heure verte ("зелен час"). Напитката остава скъпа и се консумира главно от представителите на буржоазията и ексцентричните бохемски артисти. След 1880 г. цената му спада и до 1910 г. французите консумират 36 милиона литра за година.

Слуховете говорят, че абсентът е бил любима напитка на Пикасо, Едгар Алан По и Хемингуей, а Ван Гог си е отрязал ухото именно под въздействието на напитката. През 1905 година швейцарският фермер Жан Ланфре след като се напива с абсент, застрелва жена си и децата си. Оттогава датира забраната на напитката
Проблемът с халюцинациите и лудостта идва от активната съставка на пелина туйон, чието действие върху човешкия мозък не е напълно ясно. Според някои изследвания веществото има ефекта на марихуаната, други отхвърлят подобна теза. Така или иначе абсентът бил обявен за причиняващо лудост питие,


Най-известният почитател на абсента си остава Винсент ван Гог. Дали по случайност, или не, но повечето от неговите платна са издържани в охра и бледо зелено, тоест в тоновете на френската муза. До днес мнозина считат, че тя го е погубила. Истината е друга. Холандският гений е пил действително абсент без мярка, но той е бил душевно болен, страдал е от хронична депресия и епилепсия. Често е поглъщал не само абсент, но и терпентин (а тюйонът, основната психоактивна съставка на пелиновия екстракт, е от семейството на терпентина). Когато се самоубива през 1890 г., ван Гог е бил със съвсем разстроена психика, в състояние далеч надхвърлящо последиците от алкохолизма.
Активен
Шивамбукалпа експерт.!
Кундалини Дестилатор, раджнишар дегустатор
जो मुझे पसंद नहीं करता है बकवास करने के लिए मुँह
Канадска ливада
---
Пловдивска ливада [/u

Ками

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
  • Знанието се превръща в сила, когато се прилага !
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #25 -: 08-07-2010, 12:15:03 »

Много благодаря за отговорите  :)

Майка ми също иска да прави това пречистване, но има понижена функция на щитовидната жлеза, това означава ли, че не е много подходящо за нея ? Четох, че извлека от орехи помагал при такива проблеми ???
Активен

Ками

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 303
  • Знанието се превръща в сила, когато се прилага !
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #26 -: 08-07-2010, 14:31:10 »

Възникна ми нов въпрос  ::)
В този материал ( http://radionic.hit.bg/thecure.html ) пише, че е добре да се добавя витамин С на ампули - 'За консервиране при приготвянето се добавят две ампули вит. С от 5 мл на всеки 5 литра течност и още толкова след прецеждането и преди разливането в малки опаковки.'
Вие слагате ли вит.С и ако слагате, колко е нужно за 1 л течност ?
 :Confus_34:
Активен

papa64

  • Jr. Member
  • **
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 62
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #27 -: 22-09-2016, 18:57:57 »

Исках да ви попитам знаете ли дали отварката от зелени орехчета помага при понижена функция на щитовидната жлеза ?
А също и дали вече е късно да се наберат орехчета  ??? Защото знам, че е най-добре да се берат до Еньовден, ама тогава е успях  ::)


Орехите могат да се берат докато почнат да им се белят зелените обвивки септември. Със зреенето стават все по силни и парливи на вкус. И също  при понижена функция са евтино и работещо средство за засилване на T4. Морските водорасли са по вкусни и приятни за тази цел.
     Дали знаете нещо за кората на дървото черен орех ,да се използва за паразити.
Активен

Elia

  • Sr. Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 494
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #28 -: 26-09-2016, 11:59:33 »

Растението черен орех е съвсем друго растение, не е обикновен орех.А що се отнася до орехчетата - берат се с големина колкото лешник или малко по - големи.Щом се изпусне този момент същото средство за лечение - ликЬор може да се направи като се използват преградките на стари орехи или преградки от събрани пресни есенни орехи.За предпочитане е да се използва водка или силна ракия, вместо спирт.
Поздрави !
Активен

Ник

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #29 -: 26-09-2016, 18:22:54 »

Правете си експерименти със себе си. Оставете децата да се развиват спокойно.
Активен

I.Panev

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #30 -: 22-08-2018, 00:48:36 »

Здравейте, купих си Троичатка тинктура, дават я да се пие от 1 до 7 капки. Първи ден се пие по 1 капка и така всеки ден се добавя по една и така до 7 ден 7 капки. На 8 ден се приемат 60 капки и всяка седмица се пие веднъж по 60 капки. Аз така и направих от 1 до 7, а в неделя ми бяха 60 капки. В неделя, понеделник и вторник почти постоянно съм с неприятни болки в корема, стомаха и до гърдите. А и два вечера не съм спал, почнах да вдигам температура 37,5. Следващата  неделя се пада пак да пия 60 капки. Никъде не открих да се споменава за странични ефекти. Не знам какво да правя и дали да продължавам да я пия.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #31 -: 22-08-2018, 11:41:13 »

А производителят/търговецът на въпросният продукт какво казва, свързахте ли се? Той най-добре знае какво е сложил в шишенцето  :surpris_23:  (От моята "тройчатка" оплаквания не е имало :) )
« Последна редакция: 22-08-2018, 11:43:55 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

ogrizko

  • Full member
  • ***
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 167
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #32 -: 22-08-2018, 19:15:24 »

виж на другите места какви схеми дават ...аз съм забравил вече какви бяха, но може би веднъж седмично 7 капки да се вземат, а не 60 ?  :surpris_23: разрови да видиш на други места хората по каква схема споделят, че пият и така... но при всички положения по-добре да се спре щом дава такъв ефект :police: поне докато си още жив де, след това е по-вероятно да спреш вече от само себе си...
Активен

I.Panev

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #33 -: 22-08-2018, 21:24:15 »

https://shop.zdravnitza.com/bg/bilkovi-tinkturi/659-troichatka-tinktura.html

Това е продукта който пия, чак днес съм вече по добре. Намерих телефони на производителя, утре ще се обадя да поразпитам.
Активен

I.Panev

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #34 -: 22-08-2018, 22:38:34 »

Мина ми една щуротия през главата, дали е възможно, ако имам доста паразити дискомфортът да е в резултат от реакцията им към тройчатката?
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #35 -: 23-08-2018, 09:25:27 »

Щуротията не е само една , Панев :) Основната щуротия е в това някой да твърди , а друг  да си повярва, че с няколко капки ще си прогоним паразитите и ще си направим "цялостно прочистване" ( както ни будалка  производителя)  tooth
Погледни как изглежда едно истинско такова прочистване в руска алтернативна клиника:
http://biocentr.org/protivoparazitarnaya-terapiya-1.html
 
При теб има някакво съвпадение, противопаразитният ефект на този продукт е толкова мижав, ( или направо никакъв)  че би било абсолютен комплимент към производителя - да му споделиш, че паразитите са се размърдали и че дори се е стигнало до "странични реакции" :)

Ако  включиш  обаче по-сериозна артилерия- Тодикамп, катран, евкалипт, "царска водка" ,АСД-2 , "конячното"прочистване ,чесън и т.н , тогава вече нещата стават други  ;)
http://forum.zemianazaem.com/index.php?topic=6198.msg79530#msg79530
« Последна редакция: 23-08-2018, 10:00:30 от бате Бино »
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))

I.Panev

  • New
  • *
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 6
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #36 -: 23-08-2018, 19:31:10 »

Днес говорих с производителя, твърдят че странични ефекти няма. Сега в неделя пак ще пия, ако пак имам болки значи не е съвпадение.
Активен

бате Бино

  • Заместник админ
  • Hero Member
  • ****
  • Неактивен Неактивен
  • Публикации: 4053
  • дипломиран рекреативен специалист
Re:Последователност на ТРОЙЧАТКАТА?!?
« Отговор #37 -: 24-08-2018, 08:18:51 »

Естествено , че странични ефекти няма как няма :) Такива има само при методики  с мощно въздействие.  А т.нар. "Тройчатка",  в тази й дозировка  е много далеч дори от слабото въздействие :(   
Активен
Болницата беше прочута със своите готвачи.   :)))
 

Страницата е създадена за 0.102 секунди с 23 запитвания.