Форум Земя назаем

Пречистване на духа и тялото => Пречистване на черния дроб => Темата е започната от: SDY в 14-06-2014, 13:05:11

Титла: Въпрос
Публикувано от: SDY в 14-06-2014, 13:05:11
Здравейте, правя пречистването вече 5 пъти последователно през месец и камъни продължават да излизат.
Започнах да се чудя дали някога ще престанат  :)
Има ли някой тук при който са спрели да се появяват и след кой път се е случило това?
Благодаря предварително!
Титла: Re:Въпрос
Публикувано от: grow в 02-07-2014, 10:10:46
 След 5 последователни чистения през месец, може би вече е удачен момента и да прегледаш темите повторно за чистенето. Възможно е да откриеш отговор на въпросите които си задаваш - защо продължават да излизат камъни и до кога и защо въобще излизат.
Титла: Re:Въпрос
Публикувано от: SDY в 02-07-2014, 16:07:05
Като цяло  имам отговор на това какво са камъните как и защо излизат.Просто питах дали има някой тук при който са спрели да се появяват и след кой път е станало
Титла: Re:Въпрос
Публикувано от: grow в 02-07-2014, 20:44:23
   Причината поради която излизат е защото стимулираш производството им по време на прочистването, не чакай да спрат докат не спреш да наливаш олио  ;) има и изключения предполагам,де да знам,аз имам опит от две такива чистения преди няколко години последно.